رایان رینولدز’ جالب ترین حمل و نقل هوایی جین تبلیغات: ویرایش فیلم صحنه بیشتر

رایان رینولدز‘ دمدمی حس شوخ طبعی می داند هیچ مرزهای! این Deadpool بازیگر به دست آورد که سهم بزرگی در حمل و نقل هوایی جین در فوریه 2018 نمی ترسم برای رفتن به طول های بزرگ به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اورگان بر اساس برند که آن هم متعلق به صنعت ارواح وارد کننده و فروشنده داووس با نام تجاری.

مورد در نقطه: در مدت کوتاهی پس از سرمایه گذاری در این شرکت بومی کانادا هم در جذابیت حق دور گردد و باهوش خارج از اتاق ایمیل پاسخ که به برگ ریزان برخی از نور را در تصمیم گیری خود را به دنبال در قدم به قدم از ستاره ها مانند جورج کلونی و Diddy و با وارد کردن مشروبات الکلی کسب و کار.

“حدود یک سال پیش من سعی حمل و نقل هوایی برای اولین بار. بعد از آن روز من صرف زمان پیدا کردن برخی از راه برای نفوذ به این شرکت گفت:” به زودی امضا شده توسط رینولدز. “من این را به یک دلیل ساده: این بهترین لعنت جین در این سیاره است.”

این دو بچه و یک دختر بچه و یک پیتزا محل آلوم تصریح کرد که اعلام جسورانه در ژوئن 2018 مصاحبه با “برادر دوقلو” Gordon Reynolds افتخار جهان Gin روز. در فیلم برداری نشسته و به طرز مرموزی شبیه “خواهر و برادر” مورد بحث همه چیز از رایان بچه ها با همسر بلیک سرزنده به گوردون کامل سردی در Deadpool 2. به عنوان کمتر شناخته شده رینولدز “دوقلو” قرار داده و آن را “من آن را دیده نشده است … من به تازگی تشخیص داده شده در مرحله 4 من-نیست-به-عنوان-t.”

هنگامی که گوردون سوال رایان تصمیم برای به دست آوردن بخشی از حمل و نقل هوایی جین رایان ادا آشنا ادعای “حمل و نقل هوایی جین بهترین goddamned جین در این سیاره است.”

گوردون کنایه آمیز در پاسخ به: “تقریبا چگونه بسیاری از مشاهیر گذشته قبل از آنها شما؟”

علاوه بر بهره گرفتن برخی از داستانی اعضای خانواده برای کمک به کسانی که در رایان واقعی قبیله را نشان داد و حمایت خود را از روح به عنوان به خوبی. در ماه ژوئن سال 2019 پس از رایان گذراند داستانی نقد و بررسی از نوشیدن شراب با استفاده از نام مستعار “قهرمان Nightengale” این 6 زیرزمینی بازیگر مادر تامی استوارت رینولدز chimed در.

“Ahhhh … بله … من فکر کردم من شنیده ام پسر من صدای در که روایت” او نوشت: در Instagram نظرات.

با استفاده از همان شوخ طبعی طعنه آمیز آشکار در, خلاق, نقد خود را مشروب, Ryan شات پشت “شما می گویند که در مورد هر قسمت از CSI Miami.”

در پایین حرکت برای دیدن بیشتر از رینولدز’ خلاق و LOL-ارزش حمل و نقل هوایی جین لقب!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de