وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید هر کسی که یک $1,200 محرک چک, اولین بار است که به احتمال زیاد به یک دوباره برای همان مقدار


Treasury Secretary Steven Mnuchin.
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

آسوشیتد پرس

  • وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: وجود یک احتمال دور دیگری از پرداخت پول نقد برای آمریکایی ها.

  • او گفت: آنها می خواهم به احتمال زیاد به همان مردم مانند قبل برای همان مقدار.

  • دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند که شامل افرادی که باقی مانده بودند از دور اول مانند دانش آموزان و بزرگسالان وابسته.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان گسترش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در میان یک افزایش در تعداد مدعیان بیکاری قانونگذاران به نظر می رسد با نزدیک شدن به توافق با کاخ سفید در مورد چگونه به کمکهای بیشتر آمریکا اقتصاد بیمار.

در مصاحبه ای با CNBC صبح روز پنجشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: جمهوری لایحه تمدید کاهش سطح فدرال بیکاری و درآمد شامل دور دوم از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم بسیار شبیه به کسانی که در چهار ماه پیش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت فشار قرار دادند و حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در ماه های اخیر با وجود حمایت کمی از خود “می خواهد برای به دست آوردن پول به جیب مردم در حال حاضر از آنجا که ما نیاز به بازگشایی اقتصاد” Mnuchin گفت.

“رئیس جمهور اولویت” او افزود: “این است که مطمئن شوید که ما از ارسال پرداخت های مستقیم به سرعت.”

ویدیو های مرتبط: مشاوره در مورد چگونه برای سرمایه گذاری پول خود را در طول COVID-19 همه گیر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته بود که هر گونه پرداخت مستقیم باید به دقت متمرکز آمریکایی با درآمد پایین — به طور خاص او باعث $40,000 سقف درآمد.

کنگره اوباما را تقبیح 600 هفتگی بیکاری پاداش است که به پایان می رسد در پایان ماه به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در ایالات متحده است. در مورد 70,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در چهارشنبه با تلفات به بیش از 142,000.

دموکرات ها به دنبال ادامه کامل 600 دلار بیکاری پاداش فراتر از جولای 31 و همچنین گسترش محرک پرداخت به مردم بیش از شامل در دور اول مانند دانش آموزان و بزرگسالان وابسته.

وجود شواهد کافی که گسترش بیکاری پرداخت همراه با محرک پرداخت کمک هزینه های مصرف کننده دوباره بجای اول برگشتن در اوایل این سال با وجود رکورد بیکاری است. تحقیقات نشان داده است که دولت کمک های اولیه کمک به حفظ حدود 12 میلیون آمریکایی از فقر.

کارشناسان انتظار دارند نرخ بیکاری که ایستاده بود در 11.1% از اواسط ماه ژوئن به بالا باقی می ماند برای بسیاری از سال است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>