2020 اولین طوفان باعث ریزش زمین در coronavirus-آمار تگزاس


هوستون: هانا اولین اطلس طوفان از سال 2020 ناودان به سواحل coronavirus-آمار تگزاس در شنبه, آوردن سنگین و باران, موج طوفان و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل.

رده 1 طوفان بسته بندی بادها حدود 90 مایل (145 کیلومتر) در هر ساعت آن را به عنوان آمد در ساحل در Padre Island در 5 ساعت (2200 GMT), the US National Hurricane Center گفت.

“هانا است که انتظار می رود برای تولید باران های سنگین در سراسر بخش هایی از جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است. این باران خواهد شد در نتیجه تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل” و برخی از رودخانه و جاری شدن سیل در این هواشناسان گفت.

“تهدید کننده زندگی موج طوفان” به طور بالقوه می تواند رسیدن به 6 فوت (1.8 متر) در برخی از مناطق طوفان شد, پیش بینی افت تا 18 اینچ (45 سانتی متر) از باران از دوشنبه در جنوب تگزاس و مکزیک متحده Coahuila, Nuevo Leon, شمالی و, Tamaulipas.

“دولت من است که از نزدیک نظارت بر طوفان داگلاس کردن هاوایی & طوفان هانا که در حال حاضر محصل در تگزاس” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“ما همچنان به هماهنگی نزدیک با هر دو کشور — گوش دادن به خود را مدیریت اضطراری مقامات … برای محافظت از خود و خانواده و اموال!”

آسیب به نظر می رسد محدود شود که بلافاصله پس از هانا را ریزش زمین با برخی از جدا شده جاری شدن سیل و قطع برق.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط خدمات ملی آب و هوا در کورپس کریستی نشان داد آب زني در شهرستان bayfront موزه هنر of South Texas.

هانا غرش ساحل به عنوان تگزاس است که در مواجهه با موج عظیمی در coronavirus عفونت با مقامات سازماندهی یک دولت گسترده ای ماسک دستور را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هانا حدود 70 مایلی جنوب کورپس کریستی هنگامی که آن محصل با شهر 325,000 خانه را به یکی از تگزاس به ویروس نقاط.

ما در سخت ترین-آمار کشور در این بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از 4.2 میلیون نفر و مسئولین باید به شکل از چگونه با خیال راحت به پناهگاه ساکنان از خانه های خود در آینده طوفان در این فصل است.

هانا بود و هوا به حرکت داخلی در جنوب تگزاس در شنبه شب و به شمال شرقی مکزیک در روز یکشنبه.

دو دیگر طوفان سیستم تان شدیدا شنبه: Pacific طوفان Douglas, باربری در جزایر هاوایی و گرمسیری طوفان گونزالو در اقیانوس اطلس و در نزدیکی جزایر بادگیر.

Douglas — در یک نقطه و قدرتمند رده 4 طوفان — را تضعیف کرده است به دسته 1 طوفان با سرعت باد 90 کیلومتر در ساعت است.

این NHC گفت: شنبه طوفان “خواهد بود در نزدیکی اصلی جزایر هاوایی اواخر امشب حرکت خواهد کرد و در بخشهایی از دولت یکشنبه و دوشنبه” آوردن بادهای سنگین گشت و گذار و بارندگی تا 10 اینچ است.

طوفان هشداری بود در اثر در اوآهو.

در ضمن ونزوئلا دولت هشدار داد از باران های سنگین و gusting بادها به عنوان گونزالو منتقل غرب در سراسر دریای کارائیب.

امواج بزرگ در حال حاضر شروع به پوند ساحل در شرق ونزوئلا و قدرت زدم شد در برخی از مناطق شنبه ونزوئلا رسانه ها گزارش شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de