چگونه مطمئن شوید که ماسک خود را حداکثر حفاظت با توجه به یک پرستار (تذکر: شروع با پوشیدن بیش از هر دو دهان و بینی)


<span class="caption">Make sure the bottom of the mask is pulled down over your chin so it covers your nose and mouth.</span> <span class="attribution">Getty Images / andresr</span>
مطمئن شوید که پایین ماسک به پایین کشیده بیش از چانه خود را پس از آن را پوشش می دهد و خود بینی و دهان. گتی ایماژ / andresr

اینکه آیا یا نه شما توافق می کنید با یک دستور به پوشیدن ماسک, بسیاری از ما انجام خواهد داد تا در کسب و کار روزانه ما.

من یک استاد پرستاری در دانشگاه که در آن یک همکار و من تدریس یک کلاس با شرح تاریخ مراقبت های بهداشتی در طول قرن ها. در میان چیزهای دیگر, دانش آموزان, کشف دلیل اصلی برای یک ماسک پارچه قدمت آن به اواخر قرن 19 است که همان امروز: برای محافظت از دیگران از میکروب ها از کسانی که آنها را پوشیده است. درک این شیوه می گویند که دانش آموزان باعث می شود آنها بهتر مراقبان.

که در اینجا پنج راه برای شما به بسیاری از پوشیدن ماسک ،

<span class="caption">Always wash your hands before putting on your mask.</span> <span class="attribution">Getty Images / picture alliance</span>
همیشه دستان خود را قبل از قرار دادن ماسک خود را. گتی ایماژ / تصویر داد

1. همه ماسک ها برابر خلق شده اند

پارچه ماسک ها در نظر گرفته شده مناسب برای استفاده عمومی است. کلینیک مایو توصیه یک ماسک است که در دو لایه. این به این معنی زیبا برگشت یکی از همسایه خود دوخته برای شما تایید شده است. توصیه نمی شود: یک ماسک را با یک شیر. اگر چه پوشنده لباس تنفس در فیلتر هوا, فیلتر هوا تحت فشار قرار دادند پس از بازدم. این نفی حفاظت برای دیگران.

2. شستن, شستن, شستن دست های خود را

قبل از قرار دادن ماسک خود را بر روی دستان خود را بشویید. این یک پایه کنترل عفونت اصل. هر زمان شما در تماس با صورت خود انجام دهید و آن را با دست پاک است. این شامل مالش چشم خود را پاک کردن لب خود را و یا خاراندن بینی خود را. به همین ترتیب پس از برداشتن ماسک خود را, شستن دست های خود را دوباره.

آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با ماسک در حالی که آن را در محل. این زمان را به یک جرعه اسپرسو خود را و یا میان وعده خود را تشنجی گوشت گاو. خوردن و نوشیدن در یک محیط که در آن شما می توانید به لحاظ اجتماعی فاصله از دیگران با حداقل شش فوت است. اگر شما باید برای تنظیم ماسک خود را هنگامی که آن را در تمیز کردن دست های خود را پس از آن. برای راحتی انجام یک ضد عفونی کننده دست با شما.

[ما بهترین علوم سلامت و تکنولوژی ، ثبت نام برای مکالمه علم عضویت در خبرنامه.]

3. این ماسک را به من نگاه هوشمند ؟

این ماسک باید به راحتی گرم و نرم, همیشه, پوشش بینی و دهان خود را و امن زیر چانه. پوشش تنها دهان بی فایده است. انسان تنفس در داخل و خارج از هر دو بینی و دهان. و هدف از این ماسک برای جلوگیری از جوانه انتقال از طریق هوا است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک exhales (گسترش میکروب ها) و یا استنشاق (در میکروب) یا از طریق بینی یا دهان.

4. هنگامی که شما انجام می شود

وقتی که آن زمان به آن را خاموش تمیز کردن دست های خود را و گرفتن روابط و یا گوش حلقه به جلو و ماسک را از صورت خود را. ریختن (فولد) ماسک در خود را خارج از گوشه و کنار با هم هستند. آیا قرار دادن ماسک بر روی پیشانی خود را مانند یک پیشانی بند یا گردن خود را مثل یک شال گردن. جای ماسک در یک ظرف به laundered. و سپس دستان خود را بشویید.

5. پاک کردن آن

شستن ماسک را با دیگر لباس های شسته شده خود را با استفاده از مواد شوینده به طور منظم. اگر شما با استفاده از ماشین لباسشویی, استفاده از گرم ترین آب ممکن است که امن برای نوع پارچه مورد استفاده برای ایجاد ماسک.

برای خشک کردن آن را همان: با استفاده از کمترین حرارت ممکن است برای پارچه. و سپس اجازه می دهد تا به طور کامل خشک قبل از پوشیدن دوباره.

اگر دست شستن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده. دنبال دستورالعمل ها در این محصول به مناسب ایجاد رقت سپس ماسک پنج دقیقه. با آب سرد بشویید و کاملا مسطح خشک و یا قطع در نور مستقیم خورشید. مراقب باشید به کشش پارچه که می تواند آسیب ،

به عنوان پیشین اتاق عمل, پرستار, من می دانم که ماسک ناراحت کننده هستند. مگر اینکه آن را هالووین, آنها هیچ سرگرم کننده برای پوشیدن دارم. اما ما در حال تلاش برای از آن لذت ببرید. ما در حال تلاش برای نگه داشتن خودمان خانواده های ما و جوامع ما امن است. پس از جستجو در گوگل به صورت کامل ماسک به نمایش گذاشتن شخصیت خود و پوشیدن آن را به درستی با غرور!

این مقاله, چاپ, از, مکالمه, غیر انتفاعی, اخبار سایت اختصاص داده شده به اشتراک گذاری ایده ها از متخصصان دانشگاهی.

ادامه مطلب:

  • آزمایش تصادفی در ایندیانا نشان می دهد COVID-19 6 بار مرگبارتر از آنفولانزا و 2.8 درصد از دولت آلوده شده است

  • Coronavirus اعداد گیج کننده شما ؟ در اینجا چگونه برای ایجاد حس از آنها

شادی Pieper کار نمی کند برای مشورت با سهام خود و یا دریافت کمک های مالی از هر شرکت و یا سازمان است که بهره مند از این مقاله فاش هیچ وابستگی مربوطه فراتر از خود ملاقات حضوری با مدیریت علمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>