تکان دهنده ترین افراد مشهور انشعابات

به فصل بعدی. بسیاری از افراد مشهور انشعابات را لرزاند هالیوود در طول سال از جمله گوئینت پالترو و کریس مارتین و همچنین Channing Tatum and Jenna Dewan.

تاتوم و دیوان عشق داستان آغاز شد و در مجموعه ای از 2006 تاجایی که آنها costarred به روی عشق ، اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در سال 2009 و استقبال دختر Everly در سال 2013. به تعجب بسیاری از آنها را به اعلام جدایی خود را در مارس سال 2018 است.

“ما با عشق انتخاب شده به طور جداگانه به عنوان یک زن و شوهر. ما کاهش یافت و عمیقا در عشق بسیاری از سال پیش و تا به حال یک سفر جادویی با هم” جفت ارز گفت: در آن زمان در یک بیانیه مشترک به ما هفتگی. “مطلقا هیچ چیز تغییر کرده است چقدر ما یکی دیگر از عشق اما عشق یک ماجراجویی زیبا که ما را در مسیرهای مختلف در حال حاضر.”

این بیانیه ادامه داد: “هیچ اسرار و نه شهوت پرست حوادث در ریشه ما تصمیم — فقط دو تا از بهترین دوستان تحقق آن زمان را به برخی از فضا و کمک به یکدیگر زندگی می کنند شادترین برآورده زندگی به عنوان امکان پذیر است.”

این Witches of East End آلوم شروع دوستیابی بازیگر Steve Kazee در اکتبر 2018. آنها مشغول شدم در فوریه سال 2020 و استقبال پسر کلوم که ماه زیر است. این سحر و جادو مایک بازیگر برای مورخ Jessie J از اکتبر 2018 به دسامبر 2019. پس از آشتی در ژانویه 2020 آنها تقسیم برای دومین بار است که آوریل است.

Paltrow, در ضمن اصطلاح “آگاهانه uncoupling” در هنگام اعلام تقسیم او از مارتین پس از 10 سال از ازدواج در سال 2014. این جفت ارز همچنان باقی می ماند دوستان خوب در حالی که coparenting دختر خود اپل و مادر موسی.

“این یک تعهد مادام العمر به طور مداوم دوباره اختراع خود را در ارتباط با سابق خود را که شما احتمالا به این دلیل که شما کودکان با یکدیگر گوک بنیانگذار گفته هارپر بازار در ماه فوریه سال 2020 است. “من نمی بینم دلیلی برای انجام این کار اگر شما لازم نیست که کودکان با هم. برخی از مردم انجام دهد. اما من فکر می کنم ما همه کار سخت در آغاز. من می خواهم بگویم بسیار به ندرت آن را دشوار است در حال حاضر. ما یاد گرفته ایم که چگونه برای برقراری ارتباط با یکدیگر. ما عاشق یکدیگر. ما بخندی. ما بهترین از هر یک از دیگر. این واقعا خوب است. آن را می سازد شما احساس می کنید مانند شما لازم نیست به از دست دادن.”

Paltrow رفت به ازدواج با تولید Brad Falchuk در سال 2018 است. این Coldplay خواننده گروه بود و بعد از آن مربوط به جنیفر لارنس, آنابل والیس و شروع آشنایی داکوتای جانسون در دسامبر 2017.

پایین ببینید تکان دهنده ترین افراد مشهور انشعابات در طول سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>