نه دوستان ؟ Larsa Pippen صحبت می کند و در میان شایعات از کیم کارداشیان دشمنی

نه علاقه مند در درام. Larsa Pippen به ظاهر خطاب شایعات که او و دوست دیرین کیم کارداشیان در حال اختلافات پس از طرفداران متوجه آنها unfollowed یکدیگر در Instagram.

“من امروز صبح از خواب بیدار برکت و ببینید که همه متمرکز شده است که من زیر و که من هستم نه زیر در رسانه های اجتماعی” مدل 46 نوشت طریق او Instagram داستان در پنج شنبه, جولای 22. “من در تمرکز در کودکان, جدید من با نام تجاری تناسب اندام Larsapippenfitness و روابط در زندگی واقعی است. دعا که همه می یابد آرامش در زندگی خود و تمرکز بر روی آنچه که آنها را به ارمغان می آورد شادی.”

Larsa Pippen Speaks Out Amid Rumors Kim Kardashian Feud
حسن نیت ارائه میدهد Larsa Pippen/Instagram

رسانه های اجتماعی snubs, گیر افتاد, طرفداران توجه پس از کارداشیان شوهر Kanye West, توییتی, “Larsa” همراه با تفکر صورت شکلک در روز چهارشنبه.

به عنوان دور برگشت به عنوان آوریل KKW زیبایی بنیانگذار 39 و Pippen unfollowed یکدیگر در Instagram. از زنان خانه دار واقعی میامی آلوم دیگر به شرح زیر Kourtney Kardashian یا Khloé Kardashian یا نه.

در اوایل این ماه Pippen حال جمع آوری تاریخ تولد که Kardashians به نظر نمی رسد برای حضور در, و نه معروف خواهر و برادر در پست های رسانه های اجتماعی مراسم تجلیل از دیرین خود رفیق.

Larsa Pippen Speaks Out Amid Rumors Kim Kardashian Feud
Larsa Pippen و کیم کارداشیان پس از رسیدن کریگ برای کایلی را 21st, جشن تولد در 9 اوت سال 2018 در لس آنجلس ، مگا

در حالی که شایعات از دشمنی ramped تا کیم تبدیل توجه خود را به غرب را تکرار مطالب در توییتر. “به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی,” او توضیح داد که از طریق او Instagram داستان در روز چهارشنبه. “هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک. من هرگز صحبت علنی در مورد این که چگونه تحت تاثیر ما در خانه چون من بسیار محافظ از فرزندان ما و Kanye حق حریم خصوصی زمانی که می آید به سلامت خود را. اما امروز احساس می کنم مثل من باید در مورد آن نظر به دلیل انگ و تصورات غلط در مورد سلامت روان.”

واقعیت استار در ادامه به توجه داشته باشید که عزیزان از کسانی که مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان “ناتوان” از آنجا که فرد مبتلا باید “تعامل در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

کیم با اشاره به غرب, 43, به عنوان یک “درخشان اما پیچیده فرد” و خواست “شفقت و همدلی که مورد نیاز است به طوری که ما می توانیم از این طریق دریافت کنید.”

ما هفتگی منحصرا گزارش داد اوایل این هفته که Skims بنیانگذار “عمیقا ناراحت” پس از رپر ساخته اظهارات بحث برانگیز در کارولینای جنوبی کمپین تجمع روز یکشنبه, جولای 19. به گفته یک منبع “کیم معمولا قادر به کمک به او در حفظ سلامت روان خود را در بررسی و صحبت کنی مثل این تکان دهنده بود به او.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>