برنی ساندرز انتقاد شدید مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و گفت آن را “احساساتی” که از مشک است و در برابر دیگر دولت بسته محرک


Bernie Sanders Airplane
برنی ساندرز هواپیما

جو Raedle/گتی ایماژ

  • سناتور. برنی ساندرز به نام مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk یک “منافق” و “احساساتی” بیش از صدای جیر جیر خود را توهین به دولت دیگر بسته محرک.

  • “یکی دیگر از محرک اقتصادی دولت بسته است در بهترین منافع مردم imo” Elon Musk گفت در توییتر در روز جمعه.

  • مشک در روز جمعه گفت: تنها پرداخت های مستقیم باید شامل جدید امداد لایحه.

  • کسب و کار خودی گزارش شده که یک تجزیه و تحلیل نشان داد که هزاران نفر از تسلا کارگران به احتمال زیاد سود از محرک تلاش مانند گسترش بیکاری و پرداخت مستقیم.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. برنی ساندرز ناودان Elon Musk پس از مدیر عامل شرکت تسلا توییتی که او نمی تایید دولت دیگر بسته محرک.

“چه منافق. Elon Musk دریافت کرده است میلیاردها دلار در شرکت رفاه از ما مالیات دهندگان. در حال حاضر او می خواهد برای جلوگیری از 30 میلیون آمریکایی که مشاغل از دست رفته از دریافت 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در حالی که ثروت خود را رفته است با $46.7 میلیارد دلار طی 4 ماه” ساندرز گفت: در یک صدای جیر جیر. “احساساتی است.”

روز جمعه مشک گفت: تنها پرداخت های مستقیم باید شامل جدید امداد لایحه.

“یکی دیگر از محرک اقتصادی دولت بسته است در بهترین منافع مردم imo او گفت:” در توییتر.

در علاوه بر این به بالقوه محرک پرداخت این لایحه خواهد شد به احتمال زیاد شامل برخی از نوع از تمدید مزایای بیکاری. این طرح همچنین مجموعه کنار بودجه برای تست و گسترش کمک به کسب و کارهای کوچک با تسهیل شرایط چک حفاظت از برنامه.

مشک را در این خبرنامه آمده است طولانی نیست پس از ما بیش از 4 میلیون coronavirus موارد است. کشور منجر جهان در COVID-19 مرگ و میر مرتبط با بیش 145,000 مرگ و میر گزارش شده است.

موارد همچنان به افزایش به عنوان یک مالی ارائه اضافی $600 هفتگی بیکاری جایزه مجموعه به پایان رسید در پایان این ماه است.

کسب و کار خودی قبلا گزارش شده است که نرخ بیکاری پاداش و $1,200 محرک چک به احتمال زیاد کمک نگه داشتن 12 میلیون آمریکایی از فقر.

یک تجزیه و تحلیل از 44,000 کارکنان متوجه شد که هزاران نفر از کسانی که سقوط به زیر Teslas $58,000 متوسط حقوق و دستمزد به احتمال زیاد سود از بیکاری پاداش و محرک بررسی کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است.

ساندرز اشاره کرد که مشک ثروت و رشد در طول بیماری همه گیر.

مشک ثروت در حال گسترش است و رویترز گزارش داده است که او را به “باز کردن یک $2.1 میلیارد پرداخت از تسلا” از استادانه درست شده جبران توافقنامه است. کسب و کار خودی گزارش شده که او در راه خود را به “جف بزوس-سطح ثروتمند.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>