دو نفر از تروریست ها دوبله بیتلز اعتراف دخالت در اسارت Kayla Mueller, جیمز فولی

واشنگتن — دو از انگلیس و تعدادی از تروریست ها لقب “بیتلز” بیشتر نقش ایفا می کنند خود را در بدرفتاری غربی گروگان ها در سوریه از جمله آمریکایی ها Kayla مولر و جیمز فولی در مصاحبه به دست آمده منحصرا توسط NBC News.

در مصاحبه های Alexanda Kotey و ال Shujon Elsheikh برای اولین بار اعتراف کرد مشارکت خود را در اسارت کلیسا کمک کارگر بود که در شکنجه و آزار جنسی قبل از مرگ او در سال 2015.

Kotey گفت: “او در اتاق خودش که هیچ کس نمی خواهد برود.”

Elsheikh کردم به جزئیات بیشتر گفت: “من در زمان یک ایمیل از خودم” به معنی او یک آدرس ایمیل داعش می تواند با استفاده از تقاضای باج از خانواده است. “او در یک اتاق بزرگ آن را تاریک بود و او تنها بود و … او خیلی ترسیده بود.”

سازمان دیده بان Richard Engel امشب در شبانه جدید با لستر هولت برای اطلاعات بیشتر در این داستان.

در یک ایمیل نوشته شده توسط ان بی سی, اخبار داعش خواستار Muellers پرداخت 5 میلیون یورو و تهدید کرد که اگر خواسته نبودند ملاقات آنها ارسال خواهد خانواده “یک تصویر از Kayla مرده بدن است.”

Image: Kayla Mueller, 26, an American humanitarian worker from Prescott, Arizona with her mother Marsha Mueller. (Reuters file)
تصویر: Kayla Mueller, 26 آمریکایی بشردوستانه کارگر از پرسکات آریزونا با مارشا مولر. (انتخاب فایل)

Elsheikh نیز دخیل خود را در سوء استفاده از آمریکایی جیمز فولی. “من نمی چوک جیم” او گفت:. “اگر من خفه جیم من می گویند من خفه او. من — من ضربه او را قبل از. من آمار بسیاری از زندانیان قبل از.”

او گفت که گاهی اوقات فولی خواهد اجازه دهید خود را تبدیل به یک هدف برای اطمینان از گروگان ها به اندازه کافی مواد غذایی است. گفت: Elsheikh “اگر گارد می پرسند ‘است که مواد غذایی به اندازه کافی است ؟” برخی از دیگر زندانیان بسیار ترسو است. آن بود که همیشه او را که می گویند این کافی نیست” و خطر تلافی از سپاه پاسداران است.

Kotey و Elsheikh هر دو در ارتش آمریکا بازداشت در عراق در میان سوالات بیش از چگونه و چه زمانی آنها را از چهره عدالت است. آمریکا و مقامات انگلیسی می گویند به اصطلاح “بیتلز” شد مسئول 27 قتل از جمله گردن زدن آمریکایی فولی, Steven Sotloff و Peter Kassig و کمک کارگران دیوید هینز و آلن هنینگ.

خانواده گروگان آمریکایی کشته شده توسط داعش بگویید NBC News آنها اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سعی کنید آنها را در یک غیرنظامی دادگاه.

“آنها بسیار ترسناک برای بسیاری از مردم” Kayla را مارشا مولر گفت. “آنها نیاز به آورده اینجا. آنها باید تحت پیگرد قانونی قرار. دیگر از چیزی است که واقعا مهم است به من در مورد این است که من نیاز به اطلاعات در مورد Kayla. ما می دانیم بسیار کمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او.”

او افزود: “من اعتقاد دارم که این دو باید اطلاعات بیشتری از آنها در حال به اشتراک گذاری با ما. و من باور دارم که ما را در پیدا کردن اطلاعات بیشتر اگر آنها را به اینجا آورده.”

“آنها در حال اعتراف است که آنها وجود دارد” Kayla پدر کارل مولر گفت. “و البته آنها در حال رفتن به سمت تاریک داستان است.”

Image: Marsha Mueller and Carl Mueller (NBC News)
تصویر: مارشا مولر و کارل مولر (NBC News)

آمریکا خانواده های منتشر شده یک قطعه نظر در واشنگتن پست روز پنج شنبه درخواست وزارت دادگستری به همراه دو مرد به ایالات متحده برای تعقیب.

در اسارت, Kayla گرفته شده بود به زندگی با یک, ارشد, داعش, رسمی و مورد تجاوز قرار گرفت سابق داعش, رهبر, ابوبکر بغدادی مقامات ایالات متحده گفته اند. بغدادی کشته شده خود را با یک جلیقه انتحاری به عنوان او در حال تعقیب پاییز گذشته توسط کماندوهای آمریکایی در طول یک حمله در شمال غربی سوریه است.

Kayla اعتقاد بر این است که درگذشت در سال 2015 در آنچه که داعش گفت: یک حمله هوایی اردن. او چگونه کشته شد هرگز تایید شده است.

