فدرال عوامل ذکر شده در فیلم از یوتیوب livestream به عنوان مدرکی برای دستگیری یک پورتلند معترض


Tensions have escalated in Portland following the arrival of militarized federal agents over the wishes of local officials.
تنش ها را تشدید کرد در پورتلند پس از ورود نظامی ماموران فدرال بیش از خواسته های مقامات محلی است.

جان Rudoff/گتی ایماژ

  • فدرال افسران ذکر livestreamed فیلم یوتیوب به عنوان شواهد زمانی که آنها بازداشت یک معترض در پورتلند در اوایل این ماه بود که اولین گزارش Recode چهارشنبه.

  • افسران گفت: در یک سند قانونی است که آنها را دیدم کسی جای تخته های چوبی است که بر روی آتش در برابر دیوار یک دادگاه فدرال که منجر به دستگیری آنها از کوین بنیامین Weier.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور ماموران فدرال به شهر در میان جریان تظاهرات جایی که آنها باید با استفاده از تاکتیک های تهاجمی علیه تظاهرکنندگان شامل گاز اشک آور و پرتاب مردم به بینام و وانت.

  • شهرستان و مقامات دولت را به مخالفت با مداخله فدرال خواستار آن آشکار “سوء استفاده از قدرت” و خواستار آن شدند که افسران ترک شهرستان.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فدرال ماموران اجرای قانون از وزارت امنیت داخلی بازداشت یک معترض در پورتلند اورگان در اوایل این ماه پس از گفتن آنها را دیدم او را به ارتکاب یک جرم فدرال در حالی که تماشای یوتیوب, livestream, اولین گزارش Recode در روز چهارشنبه.

یک سند دادگاه فرستاده شده توسط میکا Coring یک عامل فدرال حفاظتی خدمات یک بخش از DHS گفت: ماموران با دیدن این ویدیو را دیدم یک معترض جای تخته های چوبی — که در ابتدا در آتش — در برابر دیوار در خارج از دادگاه فدرال قبل از دوم شخص تنظیم آن و یک سوم آن را خاموش.

مرتبط با: 15,000 بسیج در حمایت از سیاه و سفید ترانس زندگی در بروکلین

در این سند همچنین گفت که در حالی که فرد برای اولین بار چهره پنهان شد دومین چهره فرد قابل مشاهده بود و افسران ارسال تصاویر به عوامل دیگر استفاده می شود که آنها را برای نظارت یک فرد برای چند ساعت قبل از دستگیری کوین بنیامین Weier که آنها ادعا می کنند که فرد آنها را دیدم در livestream.

Weier متهم شده است با تلاش آتش سوزی یک ساختمان فدرال و می تواند تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد.

دستگیری نشان می دهد که چگونه در دسترس عموم شواهد منتشر شده در مذاکرات رسانه های اجتماعی خوردها و یا گرفته شده توسط روزنامه نگاران است که هر دو در معرض سوء استفاده از قدرت و استفاده می شود با اجرای قانون به حفاری تا شواهد بر فعالان.

پورتلند در خصوص تبدیل به یک عمده flashpoint بین مأموران اجرای قانون و معترضان در هفته های اخیر پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی فرمان است که اجازه ماموران فدرال برای اعزام به این شهر است. تظاهرات وجود دارد — که تا حد زیادی مسالمت آمیز اما همچنین منجر به برخی از خرابکاری — در رفتن است برای بیش از 50 روز است.

پس از سفارش, نظامی ماموران فدرال شده اند و گشت زنی در خیابان های چشمگیر نشان می دهد از زور در حالی که با استفاده از گاز اشک آور و بمب های دود و خشونت فیزیکی به شکستن جمعیت. آنها همچنین دیده شده است پرتاب معترضان به بینام و وانت بدون توضیح.

این تاکتیک های تهاجمی توسط ماموران فدرال را وادار به مخالفت های شدید از شهرستان و مقامات دولتی که درخواست کرده اند که آنها خارج از پورتلند.

کسب و کار خودی قبلا گزارش شده است که اورگان دولتی کیت قهوه ای است به نام استقرار یک “آشکار سوء استفاده از قدرت” و پورتلند شهردار تد ویلر اعلام کرد استفاده از زور یک “حمله به دموکراسی ما.” وکیل دولت به طور کلی است پس از شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا ماموران پلیس “غیرقانونی بازداشت” معترضان به گفته آسوشیتد پرس.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de