نزاع و جدال بیش ماسک برگ گارد امنیتی در فروشگاه ما با بازوی شکسته


لس آنجلس: دو برادر در کالیفرنیا اتهامات جنایی روبرو هستند پس از وارد شدن به یک نزاع و جدال با نیروهای امنیتی در یک فروشگاه برای پوشیدن ماسک و ترک یکی از نگهبانان با یک بازوی شکسته.

فیلیپ و Paul Hamilton 31 و 29 ترتيب مواجه شد توسط سپاه پاسداران در یک هدف ذخیره در وان Nuys شود — در واقع حدود 18 مایل (30 کیلومتری) شمال غرب از مرکز شهر لس آنجلس — پس از آنها خال خال شد بدون پوشش صورت به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

به عنوان آنها در حال اسکورت این جفت ارز پانچ یکی از چهار ماموران امنیتی و یک نزاع و جدال در گرفت و تونست یکی از نگهبانان با شکسته arm با توجه به شکایت.

“با پوشیدن یک ماسک خودخواه اشتباه و غیر قانونی” شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “ما مطلقا تحمل خشونت در پاسخ به مناسب تلاش ها برای اطمینان از کسب و کار مشتریان پوشیدن چهره پوشانده اند.

“ما یک دشمن مشترک — و آن را ویروس نمی هر یک از دیگر.”

این درگیری که صورت گرفت در ماه مه و گرفتار شد تصویری از آخرین در یک رشته از حوادث مشابه در ایالات متحده بیش از پوشیدن ماسک که تبدیل به یک مسئله سیاسی است.

دو برادر که به اتهام چند فقره از باتری و تجاوز در صورت بیش از یک سال در زندان اگر محکوم کرد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>