Maria Bello و بیشتر ستاره های تلویزیون که در سمت چپ تلویزیون آمار نشان می دهد

آن هرگز آسان به خداحافظی, حتی اگر آن را به یک تلویزیون خداحافظی. در حالی که هیچ تلویزیون نشان می دهد می تواند برای همیشه لطفا برای – خوب Law & Order: SVU است که در حال اجرا – بازیگران نیست همیشه ماندن به عنوان طولانی است. بسیاری از بازیگران را انتخاب کنید به ترک پس از قرارداد خود را تا پایان. برخی به شبکه های طولانی سر در حالی که دیگران فقط به نظر می رسد و ناپدید می روم نویسندگان به تقلا (پایین را نگاه کنید!). بدون در نظر گرفتن نشان می دهد باید در.

یکی از صحبت در مورد خارج شد و در ماه مه سال 2017, هنگامی که سوفیا بوش تصمیم به ترک Chicago P. D. پس از فصل 4. او با بازی در نقش کارآگاه ارین لیندسی در NBC درام و نوشته شده بود را نشان می دهد با یک مطلب یا داستان جالب – شخصیت او بود و کار ارائه شده در نیویورک به تاریخ اف بی آی است. بسیاری از فکر این می تواند به معنای او را به پاپ تا بر روی Law & Order: SVU – نمایش دیگری نوشته شده توسط دیک ولف است که انجام می شود متقاطع با P. D. قبل اما با گذشت سال ها از آن ساخته شده بود آشکار بود که اتفاق نمی افتد.

در مصاحبه های متعدد از خروج بوش توضیح داد که او رفت و به او کارفرمایان بین سوم و چهارم فصل و به آنها گفت اگر همه چیز نیست “به شدت” تغییر او خواهد بود ترک در پایان سال است. سپس در دسامبر 2018 او را باز کرد تا در مورد تصمیم گیری در حالی که در Dax Shepard‘s “صندلی متخصص” پادکست.

“من ترک به دلیل آنچه که من آموخته است من شده است بنابراین برنامه ریزی به عنوان یک دختر خوب و به یک اسب کار می شود و یک قایق یدک کش که من همیشه اولویت عمل کشیدن کشتی خدمه, برای نشان دادن, برای این گروه پیش از خود من سلامت … بدن من بود در حال سقوط از هم جدا چون من واقعا ناراضی” او نازل شده قبل و بعد از اضافه کردن او احساس “گرفته” و به یاد می آورد در این زمان او به یک همکار “من احساس می کنم مثل من ایستاده بود لب به لب برهنه و کبود و خونریزی در وسط میدان تایمز, جیغ, در بالای ریه ها من و نه یک فرد متوقف بپرسید اگر آنها می تواند به من کمک کند.”

او همچنین اشاره شده که نشان می دهد به عنوان “سازگار یورش رگبار گلوله از رفتار توهین آمیز.” بوش اشاره کرد: “شما شروع به از دست دادن راه خود را هنگامی که کسی به ضرب و جرح شما در یک اتاق پر از مردم و هر کس به معنای واقعی کلمه دور به نظر می رسد, به نظر می رسد در این طبقه به نظر می رسد در سقف و شما را از یک زن در اتاق و هر مردی که دو برابر اندازه خود را کاری نیست.”

برای اطلاعات بیشتر تلویزیون ستاره که به دور از آمار نشان می دهد از طریق گالری زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>