Leah Remini واکنش نشان می دهد به, Thandie Newton را ‘کابوس’ تام کروز ادعا

تیم Thandie. Leah Remini نبود شگفت زده به شنیدن در مورد Thandie Newton‘s “کابوس” تجربه کار با تام کروز در ماموریت غیر ممکن 2.

در اوایل این ماه Westworld ستاره, 47, اعتراف کرد که او احساس “خیلی می ترسم” از کروز, 58 تحت فشار قرار دادند که او “به محل ترور و ناامنی” در حالی که فیلمبرداری 2000 فیلم اکشن. در یک مصاحبه جدید با The Daily Beast, Remini, 50, ستایش نیوتن برای آمدن به جلو با داستان خود را.

“که طول می کشد بزرگ توپ را به انجام آنچه او انجام داد و اگر بیشتر مردم صحبت کردن در این راه و شجاع به اندازه کافی برای انجام این کار من فکر می کنم ما ممکن است در جایی” Remini گفت: در روز پنج شنبه, جولای 23. “تام واز دور با بودن این مرد خوب,’ چرا که آنچه که ساینتولوژی سیاست می گوید: — برای ایجاد روابط عمومی خوب در جهان است و کسانی که ‘اعمال’ شناخته شده است. اما اگر شما در واقع در اعمال خود آنها سازگار نیست.”

Leah Remini Says Thandie Newton Was Brave for Coming Forward About Her Nightmare Experience With Tom Cruise
Leah Remini, Thandie Newton و تام کروز امی Sussman/AP/شاتر; چلسی لورن/شاتر; Anthony Harvey/شاتر

این کوین می توانید صبر کنید بازیگر سمت چپ کلیسای ساینتولوژی در سال 2013 شده است و منتقدان این سازمان که تحسین کروز به عنوان یکی از معروف ترین اعضای. او امی و برنده مستند سری Leah Remini: ساینتولوژی و پس ازپخش سه فصل بین سال 2016 و 2019 کار به افشای کلیسا ادعا تاریک ترین اسرار. در ماه جولای 2019, Us Weekly تایید کرد که Remini بود “با توجه به اقدام قانونی علیه این سازمان است.

“او برای ملاقات با وکلا” یک منبع نشان داد. “او مدعی او بوده است در جاسوسی و به دنبال آن مردم در حال کار از طرف کلیسا.”

یک سخنگو از کلیسا محروم بازیگر’ “تئوری های توطئه” اما Remini متوقف نشده صحبت کردن در برابر سازمان و Top Gun بازیگر.

“زمانی که من در ساینتولوژی من در مشکل در ساینتولوژی برای گفت:” چرا این مرد کودک پوستر برای ساینتولوژی? او نمی تواند نگه داشتن f–kin’ ازدواج با هم او را با پریدن بر روی نیمکتها,’,” او گفت: روزانه وحش. “که این مرد می تواند در حال اجرا در اطراف و داشتن مردم فکر می کنم او این فوق العاده پسر خوب من آن را دریافت نمی. اما آن را برای تلفن های موبایل-مزخرف بازی مردم بازی کند. … من فکر می کنم که [نیوتن] صحبت کردن در مورد آنچه که همه ما می دانیم تام به اخبار نیست به افرادی که یا به Scientologists که حقیقت را می دانم. چرا که او یک فرد خوب.”

در حالی که صحبت کردن با New York magazine اوایل این ماه نیوتن رفت به جزئیات در مورد کروز رفتار در مجموعه ای از فیلم این ادعا که او “واقعا نا امید” با اجراهای او.

“او بسیار غالب فردی” او گفت:. “او تلاش می کند فوق العاده سخت به یک فرد خوب. اما فشار. او در یک مقدار زیادی. و من فکر می کنم او به این معنا است که تنها او می تواند همه چیز را به عنوان بهترین عنوان آن می تواند انجام شود. … او وحشتناک است. آن را فقط — او واقعا تاکید کرد. من تا به حال فوق العاده ترین زمان.”

در همان مصاحبه با این بازیگر انگلیسی به خاطر کروز به او یک کتاب در مورد ساینتولوژی برای کریسمس بود که “یک بیت مثل یک کتاب مقدس.” در زمان نیوتن “کنجکاو” در مورد این سازمان اما تغییر لحن او پس از دریافت این هدیه از او “سخاوتمندانه و باز” costar.

“آن را مانند, ‘وای اگر آن را به جذب افراد قدرتمند, بالا مشخصات افراد وجود دارد به برخی از چسب است که چوب این s–t با هم,'” او به یاد می آورد. “هیچ پیدا کند.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de