شاهزاده هری در تلاش است آن را به کار در L. A با ‘مسلط’, همسرم, Meghan Markle

شاهزاده هری در تلاش است آن را به کار در L. A با ‘مسلط’, همسرم, Meghan Markle

همیشه از شاهزاده هری ساخته شده حرکت خود را به L. A, زندگی و تصمیم گیری شده اند microanalysed با شانه دندان خوب و بسیاری از آنها آمد به او پیدا کردن یک مرد در همسر خود را از سایه.

یک نویسنده بریتانیایی, بانو کالین کمپبل به تازگی وزن در افکار خود در مورد شاهزاده و حرکت ادعا شاهزاده هری “است که بسیار کمتر شخصیت هوشمند” در مقایسه با زمانی که به همسر خود. او همیشه “همراه با هر آنچه که او می گوید:” از آنجا که او بسیار “جان لطفا به” او.

کمپبل مشترک افکار خود را به جدید! مجله در حالی که ترویج جدیدترین کتاب مگان و هری: داستان واقعی.

اگر چه زن و شوهر است که هنوز هم دیوانه وار در عشق و “باید یک ارتباط بسیار قوی”, Meghan است که هنوز هم یک “دمدمی مزاجی کنترل” و با هدف کنترل کاملی بر تمام روابط. هری حتی بنا به گزارش اجازه می دهد تا او را در آن حاکم است چرا که او کاملا “besotted با او.”

او همچنین ادعا کرد: “من فکر می کنم او پس از جان گذشته خود و همراه با هر آنچه که او می گوید: مهم نیست که چقدر بد درک آن است. او که besotted با او.”

“او می پوشد شلوار است و به عنوان مسلط جذاب و فریبنده یک شخصیت به عنوان پرنسس دایانا در ازدواج است.”

کمپبل همچنین اضافه کرد که او معتقد است Meghan جاه طلبی های همواره برای تحت الشعاع قرار دادن او در اواخر mother-in-law, اما او به نظر می رسد که بد تعبیر کردن وضعیت او و او شیرجه رفتن به شهرت پشت در L. A “نمی ‘خاموش’ در راه او فکر می کند او خواهد شد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>