دانشمندان می گوید: airborne coronavirus ممکن است منجر به عفونت

یک مطالعه جدید توسط دانشمندان در دانشگاه نبراسکا نشان می دهد برای اولین بار است که SARS-CoV-2 گرفته شده از microdroplets تعریف شده به عنوان زیر پنج میکرون می تواند تکرار در شرایط آزمایشگاه. عکس: فایل

واشنگتن: برای ماه دانشمندان بر این باور بودند که coronavirus می تواند تبدیل به گسترش از طریق microdroplets اخراج توسط بیماران زمانی که آنها صحبت می کنند و نفس کشیدن اما تا به حال هیچ مدرکی که این ذرات کوچک عفونی هستند.

یک مطالعه جدید توسط دانشمندان در دانشگاه نبراسکا که آپلود شده بود به پزشکی قبل از مطبوعات و سایت در این هفته نشان داده شده است برای اولین بار است که SARS-CoV-2 گرفته شده از microdroplets تعریف شده به عنوان زیر پنج میکرون می تواند تکرار در شرایط آزمایشگاه.

این افزایش این فرضیه که عادی صحبت کردن و تنفس نه فقط سرفه و عطسه مسئول گسترش COVID-19 — و عفونی دوز ویروس می تواند سفر در مسافت های بسیار بیشتری نسبت به شش پا (دو متر) خواست های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

نتایج هنوز هم در نظر گرفته مقدماتی و هنوز به نظر می رسد در یک همکار مجله که قرض دادن اعتبار بیشتر به روش های ابداع شده توسط دانشمندان.

این کاغذ نوشته شده بود به medrxiv.org وب سایت که در آن بسیاری از تحقیقات برش لبه در طول همه گیر است ساخته شده است.

این تیم همان کاغذ نوشت در ماه مارس نشان می دهد که این ویروس باقی می ماند هوابرد در اتاق بستری COVID-19 بیماران این مطالعه به زودی منتشر شده در یک مجله با توجه به منجر نویسنده.

“آن است که در واقع نسبتا دشوار” برای جمع آوری نمونه جاشوا Santarpia یک استادیار در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا گفت: AFP.

این تیم با استفاده از یک دستگاه به اندازه یک تلفن همراه برای هدف اما “غلظت به طور معمول بسیار کم شانس خود را برای بازیابی مواد کوچک هستند.”

دانشمندان در زمان نمونه هوا از پنج اتاق های بستری بیماران در ارتفاع حدود یک فوت (30 سانتی متر) طول پا از تخت خود را.

بیماران صحبت شد که تولید microdroplets که تبدیل معلق در هوا برای چند ساعت در آنچه که به عنوان یک “آئروسل” و برخی از آنها سرفه است.

این تیم موفق به جمع آوری microdroplets به عنوان کوچک به عنوان یک میکرون در قطر است.

آنها سپس این نمونه ها به یک فرهنگ به آنها را رشد یافته که سه نفر از 18 نمونه تست شده قادر به تکرار.

برای Santarpia این نشان دهنده اثبات این که microdroplets که همچنین سفر بسیار بیشتر فاصله بزرگ از قطرات قادر به آلوده کردن مردم است.

“این است که تکرار در کشت سلول و در نتیجه عفونی,” او گفت:.

چرا ما با پوشیدن ماسک

پتانسیل به صورت microdroplet انتقال coronavirus بود که در یکی از مرحله فکر به غیر محتمل توسط مقامات بهداشتی در سراسر جهان است.

بعد از آن دانشمندان شروع به تغییر ذهن خود را و آن را تصدیق ممکن است یک امکان است که منطق جهانی پوشش.

سازمان جهانی بهداشت بود که در میان آخرین تغییر موقعیت خود را انجام می دهند بنابراین در جولای 7.

“من احساس می کنم مانند بحث تبدیل شده است بیشتر سیاسی علمی” گفت: Santarpia.

“من فکر می کنم اکثر دانشمندان است که کار بر روی بیماری های عفونی توافق می کنید که وجود دارد به احتمال زیاد یک برنامه جزء هر چند ما ممکن است کنایه بیش چقدر بزرگ.”

Linsey Marr, یک استاد دانشگاه ویرجینیا تک است که یک متخصص برجسته در هوایی انتقال ویروس ها و نبود درگیر در این مطالعه گفت: آن بود که نادر به دست آوردن اندازه گیری مقدار ویروس موجود در هوا است.

“بر اساس آنچه ما در مورد بیماری های دیگر و آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد SARS-CoV-2 من فکر می کنم ما می توانیم فرض کنیم که اگر این ویروس ‘عفونی در ذرات معلق در هوا,’ پس از آن ما می تواند تبدیل به آلوده تنفس آنها در” او گفت: AFP.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>