کلیسا داوطلب اعتراف به تنظیم آتش در فرانسه کلیسای جامع گوتیک

39-ساله — پناهندگی-سالک از رواندا که در فرانسه زندگی می کردند برای چندین سال دستگیر شده بود روز شنبه پس از تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی مشخص شد که آتش سوزی به احتمال زیاد باعث از فروغ. AFP/فایل

رن: آتش سوزی که به شدت آسیب دیده یک کلیسای جامع گوتیک در غرب شهر نانت تنظیم شده توسط یک داوطلب کلیسا دستیار که اعتراف کرده به آتش سوزی, وکیل او گفت: هر چند انگیزه های خود را باقی می ماند یک رمز و راز است.

39-ساله — پناهندگی-سالک از رواندا که در فرانسه زندگی می کردند برای چندین سال دستگیر شده بود روز شنبه پس از تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی مشخص شد که آتش سوزی به احتمال زیاد باعث از فروغ محلی دادستانی گفت.

“مشتری من است همکاری” وکیل کوئنتین Chabert گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در نانت بدون جسارت بر آنچه خواسته و تلاش برای رایت کردن کلیسای جامع سنت پیتر و سنت پل.

“بدیهی است که آن را تسکین بود برای او را به نشان می دهد به او می گویند او توبه. به عنوان یک مؤمن مهم است برای او برای نشان دادن این تلاش” او گفت:.

دادستان افتتاح یک آتش سوزی تحقیق در اوایل صبح آتش در 18 ژوئیه پس از پیدا کردن که آن را در سه مکان مختلف در کلیسا که داوطلب قفل شده بود تا شب قبل از.

او در گرفته بود برای بازجویی روز بعد اما بعد از آن منتشر شد بدون شارژ با کلیسای جامع پیشوا گفت: “من به او اعتماد مثل من اعتماد همه یاران.”

اما نانت دادستان Pierre Sennes در بیانیه ای گفت شنبه که او دستگیر شده و به اتهام “تخریب و آسیب ناشی از آتش” و چهره به 10 سال زندان و 150000 یورو ($175,000) در جریمه.

“او اعتراف کرد در اولین حضور خود را برای بازجویی قبل از قاضی تحقیق که او مجموعه ای از سه آتش سوزی در کلیسای جامع: در عضو اصلی کوچکتر ارگان و برق, پانل” Sennes گفت: Presse-اقیانوس روزنامه در روز یکشنبه.

‘سنگ با سنگ’

فروغ آمد 15 ماه پس از آتش سوزی ویرانگر در نوتردام کلیسای جامع در پاریس که مطرح شده سوال در مورد خطرات امنیتی برای دیگر کلیساهای تاریخی در سراسر فرانسه است.

در حالی که آتش نشانان قادر به شامل نانت فروغ تنها پس از دو ساعت و صرفه جویی در ساختار اصلی آن مشهور ارگان که مورخ از 1621 و تا به حال جان سالم به در انقلاب فرانسه و جنگ جهانی دوم بمباران شد و نابود شده است.

نیز از دست داده بود بی بها آثار باستانی و نقاشی از جمله کار های این قرن 19 هنرمند ژان هیپولیت Flandrin و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای که شامل بقایای 16 قرن شیشه ای.

کار در کلیسای جامع آغاز شد 1434 و ادامه داد: بیش از پس قرن ها تا سال 1891.

آن را در حال حاضر شده است آسیب جدی تر آتش در سال 1972 زمانی که مقامات اضافه شده بتن تقویت در حالی که redoing سقف بیش از 13 سال است.

دولت فرانسه گفته است: “اطمینان از کلیسای جامع, مرمت هر چند تعداد بسیار کمی اگر هر گونه عناصر اصلی عضو هستند به احتمال زیاد به ذخیره شود گفت: Philippe Charron رئیس منطقه ای DRAC دولت میراث آژانس.

“آن را چند هفته به امن سایت… و چند ماه از بازرسی که انجام خواهد شد سنگ با سنگ,” او گفت:.

بازسازی را چند سال, او گفت:.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>