بهداشت عمومی کارکنان پیش بینی فلوریدا coronavirus فاجعه — سپس او از کار اخراج شد: “این همه چیز است که من در تلاش بود برای هشدار دادن به مردم در مورد’

“بیشتر مردم gonna die,” ربکا جونز نوشت: به مادر و خواهر در Facebook. آن شد مارس 26, یک گرم بهار یکشنبه در تالاهاسی فلوریدا., و او فقط در پایان کار در فلوریدا وزارت بهداشت که در آن او بود که مدیریت دولت را بسیار ستایش coronavirus داشبورد که او تا به حال نیز ایجاد شده است.

“من احساس می کنم بیمار” 30 ساله و دانشجوی دکترا ادامه داد.

ارز علامت شروع فوق العاده آشفته دوره جونز بود که شرور و اهریمن فلوریدا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به عنوان یک کارمند سرکش در حالی که همچنین در حال جشن با مخالفان خود به عنوان یک زن شجاع و حقیقت گوی مایل به ایستادن به قدرت سیاسی است.

در یک whistleblower شکایت جونز ظ روز پنجشنبه گذشته با فلوریدا کمیسیون روابط انسانی وکلای او گفته است که او از کار اخراج شد توسط دولت و وزارت بهداشت برای “امتناع از انتشار گمراه کننده سلامت داده است.”

DeSantis دفتر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“ما می خواستیم به اشتباه” جونز گفت: اخبار یاهو. “آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم که در واقع به مراتب بدتر از آنچه که ما پیش بینی است.” در خرداد ماه DeSantis مبارز دبیر مطبوعاتی را رد کرد و به عنوان “جنجال آفرینی” جدید پیش بینی نشان دادن وضعیت رنج می برند از 4000 كمربند از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. فلوریدا در حال حاضر بیش از 5000 coronavirus مرگ و میر.

Rebekah Jones. (Courtesy of Rebekah Jones)
Rebekah جونز. (حسن نیت ارائه میدهد از Rebekah جونز)

از بسیاری از به اصطلاح اشتباهات DeSantis است که گفته شده است در این دوره از بیماری همه گیر دولت او شلیک جونز ممکن است ثابت ترین نمادین به کسانی که آن را به عنوان یک Trumpian رد از اعداد است که به نظر نمی آید خوب است.

شش ماه پس از coronavirus اعتقاد بر این است که وارد آمریکا فلوریدا است که ضبط برخی از 10,000 روزانه coronavirus موارد بیش از بسیاری از کشورها و جونز پیش بینی های نگران کننده به نظر می رسد شده اند متحمل شده اند. او افزایش سریع و ناگهانی سقوط از فضل در فلوریدا وزارت بهداشت نشان دادن بزرگتر تنش میان علم و سیاست وقتی که می آید به همه گیر پاسخ. در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان برای ساختمان آسان به درک داشبورد جونز ادعا می کند او را تحت فشار قرار دادند کنار هنگامی که اعداد درگیری با DeSantis تمایل به بازگشایی دولت است.

آخر هفته گذشته دولت ثبت شده بیشتر coronavirus عفونت از کل قاره اروپا است. “این” جونز می گوید: “همه چیز من در تلاش بود برای هشدار دادن به مردم در مورد.”

در Jan. 23, قبل از اکثر آمریکایی ها بودند حتی آگاه است که یک ویروس جدید پخش شد از چین, دانشگاه جانز هاپکینز اعلام کرد راه اندازی یک coronavirus داشبورد که تا به حال ایجاد شده توسط لورن گاردنر یک جوان مهندس عمران.

“این چیزی است که من فکر می کنم ما باید تماشای,” جونز گفته مقامات مافوق در وزارت بهداشت دولت on Jan. 24. در زمان او بود سر از بخش های سیستم اطلاعات جغرافیایی بخش که نقشه برداری طوفان چگونه مثل مایکل کتک دولت است.

جونز که به گفته یک روزنامه نگاری دانشجویی در دانشگاه سیراکوس در نیویورک و پس از آن مورد مطالعه در علم آب و هوا در ایالت لوئیزیانا و بعد ایالتی فلوریدا اومدند دولت در بخش بهداشت و درمان در سال 2018 در حالی که هنوز هم به دنبال او دکترای خود را در جغرافیا. به عنوان coronavirus گسترش از چین به اروپا و خاورمیانه جونز کامپیوتر خود را مافوق مجاز به ایجاد یک دانشگاه جانز هاپکینز-مانند پورتال برای دولت است. او می گوید که آنها به او گفت این بود که لازم نیست آن را به عنوان تنها ترساندن مردم است.

