کوانتاس فقط بازنشسته یاد بوئینگ 747 با یک یادبود پرواز آخرین پرواز توسط هواپیمایی برای اولین بار کاپیتان که کشید یک کانگورو در آسمان


Qantas retired its final Boeing 747 aircraft after nearly 50 years of service.
کوانتاس بازنشسته نهایی آن بوئینگ 747 هواپیما پس از نزدیک به 50 سال از خدمات.

بای Xuefei/ایسنا/گتی

  • کوانتاس بازنشسته نهایی آن بوئینگ 747 هواپیما روز چهارشنبه پس از coronavirus همه گیر رندر هواپیما و دوربرد قابلیت های بی فایده و شتاب آن خروج از کوانتاس توسط ماه.

  • بوئینگ 747s شده اند بخشی از کوانتاس ناوگان برای نزدیک به پنج دهه با پرچم استرالیا حامل و اوایل وفق و حامی سرسخت این نوع است.

  • نهایی هواپیما رفتگان از سیدنی در مسیر به لس آنجلس در آماده سازی برای ذخیره سازی در موهاوی اما در پشت سمت چپ یک پیام خاص در آسمان قبل از خروج از حریم هوایی استرالیا.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

استرالیا ملکه آسمان سرنگون شده است.

کوانتاس نهایی بوئینگ 747 رفتگان از استرالیا برای آخرین بار روز چهارشنبه در مسیر به بازنشستگی به مناسبت پایان یک نزدیک به 50 سال فصل با این هواپیما آغاز شده است که در سال 1971. اوایل adopter از 747 های دوربرد جت بود و کلام به کوانتاس اتصال از راه دور قاره با جهان کمک لینک اصلی آن اقتصادی و توریستی در مرکز سیدنی با شهرستانها تا آنجا که نیویورک و لندن در یک توقف سریع تر از هر هواپیما قبل از.

برنامه ای برای بازنشسته 747 از کوانتاس’ ناوگان در پایان سال 2020 به طور ناگهانی شتاب در ماه مارس زمانی که استرالیا تعطیل خود را از جهان در میان اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس. کوانتاس به حال مبتنی هواپیما و تغییر بیشتر از آنچه باقی مانده است از آن مسافت های طولانی عمل به کوچکتر و مقرون به صرفه هواپيما در ناوگان خود را مانند بوئینگ 787 Dreamliner.

در ماه قبل به این بیماری همه گیر استرالیا پرچم حامل بوئینگ 747s شده بود به تدریج لغو از خدمات بر روی کلید مسیرهای مانند نیویورک-بریزبن و سیدنی-سان فرانسیسکو جایگزین آن جوان اختصاص داده است. کوانتاس بازنشسته جت از پرواز برنامه ریزی مسیر برای آمریکا در اواخر سال 2019 پس از نزدیک به پنج دهه از transpacific اتصالات بین ایالات متحده و استرالیا با هواپیما یاد.

A Qantas employee signing the fuselage of the last 747 flying for the airline.
یک کوانتاس کارمند امضای بدنه از آخرین 747 پرواز شرکت هواپیمایی.

D. James Morgan/گتی

کوانتاس شده است یک حامی سرسخت بوئینگ 747 و خریداری کرده است تقریبا هر نوع از این جت از 747-100 به 747-400. این جت ادم تنومند و بدقواره بود این هواپیما از انتخاب خود را برای طولانی ترین مسیر در طول سال و کمک به طلیعه چیزی بودن در یک موج nonstop ارتباط بین استرالیا و شهرستانها در سراسر آمریکا از جمله لس آنجلس و دالاس و سن فرانسیسکو.

در حالی که اکثر کوانتاس بوئینگ 747s خواهد لذت بردن از بازنشستگی در صلح یک جت در حال حاضر آماده برای اجاره نامه های جدید در زندگی به عنوان یک پرواز testbed برای رولز رویس. این موتور هواپیما تولید کننده خریداری یک 747 از کوانتاس که تحویل داده شد توسط شرکت هواپیمایی در سال 2019 به عنوان یک پلت فرم برای تست موتورهای جدید که قدرت هواپیما برای دهه های آینده است.

استرالیا ارسال کردن

Qantas' final Boeing 747 received the traditional water cannon salute upon its departure from Sydney's Kingsfor Smith Airport.
کوانتاس’ نهایی بوئینگ 747 دریافت سنتی توپ آب درود می فرستم بر آن خروج از سیدنی Kingsfor اسمیت فرودگاه.

بای Xuefei/ایسنا/گتی

کوانتاس ارسال نهایی آن 747 به بازنشسته در صحرای موهاوی در جنوب کالیفرنیا تدارکات فرودگاه در ویکتورویل به استراحت در کنار آن هموطنان که کوانتاس ارسال شده است در طول سال. آخرین مسافر بودند و ظروف حمل و نقل به عنوان محدودیت های مسافرتی را تا حد زیادی مانع مسافرت های بین المللی.

کوانتاس لود 747 با آنچه در آن می تواند برای نهایی سفر در یاد سیدنی-لس آنجلس مسیر و ارسال 747 بازگشت به امریکا که در آن خاص جت بوئینگ 747 به نام Wunala – ساخته شده بود 17 سال پیش به ماه. نزدیک به 15 ساعت هاپ با توجه به Flightradar24 داده مشخص شده آخرین transpacific پرواز کوانتاس بوئینگ 747 از استرالیا به آمریکا یک بخش آن را به حال تبدیل شدن به یک جزء اصلی از 1970s.

خلبانی پرواز نهایی شد کاپیتان Sharelle Quinn, اولین کاپیتان زن در کوانتاس که پرواز 747 به مدت 36 سال تقریبا به عنوان طولانی به عنوان جت شده بود در هواپیمایی ناوگان. قبل از خروج از حریم هوایی استرالیا, اما, کوانتاس و کوین به 747 ویژه ارسال کردن از طریق نامرئی پیام در آسمان است.

نقشه مسیر شده بود کمی تنظیم به طوری که 747 در مسیر جلب کردن کوانتاس’ کانگورو نماد بر روی دم هواپیما خود را. طراحی نماد به همراه استرالیا سواحل شرق در زمان کمتر از یک ساعت و نیم با توجه به Flightradar24.

این فقط یکی از بسیاری از خداحافظی استرالیا را به ملکه خود را از آسمان با هفته منتهی به آخرین پرواز دیدن استرالیا پوشش به داخلی وداع پرواز و جت دریافت مراسم توپ آب درود می فرستم.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>