جمهوری خواهان مجلس سنا امن استیضاح شاهد که پرچم نگرانی در مورد هانتر بایدن

یک کمیته مجلس سنا بررسی جو بایدن پسر امن رسوب با سطح مقامات وزارت امور خارجه, جورج, Kent که یک ستاره استیضاح شاهد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کنت که در خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا امور از سپتامبر سال 2018 است و انتظار می رود به نظر می رسد قبل از سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته به ریاست سناتور. ران جانسون (R-Wis.) برای مصاحبه به عنوان به زودی به عنوان جمعه به گفته افراد آشنا با پنل برنامه های.

یک سخنگوی جانسون کاهش یافته است به نظر گفت: “ما در حال اظهار نظر در ما در حال انجام بحث و گفتگو با شاهدان بالقوه.” یک وکیل برای کنت بازگشت نیست درخواست برای نظر.

کنت به تازگی ارتقا به رتبه جدید در ارشد خدمات خارجی است و یکی از معدود استیضاح شاهد بود که پاکسازی از دولت پس از استیضاح شهادت. او گفت: نمایندگان مجلس با در باز و بسته جلسات در اواخر سال گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-وکیل شخصی رودی جولیانی انجام یک “کمپین دروغ” درباره سفیر ایالات متحده در اوکراین, ماری Yovanovitch که منجر به های اولیه خود را به یاد بیاورید از کیف.

اما او همچنین شهادت داد که او مطرح کرده بود نگرانی در سال 2015 در مورد ظاهر تضاد منافع ناشی از بایدن پسر شکارچی موقعیت در هیئت مدیره از یک گاز اوکراین شرکت Burisma. در آن زمان او تاکید کرد که او “نیست شاهد هیچ گونه تلاش توسط هر مقام آمریکایی به سپر Burisma از بررسی دقیق.” و پرسید: بعد از آن در طول شهادت او وجود دارد که آیا حقیقت هر تهمت نظریه که بایدن در تلاش بود برای محافظت از پسرش منافع کنت پاسخ داد: “هیچ وجه.”

Burisma را صاحب Mykola Zlochevsky بررسی شده چندین بار توسط اوکراین بالا دادستان و ملی این کشور اداره مبارزه با فساد اما پول شویی کاوشگر در برابر او به طور ناگهانی کاهش یافته و در ماه ژانویه 2015 بالا بردن ابرو در میان مقامات ایالات متحده در آن زمان بود.

“در اوایل سال 2015 من پرسش های مطرح شده با معاون دادستان کل در مورد اینکه چرا این تحقیقات از آقای Zlochevsky شده بود خاتمه داده شود و بر اساس باور ما این است که دادستان پذیرفته رشوه به نزدیک مورد” کنت گفت: در آماده اظهارات عمومی خود را در طول استیضاح شهادت.

“بعد از من آگاه شد که هانتر بایدن در هیئت Burisma,” کنت ادامه داد. “به زودی پس از آن در یک جلسه مطبوعاتی تماس با امنیت ملی کارکنان در دفتر معاون رئیس جمهور در فوریه سال 2015 من مطرح نگرانی من که هانتر بایدن وضعیت به عنوان عضو هیئت مدیره می تواند ایجاد درک تضاد منافع. اجازه دهید من روشن شود اما: من شاهد هر گونه تلاش توسط هر مقام آمریکایی به سپر Burisma از بررسی دقیق. در واقع من و دیگر مقامات ایالات متحده به طور مداوم و حمایت reinstituting یک scuttled بررسی Zlochevsky, Burisma بنیانگذار و همچنین برگزاری فاسد دادستان که بسته به مورد به حساب.”

کنت رسوب بخشی از افزایش دلاری کاوشگر از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و خانواده اش. جانسون نیز به دنبال شهادت از معاون سابق وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن در حال حاضر ارشد مشاور سیاست خارجی در بایدن انتخاباتی; سابق و فرستاده ویژه بین المللی انرژی آموس Hochstein; و مقامات سابق وزارت خارجه شد bucknell و الیزابت Zentos.

کمیته views شهادت از بلینکن و Hochstein, به ویژه به عنوان بحرانی برای آن آینده گزارش اتهامات اطراف هانتر بایدن نقش در هیئت Burisma و eyeing احضاریه برای این جفت ارز اگر آنها موافق نیست و به زودی به طور داوطلبانه به نظر می رسد قبل از پانل.

روز چهارشنبه بایدن کمپین مدیر ارتباطات کیت Bedingfield گفت: در یک یادداشت منتشر شده به “علاقه مند” که جانسون کاوشگر یک “ناامید مالیات دهندگان بودجه کمپین اسمیر” مبتنی بر “در یک مسخره آستین debunked, هاردکور, راست گرا که گرایش تئوری توطئه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی خواست او خواه متحدان در کاپیتول هیل به هدف سیاسی خود دشمنان و دموکرات ها مطرح کرده اند و نگرانی از جمله در نامه اخیر به اف بی آی که جانسون پروب را تبدیل به یک وسیله نقلیه برای “شویی” یک نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی به آسیب بایدن.

جانسون تجدید تقاضای خود را برای رونویسی مصاحبه و اسناد و مدارک از سابق دولت اوباما مقامات روز پس از اوکراین نماینده مجلس — آندری شد که ملاقات با جولیانی به بحث و بررسی بایدن خانواده — با استفاده از یک کنفرانس خبری را بی اساس اتهامات فساد علیه Bidens و Hochstein.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>