آیا تیلور سویفت آشکار Blake Lively and Ryan Reynolds’ 3rd نام کودک?

رمز و راز moniker! Blake Lively and Ryan Reynolds در عین حال از اعلام نام خود فرزند سوم — اما تیلور سویفت طرفداران فکر می کنم این خواننده در یک آهنگ جدید.

این برنده جایزه گرمی و 30 منتشر شده او تعجب هشتمین آلبوم استودیویی Folkloreدر پنج شنبه, جولای 24. یکی از 16 آهنگ “بتی” اشاره به نام پر جنب و جوش و رینولدز’ فرزند ارشد دو فرزند جیمز 5 و اینز, 3.

Why Fans Think Taylor Swift Revealed Blake Lively and Ryan Reynolds 3rd Child Name Is Betty
تیلور سویفت, Blake Lively and Ryan Reynolds اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر; گرگوری پک/شاتر

“شما شنیده شایعات از دید” پنسیلوانیا بومی crooned. “شما نمی توانید باور یک کلمه او می گوید / بیشترین بار اما این بار درست شد / بدترین چیز این است که من همیشه / چیزی بود که من به شما.”

سریع رفت به آواز خواندن, “او گفت:,” جیمز, دریافت, درایو بیایید’ / آن روز تبدیل به شب / خواب در کنار او اما / من از شما تمام تابستان طولانی است.”

طرفداران که متوجه منابع توییتی نظریه خود را بینی که زن و شوهر فرزند سوم باید نام بتی است که به عنوان تنها نام مورد دیگر در این آهنگ.

“اینز? جیمز? است بتی آهنگ برای Blake Lively and Ryan Reynolds سوم نوزاد دختر (که نام هنوز نمی دانیم)?” یک کاربر توییتر نوشت: در حالی که دیگری افزود: “این راه که تیلور با استفاده از نام و جیمز اینز در بتی چون کسانی که نام بلیک و رایان کودکان است. او واقعا عاشق این بچه ها.”

این دختر شایعات بی اساس آلوم 32 به هنگام تولد به او و بازیگر کودک برای اولین بار در سال 2014 و جیمز شد یک خواهر و دو سال بعد زمانی که اینز وارد شده است. ما هفتگی اخبار شکست در اکتبر 2019 که کودک شماره 3 ملحق شده بودند ،

سه ماه بعد این بازیگر گفت: جیمی فالون که او فرزند ارشد است “بسیار مادری” و همیشه “روی” نوزاد. همانطور که برای اینز پر جنب و جوش که در ماه ژانویه مصاحبه: “ما وسط و نگه می دارد به دور از او. من به او گفت: “شما در حال رفتن به او یاد می دهد همه چیز را او می داند. شما دریافت می کنید به او یاد می دهد در مورد شهرستانها و آسمان و گل و بابا نوئل. هر چیزی که شما می خواهید.’ و او می رود, ” اوه, من شما را دوست دارم اما در حال حاضر من انجام دهد.'”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de