سرانجام در مارس 12, او یک تماس از Carina Blackmore سر از وزارت بهداشت و درمان این بیماری عفونی را بدست آورد.

“آنها می خواستند یک داشبورد و آنها می خواستند آن را تا امروز” جونز می گوید: Blackmore به او گفت. این کار غیر ممکن شده است به جز جونز به حال آماده mock-ups از داشبورد. “من تا به حال آن را در دو ساعت.” (Blackmore کاهش یافته است به صحبت می کنند به اخبار یاهو این مقاله را به عنوان دیگر وزارت بهداشت مقامات تماس گرفت.)

مهندس نرم افزار scripted زندگی می کند که در اورلاندو و داوطلبان برای COVID پیگیری پروژه, به یاد زمانی که او برای اولین بار مواجه می شوند جونز خلقت تنها بود و شگفت زده با سهولت که با آن به او اجازه دسترسی به اطلاعات در مورد کوروناویروس. “این واقعا احساس متصل به ‘ماتریکس’ در برخی از راه” لکان می گوید. او به خاطر تفکر “من نمی توانم باور کنم که دسترسی به این.”

لکان می گوید فلوریدا بود برای یک بار نه به عنوان ته جوک, اما به عنوان یک مثال از گرفتن آن را حق. “هر کس تا به حال داده. آن را فقط یک سوال چقدر از ظروف سرباز یا مسافر آن بود,” او گفت: اخبار یاهو. “کالیفرنیا بود یک تراژدی برای ماه می باشد.”

دیگران متوجه بیش از حد از جمله دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “این نوع از دانش و قدرت ما نیاز به قرار دادن به دست مردم آمریکا,” او گفت: از فلوریدا داشبورد در “چهره ملت” در آوریل 19 “به طوری که آنها می توانید ببینید که در آن ویروس است که در آن موارد و تصمیم گیری.”

یک سایت جونز در ابتدا که ممکن است جلب یک زن و شوهر از هزار نمایش ها به طور کلی تا به حال ثبت شده 100,000 بازدیدکننده داشته است منحصر به فرد در عرض یک هفته از راه اندازی به عنوان نگران فلوریدا بررسی می شود که آیا این ویروس ساخت راه خود را از نیویورک و نیوجرسی که برخی از گفت: آن را به ناچار انجام دهد. دیگران گفت: گرما و رطوبت از فلوریدا را که از اتفاق می افتد.

گرما و رطوبت فرضیه بود به خصوص محبوب در کاخ سفید مشتاق به اعلام پیروزی بیش از همه گیر و کشور شروع به بازگشت به حالت عادی. در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 23, رئیس جمهور تهمت مماشات از ویلیام برایان های علم و فناوری بخش در وزارت امنیت داخلی که توصیف نتایج اخیر دولت مطالعه است.

“ما بیشتر قابل مشاهده برای تاریخ است که در اثر قدرتمند است که نور خورشیدی به نظر می رسد که در کشتن ویروس” برایان گفت. “ما شاهد یک اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت نیز هست.”

President Trump with William Bryan, acting Homeland Security undersecretary for science and technology, during a coronavirus task force briefing at the White House, April 23. (Jonathan Ernst/Reuters)
رئیس جمهور تهمت با ویلیام برایان اقدام امنیت ملی معاون علمی و فناوری طی یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید, مارس 23. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

این زمان فرمانداران سراسر جنوب شرقی بودند نشان می دهد خود را با بی حوصلگی مستند اقدامات آنها اعمال کرده بود. در میان آنها بود DeSantis که تا سال 2017 به طور مبهم محافظه کار کنگره. ماهرانه با استفاده از ثابت حضور در فاکس نیوز, او تا به حال بدست تهمت توجه با استفاده از رئیس جمهور حمایت برای تبدیل شدن به فرماندار دولت در سال 2018 است.

