ویکتوریا فولر Raves بیش کریس Soules: “ما در حال لذت بردن از هر دیگر’

یک مسابقه ساخته شده در کارشناسی ملت تاریخ است. ویکتوریا فولر باز برای اولین بار در مورد رابطه او با کریس Soules در یک مصاحبه جدید.

“ما واقعا خوشحال” سابق لیسانس شرکت کننده, 26, گفت مردم , مجله مورد او عاشقانه با فصل 19 لیسانس, 38. “چند ماه گذشته شده اند واقعا خاص برای ما است. ما با بهره گیری از هر یک از دیگر.”

ما هفتگی اخبار شکست در ممکن است که این جفت ارز در حال “منحصرا دوستیابی” یک ماه پس از او کشف شد در Soules’ زادگاه Arlington, Iowa.

“من فکر می کنم ما هر دو واقعا عصبی” فولر که رقابت در پیتر وبر‘s فصل لیسانسمورد گفت: اولین بار او را ملاقات کشاورز. “اما آن را بی دست و پا. این احساس واقعا طبیعی است. و بلافاصله گفتم: “من واقعا او را دوست دارم!’ من احساس یک اتصال واقعی. و آیووا بسیار آرام — ما قادر به تمرکز فقط بر روی یکدیگر و لذت بردن از هر شرکت دیگر.”

Victoria Fuller Opens Up About Romance With Chris Soules For the 1st Time
ویکتوریا فولر و کریس Soules. ABC/فرانسیسکو Roman; Sara Jaye Weiss/شاتر

ویرجینیا بیچ بومی در حال برنامه ریزی برای حرکت به لس آنجلس یا Nashville و در حال حاضر آنها باید ارتباط راه دور — که خوب است با هر دو آنها را.

“ما واقعا باید یک سیستم اما نکته جالب در مورد او این است که او هرگز فشار در روابط ما و یا می خواهد برای قرار دادن یک جدول زمانی بر روی آن” هرزه فروش به اشتراک گذاشته. “ما در حال یادگیری است و ما در حال رشد هستیم و بدانند هر یک از دیگر.”

لیسانس زاج سفید خال خال شد با فولر در زادگاه او در ماه ژوئن در حالی که با بهره گیری از ناهار در جهش مارمولک کافه.

“آنها به نظر می رسید واقعا خوشحال بودند و بسیار سپاسگزار از همه چیز” یک کارمند در این رستوران گفت: ما به طور انحصاری در زمان. “آنها را نگه داشته گفت:” این محل خیلی ناز!’ آنها خیلی لذت بخش با هم.”

Soules اول به نظر می رسد در Andi دورفمان‘s فصل لیسانس. او سپس چراغ لیسانس در سال 2015 و به طور خلاصه مشغول به ویتنی Bischoff. در سال 2019 گفت که او “داده” در پیدا کردن یکی.

“من فقط فکر می کنم شما می دانید که هنگامی که شما آن را پیدا کنید,” او گفت: ما در زمان. “من به اندازه کافی به نوع یادگیری است که آن را فقط در مورد, مانند زمانی که آن زمان این اتفاق رخ خواهد داد. … من استفاده می شود به [باید یک جدول زمانی] خیلی وقت پیش اما به عنوان زمان می رود توسط من سالم هستم نیمه و زمانی که من به دیدار حق فرد آن را در زمان مناسب خواهد بود.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de