در coronavirus تهمت اصرار ایالات متحده در جهان ‘No. 1 کم مرگ و میر.’ او اشتباه است و این اشتباه راه برای اندازه گیری موفقیت است.

روز سه شنبه بعد از ظهر جمهور تهمت بازگشت به اتاق جلسه کاخ سفید برای اولین coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در بیش از دو ماه. تا حد زیادی مقاوم در برابر مماسی ستیزه گر رویکرد او مورد علاقه خود را در طول اوایل حضور در جایگاه تهمت سعی کردم به جای تکیه بر اطلاعات برای متقاعد کردن مردم آمریکا که خود را دولت “انجام یک کار خوب” در سخنان خود مبارزه با COVID-19.

“ما خواهید بود با قرار دادن نمودار پشت سر من نشان های مختلف آمار — نرخ های مختلف از موفقیت” رئیس جمهور اعلام کرد در اوایل.

مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی جدید این است که او باارزش نقطه داده است سراب — توهم که حل شده تحت بازرسی دقیق تر آشکار مخالف از “موفقیت” را که قرار است نشان می دهد.

در بالای توجیهی تهمت پرده برداری از یک نمودار دارای برچسب “مورد مرگ و میر” در حروف درشت. هر رنگی نوار مکاتبه به یک کشور خاص و یا منطقه است. بزرگترین نوار متعلق به فرانسه (17.1 درصد) و پس از پادشاهی متحده (15.3 درصد) و بلژیک (15.3 درصد), ایتالیا (14.3 درصد) و اسپانیا (10.7 درصد) اتحادیه اروپا (10.2 درصد) و کانادا (8 درصد) و اروپا (7.5 درصد) و سوئد (7.2 درصد) و آلمان (4.5 درصد) جهان به عنوان یک کل (4.2 درصد) و سپس در پایین ایالات متحده (3.7 درصد).

“ما در مورد مرگ و میر است به کاهش خود ادامه داد و پایین تر از اتحادیه اروپا و تقریبا در همه جا دیگری در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما به تماشای تلویزیون آمریکا, شما می خواهم فکر می کنم ایالات متحده تنها کشوری بود که با و درد و رنج از چین virus. خوب جهان است که درد و رنج بسیار بد. … ما انجام داده ایم بسیار بهتر از بیشتر است. و با مرگ و میر پایین تر از آن چیزی است که ما می توانیم بحث در مورد.”

این اولین بار نیست تهمت ادعا کرده در اثر, است که آمریکا بهتر از هر کشور دیگری در جلوگیری از COVID-19 بيمار از تسلیم شدن به این بیماری است. “ما کمترین مرگ و میر و یا فقط در مورد بالاترین مرگ و میر در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته.

در فاکس نیوز مصاحبه با Chris Wallace, پخش, جمعه, رئیس جمهور تکرار این ادعا مباهات است که ایالات متحده در جهان “شماره 1 کم مرگ و میر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه است در دو روش. برای یک چیز, او به نظر می رسد گیج کننده دو معیارهای مختلف: مرگ و مير و مورد مرگ و میر.

او همچنین با تاکید بر دومی (که اساسا بی فایده در کشور-به-کشور مقایسه) بیش از سابق (که در واقع معنی دار).

President Trump at a news conference at the White House on Tuesday. (Evan Vucci/AP)
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز سه شنبه. (اوان Vucci/AP)

بیایید شروع با “نرخ مرگ و میر.” این سرانه اندازه گیری که چگونه بسیاری از ساکنان یک کشور خاص و یا منطقه باید درگذشت این بیماری است. فکر می کنم از آن به عنوان “COVID-19 مرگ و میر در هر صد هزار” (یا میلیون یا هر گونه دیگر راحت شماره).

برای هفته تهمت بود گفت: آمریکا میزان مرگ و میر پایین ترین در جهان است. آن را نمی. به گفته جان هاپکینز آن را در واقع 10th, بالاترین, پس از سان مارینو, بلژیک, انگلستان, آندورا, اسپانیا, ایتالیا, سوئد, شیلی و فرانسه است. به تاریخ ایالات متحده دچار 43.07 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. برزیل دچار 38.25. مکزیک دچار 31.29. ایران دچار 17.61. آلمان دچار 10.97.

و این در واقع طلب بخشایش آمریکا در زمان مرگ مشکل است. میزان مرگ و میر به طور معمول به عنوان یک تجمعی شماره — است که چگونه بسیاری از سرانه COVID-19 مرگ و میر رخ داده است تا کنون در کل همه گیر. اما شما همچنین می توانید آن را اندازه گیری روزانه است که به شما می دهد یک حس بهتر از اینکه چگونه خود را در کشور انجام شده است در حال حاضر.

