مایک تایسون در حال بازگشت به بوکس پس از 15 سال: جزئیات

آخرین بار مایک تایسون تا به حال یک مقام مبارزه شد و در ژوئن 11, 2006 در سنگین وزن کوین مک براید. در حال حاضر بیش از 15 سال بعد 54 ساله ورزشکار است.

در روز پنج شنبه, جولای 23, تایسون اعلام کرد که یک نمایشگاه تقلا در برابر روی جونز جونیور برای 12 سپتامبر شروع در 9 p. m. ET. آن را در دسترس خواهد بود در pay-per-view و در Triller برنامه. علاوه بر این برنامه خواهد شد به طور انحصاری جریان 10-بخش docuseries که ویژگی های مصاحبه با هر دو مردان و پشت صحنه فیلم منجر به مبارزه با. دو قسمت منتشر خواهد شد یک هفته قبل از مبارزه صورت می گیرد.

مبارزه به عنوان “خط مقدم نبرد” خواهد شد پین سابق بوکس سنگین وزن جهان قهرمان با 50 برنده در برابر جونز جونیور, 51, برای هشت دور. سه رویداد ساعت تنظیم شده است نیز شامل “undercard مسابقات” و اجرای موسیقی.

Mike Tyson Returning to Boxing After 15 Years Set to Fight Roy Jones Jr
مایک تایسون و روی جونز جونیور شاتر (2)

در ماه ژوئن جونز نشان داد که او می خواست به در تایسون. “من در تلاش برای لذت بردن از بازنشستگی اما مردم به نظر نمی رسد می خواهم به من اجازه دهید بازنشسته,” او در مصاحبه با دکتر کمال هایتاور ارسال شده به توییتر در روز پنج شنبه. “آنها در حفظ تماس با من به من گفتن که مایک می خواهد به عقب می آیند و که شما می خواهم یک حریف برای مایک.”

او ادامه داد: “ما همیشه می خواستم به آن را ببینید اما من آن را ترجیح داده است در آن زمان. تایسون یک جهنم از یک نمونه ، هنوز هم یک مشکل برای مقابله با. اما در همان زمان, زندگی, زندگی است, شما تنها یک بار زندگی می کنند. شما می خواهید به دانستن آنچه که آن را مانند شما در آن وجود دارد بروید و ببینید. شما هنوز هم باید آن را ببینید.”

این مسابقه خواهد بود در این رویداد برای اولین بار تولید شده توسط تایسون افسانه تنها لیگ یک سرمایه گذاری “بی چون و چرای حقیقت” نویسنده اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 22.

Mike Tyson Returning to Boxing After 15 Years
مایک تایسون (R) ارائه یک ضربه قوی به Trevor Berbick در دور دوم در لاس وگاس. داگلاس C Pizac/AP/شاتر

افسانه را تنها “یک لیگ ورزش ایجاد شده و متعلق به مایک تایسون و اروس نوآوری” با توجه به وب سایت جدید. “ما یک نسل بعدی ورزش سرمایه گذاری است که فراهم می کند پشتیبانی کامل و زیرساخت های جهان بزرگترین ورزشکاران است.”

در یک ویدئو اعلام, او توضیح داد که سرمایه گذاری است و نه فقط برای بوکسورهای بلکه برای تمام ورزشکاران که مردم باید “تصمیم گرفت آنها بیش از تپه اما آنها هنوز هم آن را در آنها است.” او اشاره کرد که این به همه این شانس را به “زنده شکوه و عظمت خود را سال” دوباره. “ما در حال پولیش ستاره های پیر و آنها را به درخشش دوباره,” او اضافه شده است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>