“ما واقعا در آتش در بسیاری از زمینه تا زمانی که ما آمار این موانع” DeSantis گفت: از فلوریدا اقتصاد در مارس 20 کنفرانس تلفنی اعلام بازگشایی نیروی کار. او قول داد که در فلوریدا خواهد “به گزاف گویی در یک متفکر امن و کارآمد راه است.”

DeSantis بازگشایی وظیفه نیروی ملاقات برای بار دوم در تاریخ 22 آوریل روز قبل از کاخ سفید اعلام کرد که گرما و رطوبت نتایج مطالعه. فلوریدا نیروی کار قرار بود برای ارسال نهایی آن توصیه هایی که پنج شنبه, مارس 26 اما کمی وجود دارد عدم اطمینان در مورد آنچه DeSantis برنامه ریزی شده به انجام.

در آوریل 24, جونز گفته شد برای شروع آماده سازی داشبورد برای بازگشایی. Blackmore, دولت, اپیدمیولوژی از او خواست برای آماده سازی شهرستان توسط county “کارت امتیازی” که شامل تست تشخیصی مثبت نرخ بستری داده و دیگر عوامل است که کمک به تعیین اینکه آیا این شهرستان آماده بود به ظهور از مستند سفارشات. Blackmore می خواستم برای به اشتراک گذاشتن ویژگی های جدید با دولت معاون وزیر بهداشت دکتر Shamarial رابرتسون بیش از آخر هفته.

“آنها می خواهند این زندگی مانند یکشنبه,” Blackmore گفته جونز با توجه به جونز خاطره. جونز همچنین کشف او دریافت خواهد بود coronavirus داده تنها یک بار در روز از در حال حاضر به عنوان مخالف دو بار. “رهبری می خواستم به یک نقش فعال تر در بررسی داده ها قبل از آن ساخته شده” جونز گفت: اخبار یاهو. او می گوید مقامات فرمانداری درگیر شدند در این بررسی.

یک کارمند فعلی از فلوریدا وزارت بهداشت که خواست نامش فاش نشود به دلیل نگرانی بیش از حرفه ای تلافی گفت که این گروه گرفتار شده است با سیاست و بی تجربگی است. “هیچ یک از آنها کار کرده اند و در تاریکی آسمان و آب و هوا” گروه کارمند گفت: صحبت از مقامات بالا در این بخش است.

کارمند گفت: اهداف بهداشت عمومی ساخته شده اند مسخر DeSantis سیاسی در نظر میگیرد. “هنگامی که DeSantis آمد پردازنده آن بسیار چه دفتر والی می خواستم” که کارمند گفت: اخبار یاهو. “آنها در حال اجرا نشان می دهد,” او اضافه شده است. “این سیاست است.”

جونز ارائه بازگشایی کارت امتیازی به رابرتسون در روز یکشنبه صبح که روشن ساخته است که تعداد بسیار کمی از روستایی شهرستانهای ملاقات کرده بود بازگشایی معیارهای حتی به عنوان DeSantis وعده داده است که یک ایالت بازگشایی شد تنها چند روز به دور است. “من این کار را دوست ندارم” رابرتسون گفت: با توجه به جونز.

Florida Gov. Ron DeSantis looks on as Dr. Shamarial Roberson, the state’s deputy secretary of health, speaks about coronavirus cases in Florida, March 2. (Octavio Jones/Tampa Bay Times via ZUMA Wire)
فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نظر می رسد به عنوان دکتر Shamarial رابرتسون دولت معاون وزیر بهداشت صحبت می کند در مورد کوروناویروس موارد در فلوریدا, مارس 2. (Octavio جونز/Tampa Bay Times طریق زوما سیم)

جونز مدعی است که کورتنی کوپولا دپارتمان رئیس ستاد گفته او این امر می تواند یک “سیاسی” کابوس اجازه می دهد تا شهری شهرستانهای استان مانند Broward و میامی-Dade به بازگشایی در حالی که نگه داشتن روستایی شهرستانهای مانند جکسون, فرانکلین و Suwannee بسته, حتی اگر آن روستایی شهرستانهای شد نشان دهنده عفونت نرخ. (کسانی که در شهرستانهای استان نیز جمهوری خواه پایگاه با 77 درصد از رای دهندگان در Suwannee شهرستان و 65 درصد در فرانکلین کانتی رای گیری برای DeSantis در سال 2018 است.)

