تعداد رکورد coronavirus موارد در هر جهانی منطقه: رویترز شمارش

1 / 5

تعداد رکورد coronavirus موارد در هر جهانی منطقه: همشهری چوب خط حساب کردن

فایل عکس: یک پرستار با این نسخهها کار در داخل یک بیمارستان صحرایی builtÊon یک ورزشگاه فوتبال در ماچاکوس

توسط Jane Wardell

(رویترز) – تقریبا 40 کشور گزارش داده اند که رکورد تک روز افزایش عفونت کروناویروس در طول هفته گذشته حدود دو برابر تعدادی است که تا هفته گذشته با توجه به رویترز شمارش نشان دادن انتخاب کنید تا در این بیماری همه گیر در هر منطقه از جهان است.

نرخ موارد در حال افزایش بوده است نه تنها در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند که تحت سلطه جهانی سرفصل با شیوع اما در استرالیا, ژاپن, هنگ کنگ, بولیوی, سودان و اتیوپی, بلغارستان, بلژیک, ازبکستان و اسرائیل در میان دیگران.

بسیاری از کشورها به خصوص کسانی که در آن مقامات کاسته زودتر اجتماعی فاصله مستندات در حال تجربه یک دوم اوج بیش از یک ماه پس از ضبط خود را اول است.

“ما نمی خواهد رفتن به ‘عادی’. این بیماری همه گیر در حال حاضر تغییر راه ما زندگی می کنند زندگی ما” سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در این هفته. “ما در حال درخواست از همه برای درمان تصمیم گیری در مورد جایی که آنها به آنچه انجام می دهند و آنها که ملاقات با عنوان زندگی و مرگ تصمیم گیری – زیرا آنها هستند.”

رویترز اطلاعات وارد شده از گزارش های رسمی نشان می دهد یک افزایش مداوم تعداد کشورهای, گزارش, رکورد, روزانه, را افزایش می دهد در این ویروس است که باعث COVID-19 ماه گذشته است. حداقل هفت کشور چنین ثبت افزایش سه هفته پیش افزایش حداقل به 13 کشور دو هفته پیش به حداقل 20 کشور در هفته گذشته و به 37 کشور جهان در این هفته.

تعداد واقعی هر دو مورد و مرگ و میر تقریبا قطعا underreported به خصوص در کشورهای فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات می گویند. برای این گزارش انتخاب داده ها محدود به کشورهایی که با ارائه منظم روزانه اعداد.

افزایش موارد معمولا قبل از افزایش مرگ و میر توسط یک زن و شوهر از هفته.

ایالات متحده باقی می ماند در بالای مورد لیست این هفته گذشت بیش از 4 میلیون نفر و ضبط بیش از 1 ، 000 مرگ و میر برای چهار روز متوالی. برزیل و هند – که اپیدیولوژی می گویند که هنوز هم به احتمال زیاد ماه از ضربه اوج خود – را نیز بیش از 1 میلیون نفر.

موج دوم

داده ها نشان می دهد تعداد فزاینده ای از سودای موارد در کشورهای در تمام مناطق.

در استرالیا, مقامات اجرا شش هفته جزئی مستند و ساخته شده ماسک صورت اجباری برای ساکنان این کشور را که دومین شهر ملبورن پس از یک تازه شیوع.

استرالیا و ژاپن که همچنین ارسال روزانه پرونده این هفته هر دو هشدار داد افزایش عفونت در میان افراد جوان بسیاری از آنها جشن پایان محدودیت های اجتماعی در کافه ها و احزاب.

در مکزیک که هم نوشته شده یک رکورد روزانه در این هفته و چهارم-بیشترین تلفات از هر کشور مقامات هشدار داده است که روند رو به پایین در مورد اعداد آغاز شد که در اواسط ماه ژوئن – در مورد زمان این شهر آغاز شد و آرامش اجتماعی فاصله اقدامات می تواند معکوس.

بر اساس میزان بستری شدن در بیمارستان بیش از این در هفته گذشته در مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum گفت: بستری شدن در بیمارستان سطوح اکتبر می تواند بیش از کسانی که ثبت نام در ماه ژوئن اوج این بیماری همه گیر.

“مهم است به رسمیت شناختن است که اگر ما تغییر روند وجود دارد می تواند رشد نمایی” او گفت:.

در اروپا که تابستان فصل تعطیلات در نوسان کامل جدید, رکورد روزانه رقم در اسپانیا است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از گردشگران از بازدید از یکی از قاره محبوب ترین مقصد.

در آفریقا, کنیا, ثبت رکورد روزانه تعداد مورد کمتر از دو هفته پس از بازگشایی از جمله فعاليت های داخلی پروازهای مسافری. رئیس جمهور اوهورو کنیاتا که تا به حال اعلام کرد پروازهای بین المللی را از سر on Aug. 1 تا احضار مقامات به یک جلسه اضطراری روز دوشنبه برای بحث در مورد افزایش موارد است.

در خاورمیانه عمان اعمال محدودیت های جدید که شروع روز شنبه در علاوه بر این به یک هفته دو مستند که با هم تداخل اسلامی جشن عید قربان پس از گزارش یک رکورد تعداد موارد است.

(گزارش شده توسط جین Wardell; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de