وحشت سرنشین ایران, هواپیمای مسافربری پرواز بر فراز سوریه به عنوان دو ما جت پرواز در نزدیکی

اخبار/تصویر

تهران: دو آمریکایی پرواز جت های خطرناکی نزدیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی است که پرواز بیش از جنگ زده سوریه و مجبور خلبان به اقدام اضطراری.

مقامات ایران روز جمعه گفت که این حادثه موجب وحشت در هیئت مدیره.

ارتش ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: این حادثه که یک “اف-15 در یک روال ماموریت هوایی… انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر (متری)”.

فرماندهی مرکزی (سنتکام) با صدور بیانیه ای پس از تلویزیون دولتی ایران پخش فیلم آماتور از مسافران در هیئت مدیره جیغ به عنوان Mahan Air jetliner به نظر می رسد به تغییر مسیر ناگهانی است.

فیلم دیگری ظاهرا به ضرب گلوله در یک گوشی به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل دو جت های جنگنده پرواز در کنار هواپیما.

در یک گزارش اولیه همراه با فیلم شبکه دولتی گفت: هواپیماهای نظامی معتقد بودند به اسرائیل.

“پس از این خطرناک عمل توسط اسرائیل جنگنده, خلبان هواپیمای تجاری به سرعت کاهش ارتفاع در پرواز برای جلوگیری از برخورد با اسرائیل جنگنده مجروح شدن چندین مسافر در هیئت مدیره” آن را گفت.

ایران به خبرگزاری رسمی ایرنا گفت: Mahan Air خلبان ساخته شده در تماس با رادیو با ما هواپیماهای جنگنده و هواپیما بعد از فرود با خیال راحت در لبنان سرمایه است.

فرماندهی مرکزی ایالات متحده را پوشش می دهد که کل گسترده تر در خاورمیانه و اصرار داشت آن را یک “حرفه ای رهگیری… انجام شده مطابق با استانداردهای بین المللی”.

“هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیماهای” آن را گفت.

تلویزیون ایران به نام حادثه “تحریک آمیز و خطرناک است.”

سخنگوی وزارت خارجه عباس موسوی گفت: ایران تا به حال شده است در تماس با سازمان ملل متحد و سفارت سوئیس در تهران که به کار گرفته منافع آمریکا در ایران پس از روابط قطع شده بود پس از انقلاب اسلامی سال 1979.

“اگر هر چیزی اتفاق می افتد به این هواپیما در آن پرواز بازگشت ایران برگزار خواهد شد ایالات متحده مسئول” موسوی گفت: ایرنا.

رسانه های دولتی سوریه گفت که “هواپیماهای باور به متعلق به ائتلاف به رهبری ایالات متحده ره” ایران هواپیمای بیش از Al-Tanf منطقه در مرز با اردن و عراق مجبور کاپیتان را “کاهش شدید”.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>