جولین هاف Cheekily واکنش نشان می دهد به Brooks Laich را “عطش دام’ عکس

لاسی exes? جولین هاف cheekily نظر او شوهر جدا بروکس Laichجدید “تشنگی دام” عکس دو ماه بعد از آنها اعلام کرد که جدا کردن.

کانادا بومی, 37, نشان داد کردن کلوچه-کوه در می رم مهارت در حالی که برگزاری یک لیوان نوشیدنی در آخرین عکس ارسال شده در چهار شنبه, جولای 22. او همچنین نشان داد یک زیرچشمی نگاه کردن در خود derriere در حالی که با پوشیدن تنها یک صحن به عنوان او ایستاده بود در یک دریاچه است.

“خود را ‘کیک داغ کردن ماهی تابه! تشنگی دام دور 2! 🤣😎,” سابق NHL ستاره زیر نویس عکس. “یکی از اولین بود پس لعنت سرگرم کننده است که من تا به حال به انجام عاقبت! عنوان این عکس و یکی از بهترین ها می شود و به دنبال بازگشت!”

Julianne Hough Reacts to Estranged Husband Brooks Laich’s New ‘Thirst Trap’ Photo
جولین هاف و Brooks Laich. چلسی لورن/شاتر;

وی افزود: “همچنین زمانی که شما آن را ببینید شما می دانم… #happyhumpday 🤟” قبل از تشکر Herber توپ برای “یک بار دیگر به من کمک تکه تکه تمام اعتبار من با یکی 📸… 🤦♂️🤣.” Laich به “عظیم فریاد” به دوست Kristy Sowin و Derek Hough‘s, دوست دختر هیلی Erbertاذیت کردن, “شما می دانید که چرا 🤣💁♀️.”

جولین, 32 وزن در ضربه محکم و ناگهانی نوشتن “که غنیمت هر چند 🤣.” Erbert, 25, همچنین, پاسخ, اظهار نظر “من باید بگویم ما باید بگویم ما خرد این 😂🙌.”

Laich مشترک اولیه او “عطش دام” عکس های دو ماه قبل در میان حدس و گمان است که او و جولین شد و به سمت یک تقسیم به دو قرنطینه در جداگانه متحده است.

این سری از عکس ها نشان داد که ورزشکار در دریاچه برگزاری بر روی ابزار قدرت و قرار دادن او شش بسته بر روی صفحه نمایش. او به چالش کشیده طرفداران خود را به عنوان عکس ها و برچسب مکان برای هر دو پست “تشنگی Trappin’, Inc.”

این رقص با ستاره ها قاضی یکی از بسیاری از افرادی که اظهار نظر در ارتباط جرقه بزند.

“این عالی است haha 🤣 🔥 همچنین این واقعیت است که شما فقط نمیفهمد چه تشنگی دام است… 🤣,” او نوشت ، Laich پاسخ داد: “@juleshough شما می دانید که چگونه من (5 سال دیر) 😂 😂 🤷♂️ 🤷♂️.”

“چگونه مردان فکر می کنم” پادکست میزبان و رقصنده ترین-های اخیر “تشنگی دام” گفتگوی بورسی می آید پس از یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی است که جولین است برگزاری امیدوارم که این جفت ارز را زیر آشتی خود را ممکن است به فروپاشی است.

“آنها هر دو کمی مضطرب و در گذشته رفته جلو و عقب از نظر ارتباط خود را پس از چیزهایی که همیشه در هوا با آنها” خودی گفت ما. “اما آنها دوباره با هم حتی اگر جولین به طور کامل می خواهید او را به عقب.”

یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ماه ژوئن که یوتا بومی شد “نه در یک جای خوب” پس از اعلام تقسیم او از Laich نزدیک به سه سال پس از آنها بحباله نکاح در اوردن.

Laich برای خود نمی خواهید برای پایان دادن به همه چیز با جولین اما یک منبع دوم گفت: ما که “اقدامات او هستند چه چیزی باعث طلاق با بروکس.”

خودی افزود: “دوستان خود را فکر می کنم بروکس شگفت انگیز بود خوش بنیه شخص و مطمئن نیستند که چرا او به او اجازه رفتن و یا خراب کردن آن”.

منبع دیگری گفت: ما در ماه مه که تقسیم بود “آمدن” است و جفت “استدلال زیادی و فقط به حال ديدگاه هاي مختلف در مورد مسائل مهم. وجود دارد هنوز هم عشق وجود دارد اما نه در معنا.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>