بیل گیتس می گوید coronavirus بحران در آمریکا است ‘عکس زشت’ و ‘اشتباهات جدی ساخته شد’ چگونه این ویروس به کار گرفته شد


Microsoft cofounder Bill Gates.
مایکروسافت مؤسسین بیل گیتس.

نیکولاس Liponne/NurPhoto از طریق گتی

  • بیل گیتس با انتقاد از ما coronavirus پاسخ تماس جاری دولت از شیوع این بیماری در ایالات متحده “عکس زشت.”

  • در مصاحبه با رادیو فردا گیتس گفت که “اشتباهات جدی ساخته شد” در چگونه این ویروس به کار گرفته شد با اشاره به reopenings و ماسک انطباق به عنوان یکی از مهمترین مسائل است.

  • “ما در واقع معیار برای باز گفت: شما تا به حال به موارد رو به کاهش است و ما باز با موارد افزایش گیتز گفت:”. “ما به نوعی رو به عنوان ماسک این سیاسی چیز … و برخی مانند منادی آزادی است که فقط پوشش دهان خود را افتضاح بود.”

  • دروازه شده است به طور فعال درگیر در دولت coronavirus پاسخ از آغاز شیوع این بیماری در ایالات متحده از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس. این بنیاد متعهد شده است بیش از 250 میلیون دلار برای توسعه coronavirus تشخیص درمان و واکسن.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیل گیتس روز چهارشنبه در مورد دولت از ما coronavirus پاسخ گفت: در حال حاضر دولت از عفونت و مرگ و میر است “عکس زشت.”

در مصاحبه با رادیو فردا’ نورا o’donnell, گیتس خواسته شد نظر خود را در اخیر سنبله در coronavirus مرگ و میر پس از ما آمار بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در یک روز برای اولین بار از آغاز ماه ژوئن. در اوایل شیوع این بیماری در ایالات متحده گیتس به نام به حال برای یک دقیق تر و دراز مدت خاموش و گفت که ما در حال حاضر از دست رفته شانس خود را برای مهار این ویروس تا پایان ماه مارس است.

در حال حاضر او CBS گفت: وجود دارد بسیاری از تاسف در مورد چگونه به آن را حذف پاسخ به کار گرفته شد.

“اشتباهات جدی ساخته شد که برخی از آنها به دلیل ما نمی دانند این ویروس به خوبی درک در مورد اهمیت ماسک آمد بعد از ما آرزوی آن را داشتند و پس از آن ما تا به حال کمترین انطباق را با استفاده از ماسک از هر کشور ندارد رهبری پیام وجود دارد” گیتس گفت. “بله ما یک مقدار زیادی از تاسف اما ما باید نوآوری در خط لوله است که باید در کاهش نرخ مرگ و در نهایت تا پایان سال آینده ما را از این وضعیت وحشتناک.”

گیتس نیز خواسته شد در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ادعا که ما تا به حال ویروس کمترین نرخ مرگ و میر که مایکروسافت مؤسسین گفت: “حتی نزدیک” درست باشد.

“منظورم این است که تقریبا هر اندازه ما در یکی از بدترین و من فکر می کنم ما می تواند تغییر کند اما این عکس زشت گیتز گفت:”. “ما در واقع معیار برای باز گفت: شما تا به حال به موارد رو به کاهش است و ما باز با موارد در حال افزایش است. ما به نوعی رو به عنوان ماسک این سیاسی چیز … و برخی مانند منادی آزادی است که فقط پوشش دهان خود را افتضاح بود.”

حالا که تهمت حمایت است با پوشیدن یک ماسک او گفت: “ما می توانیم “حرکت به جلو” و سعی کنید برای دریافت ماسک انطباق سطوح نزدیک به اروپا و سطح پایین آوردن نرخ انتقال.

گیتس فعال بوده است ما coronavirus پاسخ. بنیاد بیل و ملیندا گیتس همکاری با دولت ایران برای واکسن تحقیقاتی با بنیاد ارتکاب بیش از 250 میلیون دلار برای کمک به توسعه coronavirus تشخیص درمان و واکسن. گیتس گفت او به طور منظم تماس با دکتر Anthony Fauci, جایی که آنها به روز رسانی هر یک از دیگر در پیشرفت تحقیقات واکسن و او انتظار دارد که ما به برخی از “خوب واکسن ابزار” در نیمه اول 2021.

گیتس گفت: این بنیاد نیز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این واکسن در دسترس می شود برای افرادی که در خارج از ما و این که ما نیاز به سخاوتمندانه وقتی که می آید به ارائه واکسن به کسانی که نیاز دارند.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما لازم نیست که مردم فقط به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت برای دسترسی به واکسن”گیتس گفت.

شما می توانید دروازه کامل مصاحبه با CBS حق در اینجا.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>