Elon Musk می گوید او را پشتیبانی نمی کند دیگر محرک اقتصادی دولت به دلیل ‘منافع خاص.’ بسیاری از 44,000 کارکنان به احتمال زیاد از آن بهره مند.


elon musk donald trump
elon musk دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

اوان Vucci / AP

  • Elon Musk در جمعه تقبیح “منافع خاص earmarks” اقتصادی امداد اقدامات طراحی شده برای کمک به پد اقتصادی کاهش برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر.

  • در یک tweetstorm میلیاردر گفت: تنها پرداخت های مستقیم باید شامل پیگیری لوایح در آثار در کاپیتول هیل.

  • هزاران نفر از تسلا کارگران به احتمال زیاد از بهره فدرال بیکاری پاداش و محرک پرداخت که تحقیقات نشان داده احتمال کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها اقامت در خارج از فقر است.

  • در ماه های اخیر مشک نیز استفاده گسترده پلت فرم به گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس که کشته 144,000 مردم در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان قانونگذاران مشاجره بر سر چه بیشتر به کمک بیمار, ایالات متحده آمریکا, اقتصاد, Elon Musk گفت که او می خواهم برای دیدن تنها پرداخت های مستقیم شامل می شود و در سال جدید امداد لایحه.

“یکی دیگر از محرک اقتصادی دولت بسته است در بهترین منافع مردم imo” میلیاردر مدیر عامل که مسئول ده ها هزار نفر از حقوق کارگران گفت: در توییتر در روز جمعه.

به جای مشک پیشنهاد کرد که هر گونه پیگیری تلاش های اقتصادی “فقط پرداخت های مستقیم به مصرف کنندگان است.” (دور دیگری از پرداخت های مستقیم است به احتمال زیاد اتفاق می افتد تهمت مقامات دولت گفت: این هفته).

مرتبط: چرا اتومبیل های هیدروژن خواهد بود تسلا بزرگترین تهدید

انتقاد خود را می آید به عنوان ما می بیند صعودی coronavirus موارد و میزان بیکاری. در ماه های اخیر مشک نیز استفاده گسترده پلت فرم به گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس که از جمعه تا به حال کشته 144,000 مردم در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر.

تحقیقات نشان داده است که فدرال $600 هفتگی بیکاری جایزه همراه با پرداخت مستقیم تا 1200 دلار به احتمال زیاد کمک برای نجات میلیون ها نفر از آمریکایی ها از سقوط به زیر خط فقر. و یک مطالعه اخیر نشان داد که چک برنامه حفاظت از وام کمک بیش از 3 میلیون نفر از کارکنان کسب و کارهای کوچک جلوگیری از اخراج.

اما بیکاری پاداش تنظیم شده است به اعتبار این هفته است. و گلدمن ساکس پیدا کرده است که بیش از 80 درصد از کسب و کار است که دریافت PPP وام به احتمال زیاد به اجرا در خارج از بودجه در اوایل ماه اوت به این معنی که 11 درصد نرخ بیکاری می تواند افزایش.

خطوط هوایی و سایر صنایع که ویژه کمک های مالی و وام در قانون خاص نیز ممکن است اخراج کارگران است. که به احتمال زیاد بنیادی از مشک انتقاد از منافع خاص.

“این ماجرا به آبشش با منافع خاص earmarks,” مشک توییتی. او مشخص نیست که آیا این نقد بود از قوانین موجود و یا گزینه های قانونگذاران وزن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که حقوق و دستمزد-کاهش مالیات به عنوان بخشی از دور دیگری از کمک هر چند که نیست به احتمال زیاد گنجانده شده در لایحه نهایی.

“هدف دولت باید برای خوشبختی مردم” مشک گفت. “به هر فرد اجازه می دهد تا پول آنها را به تصمیم می گیرید چه نیازهای خود را به جای قوا از قانون که ایجاد خود خدمت منافع خاص.”

مشک را از انتقادات قابل توجه با توجه به اجرایی اخیر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن که طرفه با مشک به عنوان کالیفرنیا مجبور تسلا اصلی ما کارخانه اتومبیل به توقف تولید در اوایل این سال است.

هزاران نفر از تسلا کارگرانی که سقوط به زیر این شرکت حقوق و دستمزد متوسط در حدود $58,000 — فاش نظارتی براده شامل یک تجزیه و تحلیل از 44,000 کارکنان — به احتمال زیاد بهره مند از بیکاری پاداش و $1,200 پرداخت. به عنوان شرکت باز در برابر دستور دولت آن انسانی-بخش منابع گفته کارگران نمی شود آنها مجبور به بازگشت اما ممکن است منافع خود را از دست.

هنگامی که تولید از سر گرفته متعدد کارگران مریض شدم.

در چهارشنبه تسلا گزارش یکی از موفق ترین محله های مالی, ارسال سود $104 میلیون کمک کرد که سهام خود را ادامه یک ماه به طول رگه برنده. در همان نفس تسلا اعلام کرد که مقابله با Travis County, Texas, و یک مدرسه محلی برای ده ها میلیون دلار در معافیت های مالیاتی در ازای ساخت یک کارخانه در نزدیکی Austin.

به عنوان کاربران توییتر انباشت اشیاء بدست آمده به مشک توييتها با یادآوری از منافع دولت تسلا استفاده کرده بودند به رشد کسب و کار خود را در نوادا نیویورک و کشورهای دیگر مشک در نهایت تصمیم گرفت که “توییتر داره.”

اما او را نگه می دارد به آینده را.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>