ایران می گوید مسافران داخل آن هواپیمای مسافربری می تواند شکایت ما برای به خطر انداختن زندگی خود

این حادثه شد آخرین بين قوس دشمنان تهران و واشنگتن پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 راه می رفت یک چند جانبه هسته ای توافق با ایران و اعمال مجازات تحریم. — AFP/فایل

تهران: دستگاه قضایی ایران روز شنبه گفت: مسافران سرنشین ایرانی هواپیمای تجاری که به ما گفته بود ره با آن جنگنده های است که آنها می توانند شکایت واشنگتن برای به خطر انداختن زندگی خود را.

دو جنگنده های آمریکا از پرواز جت های خطرناکی نزدیک به ماهان هواپیما بیش از جنگ زده سوریه در روز پنج شنبه با توجه به مقامات ایرانی را وادار خلبان به اقدام اضطراری و باعث آسیب به برخی از مسافران است.

فرماندهی مرکزی (سنتکام) اصرار داشت در بیانیه ای که آن را یک “حرفه ای رهگیری… انجام شده مطابق با استانداردهای بین المللی است.”

این حادثه شد آخرین بين قوس دشمنان تهران و واشنگتن پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 راه می رفت یک چند جانبه هسته ای توافق با ایران و اعمال مجازات تحریم.

“راه های هوایی در نظر گرفته دالان برای هواپیما های غیر نظامی در نتیجه عمل بسیار تروریستی فرماندهی مبارزان ورود به این راهرو به معنی به خطر انداختن بین المللی حمل و نقل هوایی” ایران معاون رئیس قوه قضائیه و علی باقری-Kani به نقل از به نقل از بدن Mizan آنلاین وب سایت.

“این یک نقض آشکار قوانین بین المللی و روشن تهدید به حق زندگی شهروندان بنابراین می توان آن را دنبال کرد تا در نهادهای بین المللی,” او اضافه شده است.

باقری-خانی گفت: تمام مسافران که در هیئت مدیره پرواز از تهران به بیروت می تواند فایل برای اقدام قانونی علیه “تروریست های ارتش آمریکا فرماندهی و دیگران درگیر” در دادگاههای ایران “به صورت اخلاقی و آسیب های فیزیکی”.

اقدام قانونی نیز می تواند به دنبال از طریق سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی و دیوان بین المللی دادگستری, او گفت:.

ایران روز جمعه اعلام کرد که از آن شکایت کرده با ICAO و برنامه ریزی برای ارائه یک اعتراض نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل و دبیر کل.

این حادثه می آید نزدیک به یک ماه پس از ایران به نام اینترپل برای کمک به دستگیری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 35 سایر مقامات ایالات متحده برای ماه ژانویه به قتل از بالای آن ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق است.

جمهوری اسلامی انتقام روز پس از قتل با شلیک رگباری از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق را مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند در برابر پاسخ نظامی به آن حرکت می کند.

در حالی که این حمله در غرب عراق در پایگاه عین Al-Asad در سمت چپ هیچ ما سربازان مرده ده ها دچار ترومای مغزی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>