ستون: trump’s Ghislaine ماکسول فریاد آمار دکمه تنظیم مجدد در leering تاریخ با زنان


Donald Trump in 2000 with, from left, his then-girlfriend Melania Knauss, Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell. <span class="copyright">(Davidoff Studios Photography / Getty Images)</span>
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2000 از سمت چپ خود را پس از آن-دختر Melania Knauss, جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول. (Davidoff استودیو عکاسی / گتی ایماژ)

رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری روز سه شنبه که قرار بود در مورد COVID-19 او خواسته شد یک سوال آسان. نه در مورد این بیماری همه گیر. نه در مورد بازگشایی مدارس. در مورد Ghislaine Maxwell, اتهام همدست از جفری اپستین که درگذشت در زندان خودکشی یک سال پیش و یا پس از گزارش های رسمی می گویند قبل از او می تواند سعی در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول دستگیر شد, در این ماه و در حال حاضر نشسته در زندان در بروکلین متهم به کمک به اپستاین استخدام داماد جنسی و سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی.

خبرنگار پرسید که آیا تهمت ماکسول ممکن است دلالت هر یک از مردان مشهور در اپستین دایره. شاهزاده اندرو می گویند. یا بیل کلینتون.

همه تهمت بود انجام شد برو boilerplate: “این اتهامات در برابر Maxwell بسیار جدی است,” او می توانست گفت: “و من امیدوارم که عدالت انجام شده است.” در صورتی که بیش از حد دشوار است چرا که نه نگاهی به شات در کلینتون که سفر با اپستاین و میزبانی ماکسول در دخترش چلسی عروسی.

اما رئیس جمهور نمی تواند جمع اوری هر چیزی که پیشنهاد او disapproves از سوء استفاده جنسی از کودکان است. به جای او فرستاده خود را با توجه به ماکسول. بهترین آرزوهای خود را به Ghislaine که التماس کرد گناه نیست, او به عنوان خورش در زندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن او به عنوان مفید به یادآوری جلسه اتاق شد اپستین و ماکسول همسایه در پالم بیچ. پس از اپستاین برای اولین بار به اعدام محکوم شده از درخواست یک کودک برای فحشا رئیس جمهور ادعا کرد که دوستی خود را به حال شده است, بیش از سال است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به نام اپستین “یک پسر فوق العاده” و به عنوان ماکسول “من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

“من آرزو می کنم او به خوبی” او تکرار شود.

دادستان توییتر شروع به پاپ ،

“من فکر می کنم چهار بار زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تمدید بهترین آرزوهای خود را به مردم اتهام فدرال جنایات توسط DOJ: راجر سنگ, مایکل فلین پل Manafort — و در حال حاضر Ghislaine ماکسول ایم” سابق فدرال و ایالتی دادستان الی Honig.

چه سنگ (جنایت کار محکوم) Flynn (التماس کرد گناه را به جرم) و Manafort (جنایت کار محکوم) در مشترک دارند ؟ آنها همه مردم تهمت تا به حال قدرتمند بهره در خاموش کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباش به سبک کلامی thuggery با شهود و رقبای شناخته شده است. به یاد داشته باشید آنچه که او گفت: در مورد ماری Yovanovitch سابق سفیر ایالات متحده در اوکراین ؟ “او رفتن را از طریق برخی از چیزهایی.”

اما او با استفاده از هویج ، باد ماکسول مجازی بوسه Twitterverse پیشنهاد می تواند راه را برای سیگنال که او پشت او.

در اوایل 1980s تهمت و اپستاین “شنا در همان اجتماعی, استخر,” همانطور که واشنگتن پست آن را قرار دهید. اپستاین طولانی bragged که او را معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن به او زمان, همسر, Melania.

در سال 1992 اپستاین و مغلوب ساختن پیشی جستن بودند تنها مهمانان مرد در یک Mar-a-لاگو حزب با 28 زنان جوان بودند که به پرواز در “برای سرگرمی است.” تصویری از یکی دیگر از 1992 Mar-a-لاگو حزب ظاهر در سال گذشته نشان میدهد دو مرد ارزیابی NFL cheerleaders و تهمت pawing در یک. اپستاین مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مجله نیویورک در سال 2002 “دوست داشتن زنان زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز دخیل در اپستین وحشتناک, تاریخچه دقیق در Julie K. براون اتوبوس معرض در سال گذشته در میامی هرالد. روز پنج شنبه کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany شد در درد به اشاره است که رئیس جمهور بود “پیش از این ممنوع کردن این مرد از اموال خود را قبل از این مورد بود و حتی در حال بازی کردن در یک دادگاه قانونی است.”

و در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن همدردی ماکسول نه تنها با قرار دادن دو مرد با هم دوباره در ذهن مردم; آن همچنین آمار “تازه کردن” را فشار دهید در سمت رئیس جمهور از پنج دهه از leering, استثماری تاریخ با زنان است.

شما ممکن است فکر می کنم شما شنیده ام به اندازه کافی در مورد تهمت را تناسلی-گرفتن اما نمی رفتن بی حس.

یکی اواخر شکستن شارژ آمد و یک سال پیش زمانی که روزنامه نگار E. ژان کارول متهم به تهمت تجاوز به او در شهر نیویورک فروشگاه, اتاق پانسمان در اواسط 1990s. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد دانستن کارول — اگر یک عکس از این دو با هم وجود دارد و رفت و پس از او در توییتر. کارول در زمینه کت و شلوار در برابر او افترا. او خواسته است برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک نمونه DNA برای دیدن اگر آن را منطبق مواد بر روی لباس او می گوید او روز او مواجه می شوند او را در Bergdorf گودمن. وکلای او به دنبال تاخیر رسیدگی است.

کارول تنها یکی از بسیاری از داستان زنان تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست. یک گروه از زیبایی مراسم مجلل شرکت کنندگان می گویند او barged را در اتاق پانسمان در حالی که آنها در کشورهای مختلف از undress. بازیگر پورنو Stormy Daniels and Playboy, مدل, Karen McDougal می گویند که آنها تا به حال امور با او سپس پرداخت کردم یک راه یا دیگری برای سکوت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را انکار می کند اما کسانی هستند که از لغو چک مایکل کوهن تولید شده در دادگاه و در روز تهمت افتخار به هوارد استرن که او می تواند “مرتب کردن بر اساس از دور” با beauty-queen نمیتوانیم (و بیشتر) چرا که او متعلق به Miss Universe, Miss USA و Miss Teen USA جشنوارههای. در بدنام گرفتن-آنها-با-این-تناسلی “Access Hollywood” نوار که در حال حاضر رئیس جمهور می گوید: “زمانی که شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهد.”

برای چهار سال تهمت است و امیدوار است که با بازده مهاجم وکیل و توییتر ارعاب او می تواند برای جلوگیری از عواقب واقعی برای تاریخ خود را از زنا مراسم تحقیر زنان, آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی.

اما این همه در چشم ساده.

@page88

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>