در یک سال 2018 مصاحبه با بی بی سی Kotey و Elsheikh انکار کرده بود تا کنون جلسه Kayla.

“چه کسی؟” Elsheikh پاسخ وقتی پرسید که آیا او می خواهم تا کنون او را ملاقات کرد.

“ما نمی دیدار با هر خارجی غیر مسلمانان” Kotey اضافه شده است.

در مصاحبه هر دو Kotey و Elsheikh به دنبال فاصله خود را از شکنجه و قتل نسبت به آنها به عنوان نگهبانان زندان تماس خود را “رابط” به گروگان. اما هر بستری ضرب و شتم اسیران و به ایفای نقش در تسهیل ارتباط با خانواده های خود در تلاش برای استخراج باج.

“من هرگز انکار کرد که آنها تا کنون آمار” Kotey گفت: از گروگان ها. به عنوان مثال او در مورد قابل توجه یک کرون اسیر در قفسه سینه به یک علامت است که می تواند قابل مشاهده در یک عکس است که می تواند فرستاده شده به خانواده اش.

Image: James Foley (Nicole Tung / AP file)
تصویر: جیمز فولی (نیکول Tung / فایل AP)

Elsheikh و Kotey دستگیر شده در سوریه در سال 2018 کردی به رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک.

کردها دست آنها را برای ارتش ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و با توجه به برنامه ریزی برای ارسال Kotey و Elsheikh به ارتش آمریکا در خلیج گوانتانامو کوبا, NBC News گزارش شده است.

مقامات آمریکایی بگویید ان بی سی نیوز که ایالات متحده مصمم است به ترتیب برای این دو نفر به صورت اتهامات در یک دادگاه آمریکایی و تلاش برای به دست آوردن آنها را در اینجا از عراق ادامه خواهد داد. یک مقام آمریکایی گفت که دولت متعهد به عدالت برای این قربانیان در راه است که فراهم می کند قوی ترین توانایی اثبات در دادگاه قانون که آنها مرتکب جنایات آنها ادعا را مرتکب شده اند.

که تلاش شد برخورد یک شکست را در ماه مارس زمانی که بریتانیا دیوان عالی کشور حکم داد که بریتانیا نمی تواند به اشتراک گذاری شواهد با آمریکا دادستان به عنوان طولانی به عنوان جفت بودند در معرض خطر مجازات اعدام.

چهار Beatles

گروگان سابق که از آن ساخته شده از داعش بازداشت می گویند تمام چهار نفر از اعضای “بیتلز” با توجه به این که نام مستعار خود را به دلیل لهجه بریتانیایی بودند بی رحمانه و سادیستی اسیرکنندگان از جمله Kotey و Elsheikh.

Mohammed Emwazi سیاه چادری تروریستی معروف به جان جهادی که سر بریده بسیاری از گروگان ها در, دوربین, شد, بخار توسط موشک آتش دوزخ از هواپیماهای بدون سرنشین سازمان سیا در سال 2015. چهارم Beatle, Aine لسلی دیویس شد و محکوم به هفت سال و نیم در زندان در ترکیه در سال 2017.

با توجه به وزارت امور خارجه روایت تعیین او به عنوان یک تروریست “Elsheikh بود گفت: به به دست آورده شهرت برای ارایه کرده مسخره اعدامها و crucifixions در حالی که خدمت به عنوان یک زندانبان داعش.”

Image: Diane and John Foley, the parents of journalist James Foley (CHARLY TRIBALLEAU / AFP - Getty Images, file)
تصویر: دایان و جان فولی پدر و مادر جیمز فولی روزنامه نگار (CHARLY TRIBALLEAU / AFP – Getty Images فایل)

وزارت امور خارجه گفت: Kotey به عنوان یک زندان گارد “به احتمال زیاد درگیر در این گروه اعدام و فوق العاده بی رحمانه شکنجه ها از جمله شوک الکترونیکی و ارایه کرده است.”

دو مرد را تکذیب کرد که در مصاحبه های.

“هر کس صحبت کردن در مورد حقوق از این دو بیتلز” هنر و شرلی Sotloff در بیانیه ای گفت. “آنچه که در مورد حقوق کودکان و نوجوانان ما استیون و جیم و پیتر و Kayla? آیا آنها حق دارند که عدالت در خدمت است؟”

“من فکر می کنم آنها باید پاسخگو باشند گفت:” دایان فولی که پسر جیمز اول بود آمریکا به گروگان سر بریده شود توسط Emwazi در ویدئو گفته NBC News. “آنها قطعا باید در دادگاه.”

یک دادگاه جنایی است و بهترین مکان برای رسیدن به حقیقت چاک روزنبرگ سابق دادستان فدرال و یک NBC News حقوقی تحلیلگر گفت.

“ما تا به حال موفقیت های بزرگ در دادگاه فدرال ایالات متحده با تروریسم موارد,” او گفت:. “که کاملا به جایی که تعلق دارند. نه در گوانتانامو نه قبل از دادگاههای نظامی اما در دادگاه فدرال ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>