بریتنی اسپیرز’ برادر: خانواده نمی بینم پسران ‘حد’ دیگر

در حال رشد از هم جدا ؟ بریتنی اسپیرز‘ برادر Bryan نیزهبه یک به روز رسانی که در آن خانواده در کنار فرزندان خود پرستون و Jayden.

“ما [آنها را ببینید],” 43 ساله نشان داد در طول چهار شنبه, جولای 23, قسمت از “به عنوان دیده می شود در تلویزیون” پادکست. “هنگامی که ما در حال انجام وگاس اجرا شد و من عقب و جلو رفتن من مشغول به کار بود با Caesars Entertainment در زمان و بریتنی و من با هم زندگی می کردند که برای چهار سال اجرا شود. بنابراین من تا به حال پسران وجود دارد تقریبا هر آخر هفته. من برای دیدن آنها را از بسیاری از در حال حاضر من نمی کنید برای دیدن آنها به همان اندازه است.”

Britney Spears’ Brother Bryan Spears Says Family Doesn’t See Her Sons ‘as Much’ Anymore, Confirms They’re With Kevin Federline
بریتنی اسپیرز با پسر زن و پرستون. حسن نیت ارائه میدهد از بریتنی اسپیرز/Instagram

برایان تایید کرد که پسران در حال حاضر با پدر خود Kevin Federline. او اشاره کرد پرستون, 14 و Jayden, 13 هستند “خوب” و “در حال رشد است.”

او سپس به تفصیل شرح داده است که او “تا حدودی” در تماس با Federline, 42, و عمدتا در تعامل با او در “خانواده درگیری و یا اگر بچه ها در حال انجام چیزی است.”

DJ دریافت سفارش محدود در برابر بریتنی پدر جیمی اسپیرزدر ماه اوت سال 2019 پس از اتهام درگیری بین او و پرستون. 68 سال بود که مانع از آمدن نزدیکی پرستون یا Jayden به مدت سه سال به عنوان یک نتیجه. این منظور نیز اعلام کرد که یک فرد بالغ Federline تایید کرده بود و در حال حاضر زمانی که ستاره پاپ, 38, بود, با کودکان خود.

شهرستان ونتورا دادستان منطقه اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که اتهامات جنایی نمی خواهد در برابر جیمی.

یک قاضی حکم در سپتامبر سال 2019 که بریتنی می تواند فرزندان او 30 درصد از زمان پس قبلا تقسیم حضانت با Federline 50-50. “بریتنی هدف در سال جدید است که برای رفتن به دادگاه خانواده و درخواست قاضی برای افزایش زمان بازداشت با پسران” یک منبع گفت:” ما هفته در ماه دسامبر 2019.

Jayden عناوین ساخته شده در مارس زمانی که او به نام جیمی “بسیار بزرگ” در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند. Federline وکیل گفت: ما در این زمان است که بیهوده گویی بود “نتیجه 13 ساله اقدام مانند یک دختر 13 ساله” و اشاره کرد که “کوین است که دست زدن به آن را مانند یک پدر و مادر مسئول.”

در منابع مختلف تایید به ما که Federline ساخته شده بریتنی خود منزوی قبل از دیدن بچه ها میان coronavirus بیماری همه گیر. “بریتنی تا به حال هیچ مشکلی با کوین درخواست و درک و چرا از او پرسید:” یک خودی توضیح داد. “پسران شده است با پدر خود برای بسیاری از قرنطینه.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>