ما deports مرد پس از فشار به صورت نامحدود بازداشت اصطبل

فایل این May 14, 2007 دادگاه طرح نشان می دهد که دستیار آمریکا وکیل برایان فریزر در سمت چپ و متهمان ادهم امین Hassoun دوم از سمت چپ Jose Padilla, مرکز, و Kifah وائل Jayyousi راست در روز افتتاحیه از تروریسم و توطئه محاکمه در دادگاه فدرال در میامی. Hassoun که به اعدام محکوم شد مربوط به تروریسم و جرایم حکم او خدمت کرده و پس از آن بازداشت شد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک شده است تبعید و پس از یک نبرد قانونی برای نگه داشتن او را به طور نامحدود متوقف شده است. (Shirley Henderson از طریق AP فایل)

روچستر n. y. (AP) — یک مرد به اتهام تروریسم و جرایم مربوط که در حکم او خدمت کرده بود و پس از آن بازداشت شده توسط آمریکا مهاجرت و گمرک شده است تبعید و پس از یک نبرد قانونی برای نگه داشتن او را به طور نامحدود متوقف شده است.

مهاجرت فدرال مقامات برگزار ادهم امین Hassoun تا روز سه شنبه در یک مرکز بازداشت در بتیویا نیویورک پس از آزادی از زندان در سال 2018 است. قبلا آنها استدلال کرده بود در دادگاه است که آنها این قدرت را داشت که بازداشت او به طور نامحدود تحت قانون پاتریوت تا زمانی که آنها می تواند پیدا کردن یک کشور حاضر به قبول او.

Hassoun, 58, یک فلسطینی متولد شده در لبنان است. در سال 2007 او به اعدام محکوم شده همراه با خوزه پادیلا که هنوز زندانی از توطئه برای قتل, ادم ربایی و ضرب و جرح مردم در یک کشور خارجی است.

پدیللا یک شهروند ایالات متحده شد و در ابتدا بازداشت به عنوان یک دشمن مبارز در سال 2002 در سوء ظن او برنامه ریزی شده برای تنظیم کردن رادیواکتیو “بمب کثیف” اما کسانی که اتهامات در نهایت کاهش یافته و در حمایت از اتهامات که او Hassoun و دیگر conspirator ارسال پول استخدام و تجهیزات به گروه های افراطی اسلامی.

دادستان گفت: Hassoun استخدام پدیللا در فلوریدا مسجد به حضور تروریستی و اردوگاه های آموزشی در افغانستان است.

مقامات فاش نمی کند Hassoun به مقصد پس از او در سمت چپ این کشور در روز سه شنبه دموکرات و وقایع گزارش شده است.

پدیللا انتظار می رود تاریخ انتشار از زندان 2026.

در اوایل این تابستان دادستان فدرال استدلال کرده بود در یک جلسه که Hassoun باقی مانده یک تهدید برای امنیت ملی است, اما در نهایت انصراف از شهادت یکی دیگر از بازداشت شدگان در بتیویا بازداشتگاه که ادعا Hassoun به او گفت در مورد برنامه ای برای ارتکاب جرم پس از آزادی وی. Hassoun وکیل گفت که این ادعا ساخته شد که ناظر اعزام شده است.

ایالات متحده منطقه قاضی الیزابت Wolford حکومت در برابر دولت و دستور داد Hassoun انتشار.

Hassoun مهاجرت به فلوریدا در سال 1989 ازدواج کرده بود و سه فرزند همه آنها شهروندان آمریکایی است. خانواده اش نقل مکان کرد به لبنان پس از دستگیری در بوفالو اخبار گزارش.

یکی از Hassoun وکلای جاناتان مانی نقاش گفت: دموکرات ها و وقایع در یک ایمیل: “پس از 18 سال حبس و حدود 1 1/2 سال بازداشت غیرقانونی تحت قانون پاتریوت او در حال حاضر یک انسان آزاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>