نخست وزیر عمران خان و بنگلادش همتای شیخ حسینه خواستند که رهبران دو کشور همچنین در مورد موضوع کشمیر تحت اشغال است که تحت فشار قرار دادند و تحت وحشیانه سرکوب توسط هند را اشغال نیروهای از ماه اوت سال گذشته است. AFP/فرد دوفور و Oli Scarff/فایل

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان با ابراز تسلیت به همتای بنگلادشی شیخ حسینه خواستند بیش از زندگی از دست رفته در داکا به رمان coronavirus در یک مکالمه تلفنی برگزار شد چهارشنبه.

“نخست وزیر عمران خان مطلع [شیخ حسینه خواستند] از خود دولت اقدامات برای صرفه جویی در زندگی و معیشت. نخست وزیر نیز مطلع خود را همتای بنگلادشی خود را در مورد ابتکار جهانی در بدهی برای کشورهای در حال توسعه” رادیو پاکستان گزارش شده است.

“عمران خان تمدید commiserations در مواد و تلفات انسانی ناشی از سیلاب های اخیر در بنگلادش و دعا برای بهبودی اولیه از مردم تحت تاثیر این فاجعه طبیعی” خواندن بیانیه ای بیشتر است.

با بحث در مورد اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش سریع این بیماری در منطقه رهبران دو کشور همچنین در مورد موضوع کشمیر تحت اشغال است که تحت فشار قرار دادند و تحت وحشیانه سرکوب توسط هند را اشغال نیروهای از ماه اوت سال گذشته است.

Apprising بنگلادش همتای وخامت اوضاع در کشمیر تحت اشغال برتر “مشترک پاکستان و چشم انداز” در مورد این مسئله و بر اهمیت حل مسالمت آمیز برای این بحران است.

افراطیت و پاکستان تعهد به سارک PM عمران تاکید بر اهمیت دو کشور برای افزایش همکاری های منطقه ای برای صلح و رفاه.

“هر دو کشور در حال همکاری برای صلح و ثبات در منطقه” PM عمران, حفظ, تاکید بر افزایش روابط دو جانبه با بنگلادش است.

گسترش دعوت به بنگلادش نخست وزیر پاکستان برای دیدار با نخست وزیر گفت که پاکستان می خواهد یک رابطه با بنگلادش بر اساس اعتماد و احترام متقابل و حاکمیت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله