کایلی Jenner خرید $200,000 تسویه حساب به نام یخ زده برای دختر Stormi

عشق مادر! کایلی Jenner splurged در $200,000 تسویه حساب برای 2 سال دختر قدیمی, Stormi, نام پس از کودک نو پا فیلم دیزنی مورد علاقه.

مادر Stal Wilten تایید از طریق Instagram روز پنج شنبه, جولای 23, که Keeping Up With the Kardashians ستاره, 22, خریداری خاکستری تسویه حساب.

Kylie Jenner Buys 200000 Pony Named Frozen For Daughter Stormi
Stormi و کایلی Jenner. حسن نیت ارائه میدهد از کایلی Jenner/instagram

“#ThrowbackThursday می رود به معروف ترین تسویه حساب از همه آنها را منجمد,” او نوشت. “ما از اخبار او فرود آمد در L. A. و زندگی با یک دختر کمی شیرین به نام Stormi. @kyliejenner در مد واقعی ساخته شده مطمئن شوید که دختر او تا به حال با ارزش ترین اسب وجود دارد. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید عکس از Stormi و یخ زده.”

در Daily Mail منتشر شده در پنج شنبه, جولای 24, است که اسب هزینه $200,000 به علاوه اضافی 7000 دلار به $10,000 به پرواز حیوانات از هلند به لس آنجلس. تسویه حساب خواهد حرکت به یک انبار در نزدیکی Jenner را کالاباساس کالیفرنیا خانه پس از اتمام 14 روز در قرنطینه.

این زندگی از کایلی آلوم استعداد است Stormi — که او سهام با او دوست پسر سابق Travis Scott — مقدار زیادی از منجمد کالا در طول سال. یک کمی دارای منجمد موتور سیکلت در مینی-مجموعه ماشین بود و یخ زده جهان تم در دومین جشن تولد در ماه فوریه است.

بعد که ماه Jenner اشتراک ویدیو خنده دار که در آن او نشان داد که دخترش بود shushed او برای صحبت کردن در حالی که این دو را تماشا منجمد 2.

“بنابراین ما در حال تماشای منجمد 2 برای اولین بار است و او واقعا به این دلیل که من به او بگویم من او را دوست دارم — و من گفت:” Stormi, I love you, do you love me?’ و او گفت: “Shhhh مامان,'” Jenner به یاد می آورد.

او افزود: “من در شوک بود. چرا که او هرگز انجام می شود که قبل از. او به من گفت که به ‘Shhh!’ “

کایلی آرایشی و بهداشتی مدیر عامل درمان Stormi به دو بعد خانواده و گریز در جولای 17 و 18 در منتکیتو کالیفرنیا با اسکات 28. یک شاهد عینی گفت: در تماس هفتگی که سابق زن و شوهر — چه کسانی بودند خال در لاگونا بیچ کالیفرنیا روز بعد — به اشتراک گذاشتن یک اتاق با هم.

اگر چه Jenner و “Sicko حالت” رپ به پایان رسید خود را دو سال رابطه در ماه اکتبر 2019 اواز یا موسیقی دو نفری باقی مانده اند در شرایط خوب به خاطر دختر خود را.

یک منبع گفت:” ما هفتگی است که این جفت ارز می تواند پشت هم روزی اما “آنها در حال اعمال فشار بر این وضعیت است.”

“کایلی است که در یک محل زندگی او که در آن او را با داشتن سرگرم کننده است و نه نگران آینده او رابطه عاشقانه با تراویس به نظر می رسد مانند” خودی اشاره کرد. “آنها عاشق گذراندن وقت با هم و پدر و مادر Stormi.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>