برخی از کسانی که در مناطق روستایی استان ها در حال مثبت شدن نرخ به عنوان بالا به عنوان 20 درصد در حالی که آنها مورد نیاز برای پاسخگویی به 10 درصد معیار برای بازگشایی. برخی نیز تا به حال شیوع در خانه های سالمندان که سوار عفونت نرخ. “آنها فکر نمی کنم که باید از بین بردن توانایی خود را به عنوان یک شهرستان برای بازگشایی” جونز گفت: از خانه سالمندان شیوع بیماری در خاص است.

او گفت: رابرتسون صادر شده بدون ابهام بخشنامه: “پیدا کردن یک راه برای دریافت روستایی شهرستان برای بازگشایی شده است.” کاپولا برای بخش او توضیح داد: به گفته جونز که یک بخشی از بازگشایی “است که واقعا آسیب تصویر عمومی از فرماندار” با توجه به جونز خاطره ای از گفتگو و دقیق در whistleblower شکایت.

جونز شکایت به برخی از بزرگان در یک ایمیل که صبح نوشته که او گفته بود به می گویند شهرستانهای استان می تواند بازگشایی و ابراز ناراحتی در آن منظور. Blackmore نوشت به سرعت. “من فکر می کنم ما ممکن است نیاز به نگه داشتن اندازه های مختلف شهرستان (یا حداقل آنهایی که کوچک) به استانداردهای مختلف” زیرا Blackmore توضیح داد مردم وجود دارد که “به طور طبیعی اجتماعی فاصله بیشتر از زمان.” او با ارائه شواهد برای این ادعا.

جونز گفت که او دستور داده شد توسط رابرتسون به سادگی با قرار دادن یک “بله” یا “نه” به یک شهرستان را بازگشایی چشم انداز بدون ارائه این نوع از داده ها-تقویت منطق او نمیفهمد را به تصمیم گیری. رابرتسون در سمت چپ برای یک جلسه پس جونز طفره رفت ، (خصوصی فروشنده در نهایت تکمیل کار رابرتسون و Blackmore به دنبال آن بودند.)

رفتن به خانه آن شب جونز به او نوشت خانواده در Facebook در مورد شخصی انزجار او احساس که او به عنوان خواسته به دستکاری داده ها و همچنین خطر چنین دستکاری می تواند به اثبات می unsuspecting در فلوریدا.

“صادقانه به خدا برای هشت هفته من تا به حال ایمان به آنچه که ما قرار دادن در آنچه که من انجام شده بود به اطلاع مردم” جونز گفت: اخبار یاهو. “که تغییر واقعا به سرعت.”

DeSantis اعلام کرد در چهار شنبه, آوریل 29 که به غیر از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان فلوریدا خواهد بود ورود به فاز اول بازگشایی زیر پنج شنبه. “بدیهی است که ما نیاز به یک بهبود اقتصادی گفت: اساسا reprising این استدلال به طور فزاینده ای بی تاب مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود برای هفته.

بازگشت به کار پس از قبلی روز یکشنبه برخورد با Roberson جونز شاهد تغییرات داشبورد ساخته شده است که او می گوید: آماده سازی شد تا اطمینان حاصل شود که داده ها را نه DeSantis طرح به سوال. برای مثال که شنبه بعد از ظهر — کمتر از 24 ساعت قبل از DeSantis اعلام بازگشایی دولت — دولت اپیدمیولوژی به نام ساموئل Prahlow فرستاده جونز می گویند که مگر کسی به فلوریدا بر اساس آدرس در هنگام بستری به بیمارستان باید آنها را نمی توان به عنوان بستری برای coronavirus.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به نشان می دهد این در داشبورد,” او نوشت.

DeSantis speaks about opening businesses such as barbershops and nail and hair salons at a news conference on May 2. (John Raoux/AP)
DeSantis صحبت می کند در مورد باز کردن کسب و کار مانند آرایشگاه و ناخن و مو سالن در یک کنفرانس خبری در مارس 2. (جان Raoux/AP)

جونز خواهد آمد به سند چند تغییرات ساخته شده به داشبورد در روز قبل از بازگشایی همراه با کسانی که در مورد روستایی شهرستان ها و خارج از دولت بيماران است. از همه مهمتر او ادعا که مثبت نرخ افسرده بودند از آنجا که تعدادی از عفونت های جدید بود تقسیم بر منفی تست های آزمایشگاهی, مردم, تست منفی است. چون coronavirus بیماران در حال آزمایش چند بار با استفاده از آزمون اداره به جای آن از مردم تست شده به عنوان پایه ساخته شده و این وضعیت به نظر می رسد بهتر از آن واقع شد او ادعا می کند.

