حامله, Emma Roberts, Garrett Hedlund می دانید نوزاد جنسیت برداشت نمی شود نام

گام های بعدی! حامله, اما رابرتز و گرت هدلند در حال آماده سازی برای والدین پیش از اولین فرزند خود را هنگام ورود.

“آنها می دانند که جنس نوزاد, اما نگه داشتن آن خصوصی در حال حاضر” یک منبع منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی. “آنها نه برداشت از هر نام نشده است.”

ما را شکست اخبار ماه گذشته است که زن و شوهر باید یک کمی در راه است. این بازیگر 29 و دوست پسر و 35 هستند “تعجب شوکه و خوشحال در همان زمان تا کنون با خانواده خود” خودی می گوید.

Pregnant Emma Roberts and Garrett Hedlund Know the Sex of Baby But Have Not Picked Out Names Yet
اما رابرتز و گرت هدلند ران اژدر/SOPA تصاویر/شاتر; اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

در مارس 2019, آمریکا تایید کرد که رابرتز بود دوستیابی بازیگر. “گرت و اما شده اند اما این جدید است, گاه به گاه, و فقط یک زن و شوهر از هفته” یک منبع نازل شده در آن زمان است.

یک منبع آگاه اعلام کرد 10 سال بعد که زن و شوهر بودند “صحبت نمی نامزدی یا ازدواج در این لحظه” توضیح “[آنها] با داشتن سرگرم کننده و با بهره گیری از هر یک از دیگر.”

هدلند قبلا در رابطه با کیرستن دانست. سابق زن و شوهر را در مجموعه ای از روی جاده در سال 2012 قبل از تماس آن واریز شده و چهار سال بعد.

همانطور که برای نیویورک مادری او مورخ سابق American Horror Story costar اوان پیترز و از سال 2012 تا سال 2019. “اوان تا در عشق با اما” یک منبع منحصرا گفت: ما پس از exes قطع نامزدی خود را. “رابطه خود شد بسیار سمی است. آنها تا به حال بالاترین اوج و سپس نمی خواهد صحبت می کنند برای روز.”

در مارس 2019 در Unfabulous آلوم اشاره در بالا و پایین گفتن وطنی در آن زمان: “هر چیزی پایان دادن سخت است. از دست دادن چیزی سخت است. و تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که … من متوجه می شوند که زندگی بالا و پایین. من در تلاش برای سوار شدن به آنها و زندگی در جایی در وسط. هنگامی که شما در پایین شما فکر می کنم آن را هرگز به پایان است. هنگامی که شما در حال بالا شما خیلی می ترسم از آن پایان دادن به. و من زندگی می کردند در هر دو از آن مکان برای بیش از حد طولانی است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد رابرت بارداری, سازمان دیده بان ویدیو بالا و چک کردن آخرین شماره از Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>