یک coronavirus خوشه ای در نیوجرسی شده است به ترسیم یک دبیرستان خانه و بچه و پدر و مادر خود را در حال حاضر به همکاری با تماس با ردیاب مقامات می گویند

ABC 7 نیویورک

  • بیست و نوجوانان بین سنین 15 و 19 را آزمایش مثبت برای coronavirus در میدلتاون, New Jersey.

  • مقامات بهداشتی می گویند خوشه آثار به یک مهمانی در خانه که برگزار شد در جولای 11.

  • مقامات دولتی می گویند و برخی از پدر و مادر خود را در حال حاضر به همکاری با قرارداد ردیاب با بعضی از بچه ها نگران آنها را در مشکل به صورت زیر سن قانونی نوشیدن.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جدید خوشه از coronavirus موارد در میدلتاون نیوجرسی شده است به ترسیم یک دبیرستان خانه و نوجوانان که با حضور و پدر و مادر خود نبوده و تعاونی با تماس با ردیاب گزارش می گویند.

New Jersey Gov. Phil Murphy speaks about a new cluster of coronavirus cases, traced to a high school house party, at a press conference on Thursday.
فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی صحبت می کند در مورد یک خوشه از coronavirus موارد ترسیم شده به یک دبیرستان خصوصی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

مقامات بهداشتی می گویند 20 افراد جوان بین سنین 15 و 19 را آزمایش مثبت برای coronavirus در روزهای اخیر با توجه به ABC 7, New York.

آنها بر این باورند که این موارد را متصل به یک مهمانی در خانه که در شهر در جولای 11.

اما تماس با ردیاب شده اند و تلاش برای شناسایی هر کسی که ممکن است در معرض در حزب.

مرتبط با: 6 ماه از کروناویروس در آمریکا مورد بررسی در 6 دقیقه

شهردار تونی پری از برسی می گوید گی شده اند امتناع از همکاری با تماس ردیاب برای ترس از گرفتن مشکل به صورت زیر سن قانونی نوشیدن.

“مردم فکر می کنم که آنها در حال خیانت در افراد و یا آنچه شما باید. آن را به هر چیزی مانند این که” پری گفت WCBS. “شما هر چیزی شبیه به آن. شما در حال گرفتن هر کسی در مشکل. این است که همه فقط در مورد جلوگیری از گسترش بیشتر و بیشتر امکان COVID-19 مواجهه.”

یک مقام مسئول همچنین گفت: NJ پیشبرد رسانه ای است که برخی از نوجوانان,’ پدر و مادر نیز در حال uncooperative همچنین با استناد به نگرانی های که فرزندان خود را در دردسر برای نوشیدن.

خوشه به دست آورده است بسیار مورد توجه است که حتی فرماندار وزن در.

“ما نمی پوشی غیر قانونی رفتار, بنابراین من نمی وحشی حدود 15 [ساله] و یا هر, نوشیدن الکل در یک دست باشه پس لطفا نمی شکستن قانون است. دوره” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“اما از سوی دیگر این نیست که یک جادوگر شکار. این است که بهداشت عمومی پیگیری است که تماس با ردیابی سپاه است.”

برسی مقامات بهداشت می خواهیم هر کسی که در این حزب حضور داشتند به خود قرنطینه به مدت 14 روز و برای نظارت بر علائم و نشانه های این بیماری است.

“اگر آنها بیمار شدن آنها باید خود منزوی و تماس با پزشک خانواده خود را. ما شما را تشویق به کودک خود را آزمایش COVID-19” در میدلتاون وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: با توجه به ABC 7, New York.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net