وجود دارد دیگر تغییرات به ارائه اطلاعات و همچنین جونز ادعا کرده است. برای مثال هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت به جای به سادگی به گزارش يافته به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس بخش ایجاد فایل های مورد کاهش این گزارش. جونز معتقد است که این کار عمدا انجام شده برای دفن هر خوشه در موارد مثبت در یک نیازی لایه از بوروکراسی.

او همچنین مدعی است که برخی از بازگشایی معیارهای تغییر شد به طوری که آمار هفتگی نه داده های روزانه در نظر گرفته شد. که نیز تا به حال اثر از صاف کردن هر گونه عفونت را افزایش می دهد جونز می گوید.

حدود دو ساعت پس از دریافت Prahlow ایمیل جونز نوشت: به کسی که مشغول به کار در عمده فروشنده جغرافیایی نرم افزار. “من می خواستم به شما بپرسید اگر وجود دارد هر موقعیت در دسترس شما فکر می کنم من می خواهم مناسب در,” او نوشت. “من خواسته بودن به سخن بی معنی وبیهوده اعداد در حمایت از سیاسی در دستور کار, و این چیزی است که من مایل به انجام است. من ممکن است مجبور به خروج.”

زیر پنج شنبه, آوریل 4 فلوریدا آغاز شد و فاز اول آن بازگشایی.

صبح از فلوریدا بازگشایی جونز دریافت سفارش از اسکات پریچارد دولت اپیدمیولوژی و سپس مسئول فلوریدا coronavirus پاسخ. “کل این سایت نیاز به پایین آمدن” او گفت: او نوشت: او در یک ایمیل زیر میامی هرالد پرس و جو در مورد اینکه آیا دولت تا به حال در واقع تجربه برخی از اندازه گیری از جامعه گسترش در اواخر سال 2019 به خوبی قبل از هر کسی به عهده گرفت این ویروس وارد شده بود در فلوریدا. (در خلاف کاران شکایت جونز توضیح می دهد چگونه پریچارد آمد به دفتر او و صادر همان فرمان; پریچارد که ناگهان در سمت چپ در بخش بهداشت و درمان در اوایل این ماه نیست پاسخ دادن به ایمیل های خود را به حساب شخصی.)

جونز خودداری کرد. “من نمی گرفتن ‘کل سایت “پایین” او نوشت: در یک ایمیل طولانی به او ناظر مستقیم, Craig کاری. ارجاع سفارش از Pritchard, او گفت که او “نه کشیدن ما منابع اولیه برای coronavirus داده چرا که او می خواهد به چوب آن را به روزنامه نگاران” پرسیدن سوال. “اگر آن را در داشبورد است. دوره.”

اگر چه کاری با موافقت جونز, مشاوره با Roberson, Blackmore و پریچارد — که خود را مافوق — ظاهرا به رهبری او را به نتیجه گیری کرد که جونز چاره ای به حال اما به حداقل محدود کردن دسترسی به داده های خام. “غیر فعال کردن توانایی به صادرات داده ها به فایل ها از داشبورد فورا” او نوشت: حدود دو ساعت پس از جونز فرستاده او مبارز ایمیل در پاسخ به پریچارد. که به منظور قفل کردن داده های دور به جای آشکار حذف آن ظاهرا آمد از Blackmore.

این بار جونز پیروی. یک ساعت بعد, پس از سایت malfunctioned جونز می گوید Blackmore از او خواست برای بازیابی داده ها. هنوز هم آسیب انجام شد در نظر او هر دو به یکپارچگی داشبورد و به او ایستاده با کارفرمایان است.

در مارس 5, جونز بیرون کشیده شد داشبورد او ایجاد شده است. او می گوید: او در حال حاضر تماشا به عنوان کار بود “نه فقط بازگشت اما نابود شده است.” صفحه اول سقوط کرد و در 7 مه و برای چند روز پس از آن. جونز می گوید کاری از او خواست تا آن را تعمیر.

