DWTS’ Peta Murgatroyd ‘شوکه’ در مورد تام ارین خروجی: او نشان می دهد’

آماده برای تغییر ؟ Peta Murgatroyd بود کاملا غافلگیر خبری که رقص با ستاره میزبان تام و ملجأ و ارین اندروز نمی خواهد بازگشت برای فصل 29.

رقصنده است که بخشی از نشان می دهد از سال 2011 نشان داد به طور انحصاری به ما هفتگی است که او و دیگر جوانب رو در زوم تماس با هم چند ساعت پس از میزبان مطلع شدند از این تغییرات است.

“به صداقت, من شوکه شده بود. من غمگین بود” Murgatroyd گفت: ما در چهار شنبه 22 ژوئیه در حالی که ترویج رقص و شرکت ، جدید خود را بر روی تقاضا رقص کانال با شوهر, Maksim Chmerkovskiy. “من غم انگیز است که فصل نشان می دهد انجام شده است و این به من احساسی در تماس است. من, مانند, ” Oh, my God, تام نمی شود وجود دارد دیگر ؟ مانند او نشان می دهد.’ من نه بی توجهی [ارین]. او باور نکردنی است و یک میزبان و کسی که تا به حال شده است از طریق نشان می دهد قبل از با شوهرم, Maks. راه که او به بینش مشاهیر و او می تواند مربوط به آنها را من فکر می کنم واقعا در زمان نشان می دهد به سطح دیگری. اما یک شروع تازه! بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

Peta Murgatroyd Shocked and Sad About Tom and Erin DWTS Exit
Peta Murgatroyd تام و ملجأ و ارین اندروز MediaPunch/شاتر; چلسی لورن/شاتر; AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

ABC تایید شده در جولای 13 که برگرون 65 و اندروز, 42 نخواهد بود بازگشت. برگرون میزبان نشان می دهد پس از آن در سال 2004 اولین و اندروز پیوست و در سال 2014 پس از رقابت در سری. بانک Tyra است را به عنوان میزبان بعدی فصل است.

“من مطمئن هستم که Tyra رفتن به کودک” از سوختگی کف آلوم مشترک با ما. “من هیجان زده برای دیدن آنچه که او به ارمغان می آورد به نشان می دهد و باور نکردنی نام. من او را ملاقات کرد قبل از [وقتی که من رقصید] با [آمریکا مدل بالا برنده] Nyle [شوهر]. او آمد و با او دوست داشتنی بود.”

دو بار رقص با ستاره ها برنده نیز اشاره کرد که بانک ها, 46, نمی خواهد که یک cohost. “او به اندازه کافی بزرگ نام برای برگزاری این قلعه توسط خودش,” او گفت: قبل از اشاره کرد که اگر برگرون می خواهد به بازگشت به رقص او شریک او می خواهم آن را دوست دارم.

DWTS است به بازگشت به ABC در پاییز اما با توجه به coronavirus هیچ برتر تاریخ اعلام شده است.

“به من گفته شده است که آن را می شود بسیار سخت است. ما قصد داریم به بررسی متوسط در هر روز است. ما در حال رفتن به دریافت COVID آزمون شاید هر دو روز و یا چیزی مانند این که” pro گفت ما. “آنها در حال انتظار ما را به انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از قرنطینه نه رفتن به لاس وگاس سفر نمی منظم چیزهایی که ما ممکن است به طور معمول انجام دهد. من فکر می کنم که آن را برای رفتن به OK. من فکر می کنم ما نیاز به این مثبت برای بازگشت به امریکا و من فکر می کنم ما نیاز به نشان می دهد. منظورم این است که مردم آن را دوست دارم و مردم در خانه هستند در حال حاضر نوع از انجام هیچ چیز نیست. پس چرا آن را به عقب به آن بروید. اگر ما موفق نمی, ما موفق نیست.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>