Tamar Braxton دوست پسر خود را می شکند سکوت پس از بستری شدن

با تمرکز بر بهبود است. Tamar Braxton‘s پسر دیوید Adefesoبه طرفداران یک به روز رسانی در خواننده وضعیت او را زیر بستری برای یک “ممکن است مصرف بیش از حد” یک هفته قبل.

“از طرف Tamar Braxton, من می خواهم برای تشکر از طرفداران او و عمومی به صورت مداوم افکار و نماز” Adefeso در بیانیه ای گفت به انفجار روز پنج شنبه, جولای 23. “تامار زیبایی با استعداد زن, مادر اختصاص داده شده, یک دوست دختر یک خواهر عزیز و دوستان خاص به تعداد بی شماری از مردم است.”

Adefeso توضیح داد که “این یک زمان بسیار دشوار برای تامار و خانواده او را به عنوان او هدایت حرفه ای و مبارزات شخصی او از جمله نبرد با افسردگی است.”

Tamar Braxton Boyfriend David Adefeso Says Shes Receiving the Best Available Medical Attention Following Possible Overdose
دیوید Adefeso و Tamar Braxton MediaPunch/شاتر

این “مرد من” خواننده بود که با عجله به بیمارستان در تاریخ 16 ژوئیه پس از پیدا ناخودآگاه در حال حاضر در حال کمک او نیاز دارد.

“تامار در حال حاضر دریافت بهترین در دسترس پزشکی با توجه به آدرس آن مبارزات و منظور تقویت سلامت روان و خانواده اش و من باقی خواهد ماند و در کنار او در طول درمان” Adefeso گفت.

او اضافه کرد: “لطفا ادامه برای ارسال به نماز و امید به عنوان تامار ادامه مسیر بهبودی و نهایی شادی. ما بپرسید لطفا به احترام تامار حفظ حریم خصوصی و خانواده اش حفظ حریم خصوصی در طول این زمان مهمی از درمان است.”

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که Braxton ارزش های خانواده ستاره, 43, گرفته شده است به یک بیمارستان در لس آنجلس در تاریخ 16 ژوئیه پس از Adefeso یافت او بی توجه در ریتز-کارلتون خوابگاه در لس آنجلس زندگی می کنند.

“وجود دارد یک اورژانس پزشکی تماس بگیرید تولید شده مربوط به امکان مصرف بیش از حد در 9:45 p. m.” یک سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس گفت: ما. “فرد بود پس از انتقال به بیمارستان.”

در 911 تماس Adefeso است که در یوتیوب سریال همراه & قرنطینهبا واقعیت ستاره گفت: dispatcher که او بر این باور است که Braxton تا به حال اقدام به خودکشی پس از نوشیدن و مصرف قرص تجویزی. او همچنین گفت: مریلند بومی چپ توجه داشته باشید برای اعضای خانواده او پیش از آن روز.

“تامار تا به حال بسیار دشوار و احساسی روز” Braxton را هرزه گفت: انفجار در یک بیانیه در آن زمان است. “اطلاعات بیشتر در آینده خواهد شد در چند روز آینده. لطفا دعا کنید برای او.”

چند روز بعد خروجی گزارش داد که هنرمند آغاز شده بود به دنبال سلامت روان زیر درمان سلامت او را بترساند.

“تامار منتقل شده به یکی دیگر از امکانات برای ارزیابی بیشتر و درمان” خواننده هرزه گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه, جولای 20.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>