“من فکر کردن در مورد پر کردن یک whistleblower شکایت در مورد چگونه من تحت درمان داشبورد ظروف سرباز یا مسافر و…. به صورت ناخالص سوء مدیریت” او نوشت: به کاری در مارس 14. آنها ملاقات در دفتر کار خود در روز بعد او می گوید: او از او خواست به پرونده از جمله شکایت.

او نمی, اما به او نوشت لیست پستی — که شامل محققان و اعضای رسانه ها — شرح نگرانی خود را با چگونه داشبورد بود در حال اجرا است. “به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول” جونز نوشت: به پنهان کردن خود را تلخی. “آنها در حال ساخت بسیاری از تغییرات. من توصیه سخت کوش در مربوطه خود را با استفاده از این داده ها است.”

دوشنبه زیر او اخراج از کار خود را.

طنز جونز وضعیت است که او نه معروف شدن تا بعد از او دیگر به کار. دو ساعت بعد از او از کار اخراج شد, یک مقاله زد در اخبار سایت فلوریدا امروز: “به عنوان فلوریدا دوباره باز COVID-19 داده می شود رئیس طرد و محققان گریه ناپاک.” همراه با عکس نشان داد جونز به دنبال کمی uneasily در دوربین صورت قاب فر بور. پشت سر او بودند دو صفحه نمایش کامپیوتر نمایش داشبورد او ایجاد شده است.

در ابتدا اغلب خاردار فرماندار سعی در تطهیر جونز امر است. روز بعد از فلوریدا امروز مقاله منتشر شده بود خبرنگار پرسید: DeSantis در مورد جونز اتهامات در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این یک nonissue,” DeSantis گفت: قبل از اینکه به سرعت در حال حرکت است. دبیر مطبوعاتی خود را پس از آن با صدور بیانیه ای توصیف جونز به عنوان داشتن از کار اخراج شده برای “نافرمانی” و هرگونه دستکاری داده ها.

اما این موضوع را به عنوان آشکار شد در عرض چند ساعت. زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید اورلاندو بعد DeSantis موضوع این بار در طول بیشتر. او مورد حمله جونز اعتبار اشاره کرد که او “نه یک دانشمند داده” و اشاره به زندگی شخصی او گفتن خبرنگاران او “فعال اتهامات جنایی در ایالت فلوریدا برای cyberstalking و سایبری آزار و اذیت جنسی. من از وزارت بهداشت برای توضیح به من چه کسی اجازه داده می شود به شارژ با آن و در ادامه.”

DeSantis and Vice President Mike Pence at a reopened Beth’s Burger Bar in Orlando, May 20. (Chris O'Meara/AP)
DeSantis و معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازگشایی بث برگر بار در اورلاندو, مارس 20. (کریس o’meara/AP)

مخفیگاه آنان را با DeSantis خبرنگاران به سرعت حفر کردن سوابق کیفری از جمله unflattering شات لیوان جونز که دستگیر شده بود به وسیله یک ایالت فلوریدا در مقطع کارشناسی با آنها او می خواهم تا به حال ستیز ارتباط است. او همچنین متهم به نشر “انجمن انتقام” در مورد او با اشاره به آنچه که یک خروجی به عنوان یک 342-صفحه “مانیفست” که شامل “جزئیات گرافیکی در ادعایی برخوردهای جنسی” بین جونز و دانشجو و همچنین به عنوان “screengrabs از متون و sexts او ادعا می کند بین دو” و “عکس و X-rated پاراگراف در مورد trysts.”

جونز می گوید که در این زمان است که رابطه او “در معرض خطر lonely place” داشتن جدا از شوهرش با او از آنجا پیوست. او می گوید: ارتباط با دانشجو “تبدیل شده است بسیار فرار هستند.” او می افزاید که نوشتن چه بود به نام “مانیفست” در مورد ارتباط بود, در واقع در نظر گرفته شده به عنوان یک عمل “شفا.”

یکی از برجسته زن دموکرات در فلوریدا می گوید: او discomfited توسط اتهامات علیه جونز. اما که دموکرات می افزاید: “من فکر نمی کنم او هیچ انگیزه ای برای دروغ است.”

