داخل تیلور سویفت دوستی با Blake Lively and Ryan Reynolds

خال خال: Taylor Swift‘s دوستی با Blake Lively and Ryan Reynolds رشد قوی تر از سال.

این دختر شایعات بی اساس زاج سفید برای اولین بار علنا نشان داد او از طرفداران سویفت در سپتامبر 2015 پس از پر جنب و جوش بود متهم پرتاب سایه در خواننده و ترانه سرا.

“…Sooo معلوم این نبود فیلم برداری برای John Legend پوشش بد خون” بازیگر نوشت: در کنار یک عکس از یک اورآل کمپین ساقه در زمان از طریق Instagram.

در حالی که کاربران رسانه های اجتماعی فکر پر جنب و جوش بود poking سرگرم کننده در سویفت star-studded “خون بد” موزیک ویدئو, the Sisterhood of the Traveling Pants ستاره به سرعت پاک کردن همه چیز.

“ام چه کسی فکر می کرد من throwin سایه به روشنی نمی داند که من یک “تیلور سویفت, لطفا همسر من, Voo Doo Doll’ #وسواس نگاه کنید که چگونه راد او است که در اینجا ساخت خواهرزاده من هدر احساس می کنم مثل یک ستاره راک” پر جنب و جوش نوشت: در آن زمان. “عشق من خانواده کانادایی تقریبا به اندازه من عاشق تیلور پر جنب و جوش. منظورم سویفت. خوب FIIINE ما می hyphenate ما نام آخرین. Xo بلیک Swift-پر جنب و جوش 4eva.”

که همان ماه پر جنب و جوش شوخی که او در حال رفتن به بازی سویفت “Shake It Off” در تکرار بعد از او تعطیل شیوه زندگی او سایت حفظ کند.

آن را ایمن می گویند پر جنب و جوش معرفی Swift به رینولدز آنها وحشیان ستاره ازدواج در سال 2012. این Deadpool ستاره کشف شد با همسر خود را در سریع بدنام 4 جولای حزب در سال 2016. و در حالی که او به نظر نمی آید هیجان زده در عکس های از هم رینولدز وعده داده شده او تا به حال یک زمان خوب است.

“این مشکل من تا به حال همه زندگی من” او به یاد می آورد در سال 2020 در مصاحبه با سرگرمی هفتگی بعد از عکس از این باش در آمد. “اگر من آگاه نیست یک عکس گرفته شده من طبیعی در حالت استراحت صورت یکی از یک مرد در حال مرگ است. من تا به حال هیچ ایده کسی بود و گرفتن عکس. بنابراین من استراحت به راحتی در شخصیت یک انسان که روح مشخصه خروج از این زمین است.”

در ماه فوریه سال 2020 پر جنب و جوش را روشن ساخته است او و سریع بودند تنگ تر از همیشه هنگامی که او تا به حال به “انتخاب افراد مشهور برای کلون” در طول یک Buzzfeed quiz. در حالی که او اذعان همه ستاره ها — سویفت, Leighton Meester, Gigi Hadid, Martha Stewart, Beyoncé و Anna Kendrick — شد “شگفت انگیز” گزینه های او رفت و با “فضای خالی” خواننده.

“من باید برم با تیلور,” او گفت:. “در آمد. جهان نیاز بیشتر به تیلور. من باید بیشتر تیلور.”

حرکت را از طریق برای اطلاعات بیشتر از دوستی خود را:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>