Chrishell کاهش طلاق از ‘فروش, غروب,’ تریلر: ‘مرا F به تنهایی’

مصرف جاده بالا است. Chrishell Stause نگه داشته و زندگی خصوصی اش از او در تبلیغی برای آینده فصل سوم از Netflix بکشد فروش غروب آفتاببا وجود آن که عمده داستان خط.

“وجود دارد یک مقدار بیشتر چشمگیر, تریلر, اما من میخوام فایل های فشرده به من مرا F به تنهایی حباب” و تمرکز بر روی همه کار سخت ما قرار داده و به [فروش] از این خیره کننده خانه. 👍🏼🤷🏻♀️,” سابق اپرا صابون ستاره 39 نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 24, در کنار یک کلیپ کوتاه از سری واقعیت.

قبل از آن که روز Netflix کاهش یافته تریلر رسمی برای فصل 3 از املاک و مستغلات-رانده شده نشان می دهد — و Stause خودش را جلو و مرکز. تیزر نشان می دهد که لحظه اوپنهایم گروه کارگزاران پیدا کردن در مورد Stause طلاق از شوهر از دو سال Justin Hartleyو او را گریان واکنش به سرفصل اطراف او نوامبر سال 2019 تقسیم می شود.

“دیوانه از راه که در آن این رفت و مردم می خواهند پاسخ” Stause گفت: در تریلر. “من جواب می خواهم.”

ما هفتگی تایید کرد در ماه نوامبر سال 2019 که این است که ما ستاره های 43 و کنتاکی بومی قرار بود راه جداگانه خود را. در حالی که Stause خود را اعلام کرد, تاریخ جدایی به عنوان نوامبر 22 ساله است مدارک ادعا کرد زن و شوهر از هم جدا شده در ماه جولای. در آن زمان یک منبع گفت:” ما که سابق زن و شوهر را به دو قسمت تقسیم شد یک “شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را.”

Chrishell Cuts Divorce From 'Selling Sunset' Trailer: 'Leave Me the F Alone'
Chrishell Stause. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

پس از پایان فصل 2 از فروش Sunset, طرفداران دیدم Stause بشکند و اشک بر بلندی طلاق. “این فقط یک مقدار زیادی همه در یک بار به خاطر همه در تمام جهان می داند,” او گفت: در یک پیش نمایش است که پخش شده است. “من او را دوست دارم خیلی. این بهترین دوست من بود. که من صحبت کردن در حال حاضر؟”

در اوایل این ماه در این روز از زندگی ما آلوم باز کرد تا در مورد مبارزات غلبه بر شخصی درام در چشم های عمومی.

“متاسفانه من در یک موقعیت که در آن بیشتر به اشتراک گذاشته شده که من تا کنون انتخاب کرده اند چرا که این یک انتخاب است که من ساخته شده,” او گفت: در طول یک مجازی مصاحبه RealiTea با درک Z. “این شرم آور تحقیر نوع از چیزی که به رفتن را از طریق بدون دوربین و بدون مردم قضاوت با شما, بنابراین من فقط امیدوارم که مردم آرام هنگامی که آنها را تماشا. … این بود که یک حادثه در زندگی من و آن را به سخت را برای من به تماشای آن خودم.”

با وجود نگرانی در مورد reliving تقسیم او او costar Amanza اسمیت به تازگی گفت: ما که Stause است در یک مقدار بیشتر “مثبت” و “مبارک” در زندگی او است.

“او بسیار معروف” اسمیت گفت: در ماه ژوئن. “او می بیند آن را برای آنچه در آن است حتی اگر او blindsided و دل شکسته و تمام است.”

هارتلی بخشی از گفته سرگرمی امشب در اوایل این ماه بود که او احساس مبارک “پسر” در میان درام. “من لازم نیست که هر چیزی که در ذهن من,” او گفت:. وحی آمد و دو سال بعد از ما به طور انحصاری نشان داد که او تا به حال نقل مکان کرد با بازیگر Sofia Pernas.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de