در اینجا ایالات متحده است مراتب بدتر. در اوایل ماه آوریل به مراتب بیشتر افراد در حال مرگ بودند از COVID-19 سرانه در سراسر اروپا از سراسر ایالات متحده آمریکا روزانه مرگ و مير است 10 بار به عنوان بالا به عنوان اتحادیه اروپا است.

برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با او جلسه کسی در کاخ سفید به نظر می رسد به او گفته اند برای متوقف کردن شعار امریکا (نسبتا unflattering) COVID-19 مرگ و مير و شروع به شعار خود را (ظاهرا بیشتر چاپلوس) مورد مرگ و میر به جای آن که واقعا چه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود برای انجام تمام همراه است. از این رو بزرگ “مورد مرگ و میر” می پردازیم.

آن را واقعا کمک به او را به نقطه خود را.

مورد مرگ و میر (CFR) از COVID-19 فقط نسبت بین تایید COVID-19 کشته و تایید COVID-19 موارد است. این برای تلفن های موبایل مانند یک جامد متریک اما دردسر است. COVID-19 مرگ و میر نسبتا ساده به دفعات مشاهده شده است. اما خام تعداد COVID-19 “مورد” یک کشور را کاملا وابسته به چگونه بسیاری از عفونت آن را قادر به تشخیص از طریق آزمایش.

در میان همه گیر این باعث می شود CFR اندازه گیری وحشتناک از مرگ از یک بیماری و حتی بدتر از راه مقایسه با چگونه به خوبی کشورهای مختلف انجام می دهند نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است درست است که تعداد کمتری از آمریکایی ها در حال مرگ هستند از COVID-19 در حال حاضر نسبت به بهار. او همچنین درست است که این موضوع نشان دهنده این واقعیت است که افزایش تست در حال گردش است تا بیشتر جوان, موارد خفیف و درمان بهبود یافته است.

اما که واقعا داستان که در امریکا نسبتا پایین CFR می گوید. داستانی که در آن می گوید این است که آمریکا کشف مقدار زیادی عفونت بیشتر از هر جای دیگری است.

فکر می کنم از این راه است. برای محاسبه CFR شما را با تعدادی از افرادی که فوت کرده اند و شما آن را تقسیم بر تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری است. بنابراین اگر 10 نفر کشته و 100 نفر تشخیص داده شده است با این بیماری CFR است 10 تقسیم بر 100 یا 10 درصد است.

بیشتر موارد در مخرج پایین تر CFR. این به این معنی یک کشور مانند ایالات متحده (که انجام شده نزدیک به 46 میلیون آزمون در بر داشت و بیش از 3.9 میلیون نفر) تقریبا قطعی است به پایین تر CFR از یک کشور مانند U. K (که انجام شده 8 میلیون آزمون در بر داشت و حدود 300,000 نفر). این همچنین بدان معنی CFR ادامه خواهد داد و به پایین رفتن در کشور که در آن ویروس است که در ادامه به گسترش و که در آن آزمون در ادامه به بازگشت مثبت (ایالات متحده آمریکا) در حالی که باقی مانده عالی در کشور است که شیوع آن تحت کنترل (انگلستان).

حداقل تا زمانی که COVID-19 مرگ و میر شروع به گرفتن تا با مواردی که آنها تمایل به انجام. در حال حاضر ایالات متحده است که به طور متوسط 757 coronavirus مرگ و میر در هر روز. E. U. است که به طور متوسط 96.

در نهایت این پویا ایجاد کسل کننده پارادوکس برای مغلوب ساختن پیشی جستن. از یک طرف او بارها و بارها در مورد شکایت تعدادی از آزمایشات انجام شده در آمریکا گفت: این باعث می شود دولت نگاه بد — “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.” از سوی دیگر امریکا را افزایش تست — و جهان-پیشرو در تعدادی از موارد تمام کسانی که در آزمون تبدیل شده است — عامل اصلی است که او را قادر به لاف زدن در مورد این کشور 3.7 درصد CFR در روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه.

بنابراین شاید رئیس جمهور باید مراقب باشید آنچه که او خواسته است. اگر می شود او را راه و بلوک های جدید پول برای تست در کنگره آینده coronavirus امداد بسته او احتمالا باید برای پیدا کردن یک مورد علاقه و جدید می پردازیم.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>