UFC 242 – Khabib Nurmagomedov & داستین Poirier

واشنگتن (العالم) – وزارت امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه تحریم هایی را علیه رهبر روسیه در منطقه چچن محرومیت او از سفر به ایالات متحده را به اتهام نقض فاحش حقوق بشر از جمله شکنجه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت او نگران بود که رمضان قدیروف به رهبر چچن و یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با استفاده از رمان شیوع کروناویروس به عنوان بهانه ای برای تحمیل بیشتر نقض حقوق بشر بر مردم در منطقه است.

“گروه اتحاد گسترده اطلاعات معتبر که قدیروف مسئول متعدد نقض فاحش حقوق بشر قدمت بیش از یک دهه از جمله شکنجه و قتل های فراقضایی,” Pompeo گفت.

قدیروف در پاسخ به دوشنبه اعلام در تلگرام کانال با یک عکس از او را خندان و ایستاده در آنچه به نظر می رسد به یک اسلحه خانه پر از سلاح های, برگزاری, نور, مسلسل با سه پایه.

“Pompeo ما قبول مبارزه است. این جالب دریافت کنید,” او گفت:.

ماریا Zakharova سخنگوی وزارت خارجه روسیه نوشت: در Facebook در پاسخ به تحریم: “آن دشوار خواهد بود برای پاسخ tit-for-tat, اما ما فکر می کنم از چیزی.”

واشنگتن اقدام نیز بارها قدیروف مرد متاهل و دختران از سفر به ایالات متحده است.

ایالات متحده قبلا در لیست سیاه قدیروف از جمله تحت 2012 قانون شناخته شده به عنوان Magnitsky عمل می کنند که اعمال ممنوعیت ویزا و مسدود ساختن دارایی ها در روسیه خبر مربوط به مرگ در زندان سرگئی Magnitsky 37 ساله روسی حسابرس و خلاف کاران.

قدیروف رئیس شد چچن در سال 2007 پس از دو جنگ وحشیانه بین نظامی روسیه و جدایی طلب و نیروهای اسلامگرا پس از سال 1991 و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

مسکو اعتبارات قدیروف با reining در یک اسلامگرای رادیکال شورش در عمدتا مسلمان شمال منطقه قفقاز اما حامیان حقوق بشر متهم او را از ریاست بر نقض گسترده.

(گزارش شده توسط دافنه Psaledakis در واشنگتن و گابریل tetrault می-Farber در مسکو; گزارش های اضافی توسط جاناتان Landay و تیم Ahmann در واشنگتن; ویرایش توسط جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de