Smash Mouth سایه تیلور سویفت آهنگ جدید — and Dylan o’brien دفاع

Swifties متحد شوید! سر و صدا از دهان به ظاهر در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در تیلور سویفت‘s آلبوم جدید, فولکلور, اما یکی از معروف فن برای نجات او آمد.

در پنج شنبه, جولای 24, “All Star” band به نظر می رسد برای ایجاد یک سایه نظر در مورد تکمیل نشده به پایین ضبط tweeting “borelore.” طرفداران از 30 سال نشویل بومی شد و سریع به تفسیر کلمات بازی به عنوان یک حقه باز بررسی آلبوم ساعت بعد بازیگر مرد دیلن اوبراین ساخته افکار خود را در سایه به صراحت روشن است.

“F–k Smash Mouth,” 28 ساله Teen Wolf آلوم توییتی.

Smashmouth Seemingly Shades Taylor Swift's New Music — and Dylan O'Brien Defends Her
استیو Harwell از سر و صدا دهن, Taylor Swift and Dylan o’brien. شاتر (3)

اوبراین نبود تنها کسی که در دفاع سویفت هنری تکامل است. یکی از کاربران شبکههای اجتماعی در پاسخ به ’90s گروه راک “شما تا به حال یکی از ضربه در کودکان فیلم در مورد ogres. او هشت آلبوم پوشا سه ژانرها و شناخت در سراسر جهان. U وجود ندارد.”

یکی دیگر از طرفداران “شهرت” هنرمند پرسیدم نمی one hit wonders که در حال زندگی کردن تقسیم royalities از یک آهنگ بود که به ویژه در یک فیلم موسیقی متن ساخته شده برای کودکان زبان…خود را اجاره گذشته است و با توجه pls نگرانی در مورد آن.”

سویفت اعلام کرد که تعجب انتشار هشتمین آلبوم استودیویی در روز پنج شنبه, جولای 23 و به قلم یک متفکر توجه به طرفداران او در مورد معنای پشت عامیانه الهام گرفته از آهنگ ها به روز بعد.

“آن آغاز شده و با تصاویر” او به اشتراک گذاشته شده در توییتر در صبح روز جمعه. “من خودم را نه تنها نوشتن من داستان خود را, اما همچنین نوشتن در مورد و یا از دیدگاه مردم من هرگز ملاقات مردم من هرگز شناخته شده و یا کسانی که من آرزو می کنم من تا به حال. … در انزوا تخیل من اجرا شده است و این آلبوم در نتیجه مجموعه ای از آهنگ ها و داستان های که جریان مثل جریان آگاهی است.”

به عنوان طرفداران کوک به 16 نام تجاری جدید آهنگ های مشترک برخی از نظریه خود را در مورد سرنخ های پنهان در شعر. در حالی که برخی از شنوندگان اعتقاد سویفت نشان داد به نام رایان رینولدز و بلیک سرزنده‘s فرزند سوم که متولد اکتبر 2019 دیگران فکر یا نه “زرق و برق دار” songstress همچنین با ارسال یک پیام به او ex جو جوناس.

“سرد فولاد بود از تبر من به سخت کار کردن / برای پسران که شکست قلب من / در حال حاضر من ارسال نوزادان خود را ارائه” سویفت آواز می خواند در “رشته های نامرئی” که چندین طرفداران اعتقاد به مرجع جوناس و 30 است که در انتظار اولین فرزند خود با همسر سوفی ترنر.

سریع و DNCE خواننده مورخ از جولای تا اکتبر در سال 2008 و در زمان “فضای خالی” خواننده شد سمت چپ سوخته توسط خود فروپاشی است.

“[جو] است که در من زندگی کنه متاسفانه” سویفت نشان داد در طول یک ماه نوامبر سال 2008 مصاحبه با الن DeGeneres. “روزی من میخوام پیدا کردن کسی که واقعا عالی که برای من مناسب است. زمانی که من پیدا کردن آن شخص است که برای من مناسب است … و وقتی که من آن شخص نیستم حتی جاوا قادر خواهید بود به یاد داشته باشید که شکست با من از طریق تلفن در 25 ثانیه وقتی 18 سالم بود.”

این برنده جایزه گرمی است و از آنجا نقل مکان کرد و در با دوست پسر جو Alwynکه او شروع به دوستیابی در مارس 2017. در اوایل سال جاری یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری که زن و شوهر “را در مورد آینده و ازدواج” و هنوز “بسیار بسیار در عشق است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de