شهردار شیکاگو موافق اجازه می دهد تا استقرار پلیس فدرال به شیکاگو پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن


شهردار شیکاگو لری Lightfoot با بیان توافق با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای استقرار پلیس فدرال به شهرستان در طول یکشنبه شب تماس تلفنی با رئیس جمهور, با توجه به دفتر شهردار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا وزارت امنیت داخلی به ارسال 200 افسران به شیکاگو که برای بالا غیر طبیعی تعداد تیراندازی بیش از دو ماه گذشته به سرکوب فزاینده. ناآرامی در شیکاگو متفاوت در نوع از آن در پرتلند سنگ., که دیده است مستمر شورش و تخریب شهر و اموال فدرال بیش از مدت مشابه.

Lightfoot قبلا رد استقرار پلیس فدرال در شیکاگو نوشتن در توییتر در روز سه شنبه “تحت هیچ شرایطی به من اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سربازان برای آمدن به شیکاگو و با تهدید و ارعاب ساکنان ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “رسیده به شهردار Lightfoot این شب به تایید می کنند که او قصد دارد به ارسال فدرال منابع به شیکاگو برای تکمیل مداوم فدرال تحقیقات مربوط به جرم و جنایت خشونت آمیز” در دفتر شهردار گفت: در روز چهارشنبه در بیانیه ای به Chicago Sun-Times. “شهردار Lightfoot مدعی است که تمام منابع خواهد بود و تحقیق در طبیعت و هماهنگ از طریق ایالات متحده به دفتر دادستان. شهردار روشن ساخته است که اگر وجود دارد هر گونه انحراف از آنچه که اعلام شده است, ما را دنبال در دسترس همه گزینه های قانونی برای محافظت از Chicagoans.”

فدرال افسران درو رسانه ها انتقاد پس از تظاهرکنندگان در پورتلند گزارش در حال برداشت کردن خیابان توسط ناشناس فدرال اجرای قانون در آورده و به نقاط دیگر. DHS سر چاد گرگ گفت: ماموران بودند در واقع شناسایی و انتقاد از تظاهر کنندگان به عنوان “تظاهر” و “آنارشیست ها.”

استقرار پلیس فدرال در شهر خواهد شد نظارت آمریکا وکیل جان Lausch که Lightfoot می داند که از دوره تصدی خود را به عنوان یک سابق دادستان فدرال.

“این نمی گشت. این است که در برابر ناآرامی های مدنی,” Lausch گفت. “این کار با اداره پلیس شیکاگو به انجام آنچه ما می توانیم برای کاهش سرسام آور و جنایت خشونت آمیز با آن مواجه هستیم در حال حاضر.”

حتی بعد از اعلام Lightfoot گفت: “رئیس جمهور شده است در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر برای برخی از زمان در برابر دموکراتیک شهرداران سراسر کشور است.”

در طول شورش است که به دنبال مرگ جورج فلوید در طول بازداشت خود توسط مینیاپولیس افسران پلیس شیکاگو اعضای شورای شهر با انتقاد Lightfoot برای امتناع از استقرار گارد ملی در خارج از شهر در کسب و کار منطقه است.

“من وارد یک s–t نمایش” شکایت Alderwoman سوزان Sadlowski-Garza در یک کنفرانس تلفنی. “آنها در حال تیراندازی پلیس. من را دیده اند هرگز امثال این. من می ترسم.”

Alderman ریموند لوپز مکرر منتقد پلیسی گفت: منطقه بود ‘”مجازی به منطقه جنگ” که Lightfoot پاسخ لوپز “100 درصد کامل از s–t.”

“خوب, f–k شما پس از” لوپز ضرب گلوله کشته است. “شهردار شما نیاز به خود را بررسی کنید f–g نگرش است.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • شیکاگو Aldermen کوره شهردار Lightfoot بیش از امتناع از استقرار گارد ملی به طور گسترده ای

  • سنبله در تیراندازی همچنان بیش از آخر هفته در شیکاگو, نیویورک

  • حداقل 14 عزاداران خارج از شیکاگو Funeral Home خدمات پس از برای قبلی تیراندازی قربانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>