ونسا مورگان است که انتظار 1st کودک با مایکل Kopech

تبریک می گویم به منظور Vannesa مورگان و همسرش مایکل Kopech! این ریوردیل استار اعلام کرد که این زوج در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

مورگان 27 به اشتراک گذاشته جفت ارز را نقطه عطف از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 24. این بچه نگهدار من یک خون آشام , بازیگر’ پست ویژه لحظات مختلف از جنس آشکار جمع آوری که در آن او نشان داد طرفداران چگونه او آموخته است که او در انتظار یک پسر. او همچنین یک عکس از یک تست حاملگی مثبت از مارس 20 و یک کلیپ از سونوگرافی است.

Riverdale Vanessa Morgan Expecting 1st Child With Husband Michael Kopech
ونسا مورگان در طول جنسیتی آشکار ، حسن نیت ارائه میدهد از ونسا مورگان/Instagram

“به بحث نگه داشتن این بخش از زندگی من اما من می دانستم که مردم می دیدن تصاویر در نهایت با شکم من و من می خواستم شما را به شنیدن آن را از من 🥰 ,” پیدا کردن کارتر آلوم نوشت. “من نمی خواهم به نگه داشتن این فصل از زندگی خصوصی اما آیا می خواهید برای اولین بار برای به اشتراک گذاشتن اخبار. من بسیار خوشحال به استقبال نوزاد پسر به دنیا این ژانویه 💙 .”

مورگان ادامه داد: “این تقریبا مانند همه چیز [sic] من فکر کردم اهمیت در این زندگی کاملا تغییر کرده … ما اینجا هستیم برای یک هدف بزرگتر و زندگی بسیار ارزشمند است. من نمی توانم باور چقدر رشد و قدرت شما در حال حاضر با توجه به من به عنوان مادر خود را. آن را مانند خدا می دانستم که من نیاز شما فرشته من. جهان با این نسخهها کار در راه مرموز اما همیشه زمان همه چیز را در راه آن بود.”

Riverdale Vanessa Morgan Expecting 1st Child With Husband Michael Kopech
ونسا مورگان و مایکل Kopech. حسن نیت ارائه میدهد از ونسا مورگان/Instagram

بعدی مورگان اختصاص بخشی از پیام خود را به سمت او متولد نشده و مادر که به نام او به “lil one.” این بازیگر کانادایی گفت که نوزاد پسر بود “ساخته شده با عشق بسیار” و او “یک نور بسیار قوی آن را گرم شکم من.”

در نتیجه او شیرین بیانیه مورگان با اشاره به جفت فرزند به عنوان یک “برکت” و افزود: “من خیلی خوشحال و نمی توانید صبر کنید برای اختصاص روزمره به بهترین بودن مامان من می شود.”

مورگان اخبار هیجان انگیز گرم دریافت پاسخ از بسیاری از جمله خود ریوردیل costar و زندگی واقعی بهترین دوست Madelaine Petsch. “میخوای بهترین مامان من شما را دوست دارم!!!!!!!!! خیلی هیجان زده,” the F مدل بازیگر, 25 نوشت.

MLB ستاره 24 ساله پیشنهاد مورگان در ماه ژوئیه گذشته در Mooney می افتد در نزدیکی گراند کانیون در آریزونا. آنها گره خورده است گره در ماه ژانویه در تاریخی والتون خانه در حیاط فلوریدا.

فقط قبل از بارداری اخبار شکست ورزشکار تصمیم گرفتند بازی در سال 2020 فصل با Chicago White Sox.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>