سازمان دیده بان جید Roper و تنر Tolbert پسر بروکس خود را 1st مراحل

در حال حرکت! جید Roper و تنر Tolbert خود را مستند 11-ماه-پیر پسر بروکس’ اولین گام با یک شنبه, جولای 21, Instagram video.

“کسی که یک پسر بزرگ!!” به لیسانس آلوم, 33, زیر نویس فیلم نقطه عطف لحظه. “او را میخوام نگه داشتن ما واقعا شلوغ در حال حاضر!”

در رسانه های اجتماعی آپلود کودک نو پا در زمان لرزان گام با یک پستانک در دهان خود را در حالی که Roper گفت: از پشت دوربین: “بیا اینجا Brooksy. به اینجا می آیند. نگاه شما!”

Jade Roper and Tanner Tolbert Son Brooks Takes 1st Steps
تنر Tolbert و بروکس حسن نیت ارائه میدهد از جید Roper/Instagram

همکار لیسانس کشور عضو Carly Waddell اظهار داشت: “Omg او یک واکر” در حالی که جیمی اوتیس نوشت: “وای بساز!!!!”

کلرادو مادری که هم مادر دختر امرسون 2 استقبال او و لیسانس آلوم نوزاد پسر در ماه جولای سال 2019 در خود استاد گنجه. “در این لحظه من متوجه شدم که ما نمی خواهید به آن را به بیمارستان, من, مانند, جیغ,” این “, Mommies همه بگویید” پادکست میزبان گفته سرگرمی امشب ماه زیر است. “آن زمان من درد را به یک سطح کاملا دیگر به دلیل آن ترس است.”

او همچنین 33, chimed در آن زمان: “من می توانم تمام سر [قبل از امدادگران آمد]. او crowning. من در وجود خودم [و شاهد] یک سر مو و گفتم خدای من این است که در واقع رفتن به اتفاق می افتد.'”

Jade Roper and Tanner Tolbert Son Brooks Takes 1st Steps
تنر Tolbert یشم Roper و بروکس. حسن نیت ارائه میدهد از تنر Tolbert/Instagram

در ماه مه لیسانس در بهشت آلوم اعلام کرد که کودک شماره 3 در راه است. “در اینجا ما رشد دوباره” باردار استار نوشت: در کنار Instagram عکس خانوادگی در آن زمان است. “اگر چه این زمان [در طول بیماری همه گیر کوروناویروس] دهکدهای آن ابهامات ما خدا را شکر و هیجان زده برای این بچه. من واقعا معتقدم که نوزادان متولد در طول این زمان در اینجا برای یک دلیل خاص به کارگران است. ما فراتر از مبارک به عشق نوزاد دیگر به امی و بروکس یکی دیگر از خواهر و برادر و فرزندان ما بود خیلی نزدیک.”

سابق واقیعت ستاره ها در انتظار دومین فرزند پسر آنها نازل شده در اوایل این ماه با کمک پودر آبی. “شیرین امرسون مطمئن بود به امید یک خواهر!” Roper زیر نویس او Instagram نشان می دهد. “این ممکن است او را مدتی به درک کودک در شکم است و نه خواهر.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>