تیلور سویفت ‘فولکلور’: رمز گشایی متن ترانه عید پاک تخم مرغ و طرفداران نظریه

Taylor Swift fans نمی تواند به تلفن در حال حاضر آنها مشغول هستند و با بهره گیری از تجزیه و تحلیل و هضم هر آهنگ در هشتمین آلبوم استودیویی فرهنگ عامه.

30 ساله و برنده جایزه گرمی تعجب طرفداران در روز پنج شنبه, جولای 23, زمانی که او اعلام کرد قصد دارد به رها کردن یک آلبوم جدید در نیمه شب.

فرهنگ عامه; کل یک نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به,” او نوشت: از طریق Instagram. “بسیاری از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی در آن اتفاق می افتد. … من نوشت و ثبت این موسیقی در انزوا اما به همکاری با برخی از موسیقی قهرمانان من است.”

پس از ساعت زده نیمه شب روز جمعه, جولای 24, Swift مشترک بوش یادداشت با طرفداران خود را.

“آن آغاز شده و با تصاویر. تصاویری که ظهور به ذهن من و piqued است کنجکاوی من” این خواننده توضیح داد. “ستاره کشیده شده در اطراف زخم. یک ژاکت کش باف پشمی که هنوز خرس بوی از دست دادن 20 سال بعد. نبرد غرق شدن در اقیانوس پایین. درخت نوسان در جنگل از دوران کودکی من. … خیلی زود این تصاویر در رشد سر من چهره یا نام شد و شخصیت. من خودم نه تنها نوشتن من داستان خود را, اما همچنین نوشتن در مورد و یا از دیدگاه مردم من هرگز ملاقات مردم من شناخته شده, و یا کسانی که من آرزو می کنم من تا به حال.”

سریع اشاره کرد که “خطوط بین فانتزی و واقعیت تاری و مرز بین حقیقت و داستان تبدیل شدن به تقریبا غیر قابل تشخیص” در فرهنگ.

“در انزوا تخیل من اجرا شده است و این آلبوم نتیجه است,” او نوشت. “برداشتن یک قلم بود و من راه فرار به فانتزی تاریخ و حافظه است. من می خواهم گفت این داستان به بهترین توانایی من با تمام عشق و تعجب و whimsey آنها سزاوار است.”

سریع به این نتیجه رسیدند که داستان شد تا طرفداران خود را به تصویب — و آنها را با خوشحالی پذیرفته است. او همچنین به آنها بینش بیشتر به او نوشتن فرایند در طول یک چت زنده در یوتیوب با عنوان “ژاکت” تصویری برای اولین بار در روز جمعه.

“یکی از چیزهایی که من را به عمد در این آلبوم قرار داده شد تخم مرغ عید پاک در شعر, بیش از فیلم” سریع نوشت. “من ایجاد شخصیت کمان & مسائلی که نقشه است که آواز خواندن در مورد چه کسی است.”

حرکت را از طریق برای تفکیک شعر و نظریه برای هر آهنگ از فرهنگ عامه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de