YouTuber کانن خاکستری ناودان برای استفاده از قهوهای مایل به زرد emojis در حالی که سفید

YouTuber کانن خاکستری ناودان برای استفاده از قهوهای مایل به زرد emojis در حالی که سفید

کانن خاکستری 21 ساله خواننده و YouTuber است زیر آتش برای گزارش با استفاده از قهوهای مایل به زرد emojis در pasts خود را در حالی که یک مرد سفید.

با عظیم outpour از خشم آینده راه خود را به خواننده به سرعت در توییتی در پاسخ به اتهامات و پاکسازی هوا.

صدای جیر جیر خود را مورد بحث مخلوط نژاد, میراث و چگونه بسیاری از طرفداران او “هرگز ملاقات من در زندگی واقعی” و از این رو بود غافل از این واقعی رنگ پوست خود را.

آن را بخوانید “بسیاری از شما را به من توجه من استفاده از قهوهای مایل به زرد emojis. من عذر خواهی به کسی که صدمه دیده بود با استفاده از emojis است که فکر می کنید بیش از حد تاریک هستند برای من استفاده کنید. من از نژاد مخلوط و من تصمیم به استفاده از emojis که من احساس بهترین نمایندگی من پوست.”

در پیگیری جیر خاکستری در ادامه گفت: “بسیاری از شما هرگز ملاقات من در زندگی واقعی و بی اطلاع هستند چگونه توانم نگاه در فرد است.”

“من نه رنگ پریده. من سفید نیست. من از نژاد مخلوط و من تنها در تلاش برای پیدا کردن یک شکلک با پوست تن است که احساس دقیق ترین به من و پس زمینه.”

پنج پوست نسخه های موجود در هر دو اپل و آندروید بر اساس یونیکد کنسرسیوم 2015 است که با هدف افزایش متنوع تضمینی و شش در مقیاس نقطه عددی سیستم برای طبقه بندی رنگ پوست انسان.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>