DWTS’ Witney کارسون است که انتظار 1st کودک با کارسون مک آلیستر

سالن کودک در هیئت مدیره! رقص با ستاره ها طرفدار Witney کارسون تایید کرد که او و شوهر کارسون مک آلیستر در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

“کودک مک آلیستر آینده Jan 2021!!!!! ما حتی نمی تواند حاوی هیجان و شادی ما در حال حاضر🙏🏼😭❤️ و” پس شما فکر می کنید شما می توانید رقص آلوم 26 نوشت: از طریق Instagram روز پنج شنبه, جولای 23, در کنار یک تعداد انگشت شماری از عکس ها که ویژه او نتایج سونوگرافی و تست حاملگی. “ما در بر داشت همراه با @clearblue بود که حقیقی و خاص! گرفتن نتایج ما در کلمات ساخته شده است این تمام چیزی است که بسیار واقعی تر! ما عاشق این لوبیا کمی بسیار در حال حاضر و ما نمی توانیم صبر کنید برای شروع این فصل در زندگی ما!”

DWTS Witney Carson Is Pregnant Expecting 1st Child With Carson McAllister
کارسون مک آلیستر و Witney کارسون. جن اندرسون

به خوبی آرزوها از دوستان معروف آمد و جاری شدن سیل در مدت کوتاهی پس از کرسن سیتی را شکست اخبار هیجان انگیز است. “تبریک دختر شیرین!!! خیلی هیجان زده برای شما!!!!!” لیسانس آلوم میشل پول اظهار نظر.

“تبریک!!” یکی دیگر از لیسانس آلوم هیلی فرگوسنگفت: با اضافه کردن چند قلب-چشم emojis به نظر او. Maddie Ziegler, در ضمن, گریه, اشک شادی. “omg!!!!! witneeyyyy!!!! من خیلی خوشحال هستم برای شما،” رقص بچه آلوم 17 نظر.

کارسون و مک آلیستر گره خورده گره در سالت لیک سیتی در ژانویه 2016 پس از چهار سال از قدمت. همکار DWTS جوانب Jenna Johnson, Emma اسلاتر و لیندسی آرنولد شد بخشی از سالن رقص رقصنده لباس عروس ، سه سال بعد از عروسی یوتا بومی متعلق به احساس کودک تب.

DWTS Witney Carson Is Pregnant Expecting 1st Child With Carson McAllister
کارسون مک آلیستر و Witney کارسون. جن اندرسون

“ما واقعا قرار دادن یک زمان بر روی آن فقط هنگامی که ما احساس می کنید آماده,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019. “من کودک گرسنه هر چند. مثل هر بار که من یک کودک این دل من می شکند. من می خواهم.”

به عنوان او آماده برای گسترش خانواده خود را از او دریافت برخی از مشاوره از DWTSPeta Murgatroydکه سهام 3-year-old son Shai با شوهرش, Maksim Chmerkovskiy.

“او فوق العاده است به مربی ما از طریق آن و به ما مشاوره در مورد, مانند, چگونه او احساس می کرد در حالی که باردار شدن و رقص در همان زمان” کارسون گفت ما. “این یک مسئله بزرگ برای ما است. شما می توانید شروع به یک خانواده و هم حرفه ای و هنوز هم رقص ؟ او واقعا خوب است به مربی ما از طریق آنچه که ما انجام می دهد هنگامی که ما در نهایت باید کودکان و نوجوانان. او شده است بسیار جذاب است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>