چه شده است که نبرد بین فلوریدا و کوروناویروس در حال حاضر تبدیل به یک نبرد بین جونز و DeSantis. جونز اثبات ناخوشایند برای فرماندار بود که به وضوح در تلاش برای استفاده از موفقیت خود را بیش از coronavirus به عنوان یک پتانسیل استدلال اگر او به دنبال کاخ سفید در سال 2024 به عنوان بسیاری از انتظار می رود او را به انجام.

محافظه کار رسانه ها مشتاق بودند تا جشن جوان و امیدوار محافظه کار است.

جونز نا امید این روایت با امتناع از سکوت. با استفاده از وجوه از GoFundMe کمپین راه اندازی شده توسط خواهرش جونز شروع به ساخت یک داشبورد به طور کامل در خود است. در حالی که او دیگر به حال دسترسی به “خام” اطلاعات کافی شد و در دسترس عموم برای او طراحی پورتال خود را.

“من آن را ساخت” او می گوید: از ردیاب. “و من بازسازی آن است. و من بازسازی شده آن بهتر است.” ردیاب رفت و زنده در ژوئن 12, ملی, توجه, خدمت به عنوان یک نوع از ملامت به فلوریدا اصلی داشبورد که او می گوید: کمتر مفید و کمتر کاربردی پس از او کشیده کردن پروژه. او داشبورد به نظر می رسد بیشتر شامل جزئیات مانند آمار در مورد کودکان موارد زندان شیوع و خانه های سالمندان.

روز قبل از پروژه جدید نازل شد فلوریدا ثبت شده 1,698 موارد جدید بود که پس از آن یک روز رکورد برای دولت است. اما افزایش عفونت شد و انتظار می رود با بازگشایی و نه DeSantis و نه حامیان او به نظر می رسید به خصوص نگران فلوریدا و یا کشورهای دیگر بیشتر تحت خوشه.

Beachgoers after Florida's Clearwater Beach officially reopened to the public on May 4. (Chris O'Meara/AP)
Beachgoers پس از فلوریدا ویکی ساحل رسما بازگشایی شد به در مارس 4. (کریس o’meara/AP)

مشکل این بود که اعداد نگهداری می شود افزایش طول ماه های ژوئن و ژوئیه. در جولای 12, فلوریدا, ثبت بیش از 15000 جدید موارد شوم رکورد برای هر کشور در یک روز. و در عین حال DeSantis ادامه داد: به فشار دولت برای بازگشایی, به تصویر می کشد سنبله در هر دو عفونت و مرگ و میر به عنوان صرفا یک “تصویری بر روی صفحه رادار.”

خواسته است که دانشمندان DeSantis است در نظر گرفتن دستور العمل از دولت تشکر. دایان هارت یک دموکرات از تمپا خندید. “شما در حال تلاش به خنده گفت که اخبار یاهو. “من نمی دانم که او در حال گوش دادن به.”

جونز در ضمن در ادامه به صحبت کردن در وب سایت خود داشبورد جدید که در آن او می تواند به عنوان سیاسی به عنوان او می خواهد و در توییتر که در آن او خودش را یک “دانشمند سرکش” با غرور و افتخار. او مدعی است که fealty داده اند که منجر به این نتیجه شد که در آن بیش از حد به زودی برای بازگشایی — که بیمارستان ها را پر کنید تا که مردم می میرند و بسیاری از بخش های دولت را به عقب دوباره.

“در گفتگو با دکتر جونز او ثابت کرده است به یک متخصص رانده شفافیت و صراحت گفت:” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده یک دموکرات انتخاب شده به دفتر در سال 2018 و بی چون و چرای منتقد DeSantis. “شخصیت ترور به دستور فرماندار در این زن جوان دانشمند داده و خلاف کاران بود مستقیما از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار. ما یک ضرب المثل در اینجا در فلوریدا: آفتاب بهترین ضد عفونی کننده. دکتر جونز است که اجازه درخشش خورشید در فلوریدا خراب COVID-19 داده است.”

به امید قانع کننده روایت DeSantis کردم فقط این بود که روایت او به دنبال. “همه چیز که ما تا به حال هر مدل که ما اجرا کرده بود گفت که این همان چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” جونز گفت: “یاهو نیوز تنها چند روز قبل از فلوریدا شکست رکورد دیگر با 156 جدید کروناویروس مرگ و میر در ژوئیه 15.

“این اجتناب ناپذیر بود متاسفانه.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>