مبارزه برای پلیس-رایگان مدارس شده است سال در ساخت

1 / 8

نژادی و بی عدالتی پلیس در مدارس

میشل رویز که در آغاز دانشجو-رهبری جنبش به پلیس از مدارس در ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه نشان داده شده در اینجا در پونت دفاتر دوشنبه, ژوئن 18, 2020, سیمرغ است. مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور در حال رای گیری برای از بین بردن پلیس از مدارس دولتی است. اما این نمی ناگهانی واکنش به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما به یک سال جنبش به رهبری توسط دانش آموزان است که می گویند که آنها احساس ناامنی با پلیس در محوطه دانشگاه.(AP Photo/Ross D. فرانکلین)

ققنوس (AP) — گروهی از معترضان شروع به کوچک فقط یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان گفت که مقامات در جلسات هیئت مدیره مدرسه به همین دلیل آنها می خواست پلیس از مدیسون ویسکانسین مدارس.

بیش از چهار سال تعداد آنها رشد کرد اما نتایج خود را. به طوری که آنها در زمان به فریاد از مخاطبان و احساسی درخواست در مورد چگونه پلیس را به دانش آموزان به ویژه کسانی که از رنگ احساس نا امن.

اما افسران باقی مانده در چهار دبيرستان در مدیسون شهری منطقه مدرسه تا زمانی که جورج فلوید مرگ توسط پلیس مینیاپولیس طلیعه ملی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

زمانی که هیئت مدیره مدرسه جمهور که به مدت طولانی در برابر از بین بردن police حال تغییر از قلب است. مدیسون به سرعت پیوست شهرستانها مانند مینیاپولیس, فینیکس, دنور و پورتلند, اورگان, در, رها کردن مشارکت با پلیس در دانشگاه.

این حرکت ممکن است ناگهانی به نظر می رسد اما آن را به شرح زیر سال خوبی سازمان یافته دانشجو-محور عمل است. فقط در حال حاضر بیشتر رشد یو پی اس در حال گوش دادن.

افسران پلیس اختصاص داده شده به مدارس پوشیدن یونیفرم, حمل اسلحه و آموزش های تخصصی. منتقدان می گویند داشتن مسلح پلیس در پردیس اغلب نتایج در دانش آموزان سیاه پوست بودن نامتناسب دستگیر و مجازات منجر به آنچه به آنها تماس بگیرید مدارس-به-زندان خط لوله است.

هواداران می گویند پلیس ایجاد مدارس امن تر است و با داشتن کسی که آموزش دیده برای برخورد با افراد جوان موثر تر از داشتن تصادفی افسران در پاسخ به دعوا و مشکلات دیگر.

در مدیسون, مدرسه, مدیره, تظاهرات “ما اساسا رفتن وجود دارد خوب می شود و هنگامی که شما را نگاه کنید تا زمانی که شما صحبت کردن با آنها خواهد بود به دنبال در تلفن خود و یا کامپیوتر خود را. به طوری ساخته شده است که ما حتی بیشتر نا امید گفت:” حلق, Adams 20 که از دبیرستان فارغ التحصیل شد در سال 2017 و در حال حاضر جوانان عدالت هماهنگ با آزادی Inc., در تظاهرات.

آدامز می گوید مخالفان او را به نام و دیگران اراذل و اوباش و یا عصبانی معترضان — “اما هر چیزی هستم.”

او با حضور تقریبا هر جلسه ماهانه پس از سال 2016 به اشتراک گذاری چگونه او مجروح شد که دو مدرسه منابع افسران شکست یک مبارزه بین او و پسر او گفته بود قلدری او را دوست. آدامز گفت: ماموران پیچ خورده بازوی او. به آنها اجازه دهید که سفید بود رفتن به کلاس و او دو روز از تعلیق در حالی که او پنج.

“من می دانستم که وجود دارد مطلقا هیچ راهی که من می تواند ایجاد یک رابطه با کسی که” آدامز گفت: از افسران.

حرکت به جلو و پلیس از دانشگاه بوده است در دهه در ساخت اما رشد قابل ملاحظه ای با فعالیت های دانشجویی در چهار سال گذشته گفت: جودیت براون Dev, مدیر اجرایی, از پیشرفت پروژه ملی, اتاق کار, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر حقوق مدنی و عدالت است.

“ما متوجه است که هنگامی که شما به پلیس در مدارس, شما باید یک برخورد فرهنگ. و برخورد فرهنگ است که کار خود را به حفاظت از مردم بلکه آنها اجرای این قانون و آنها اجرای قانون به طور منظم, نوجوانان, رفتار,” Dev گفت: از اوایل آغاز این جنبش است.

اخیر ملی اطلاعات در دستگیری در مدارس است سخت است اما مطالعات از چند سال پیش نشان می دهد که دانش آموزان سیاه پوست در حال نامتناسب مجازات هر دو در مدارس و اجرای قانون است.

در طول سال تحصیلی 2015-2016, سیاه دانشجویان اختصاص 15 درصد از کل ثبت نام اما 31 درصد از دانش آموزان با اشاره به اجرای قانون و یا دستگیر و با توجه به حقوق مدنی جمع آوری داده ها را توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش برای حقوق مدنی.

دانش آموزان از رنگ نیز بیشتر احتمال دارد به ثبت نام در یک مدرسه با یک افسر. در حالی که 42 درصد از ایالات متحده مدارس در سال تحصیلی 2013-2014 به حال افسران 51 درصد از مدارس با بزرگ سیاه و لاتین جمعیت آنها را به حال.

دانش آموزان باید صرف چند سال گذشته با هدف قرار دادن آن اختلاف.

میشل رویز, 21, اعتراض در ققنوس دبیرستان منطقه به عنوان یک ارشد رانده نگرانی که ماموران در محوطه دانشگاه می تواند در نتیجه دانش آموزان بدون وضعیت قانونی پایان در مهاجرت بازداشت کرده است. او تلاش آکادمیک و سوال که چرا وجود دارد تا چند منابع اما به اندازه کافی پول برای پلیس.

با پشتیبانی از حقوق مهاجر گروه پونت, رویز شروع به صحبت کردن در جلسات هیئت مدیره مدرسه در سال 2017 با یک تعداد انگشت شماری از دیگر دانش آموزان است. تعداد آنها به رشد 15 یا 20 در عرض چند ماه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات “به ارمغان آورد یک حرکت” رویز گفت. اما از آن زمان سه سال برای سرپرست اعلام ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه نمی خواهد تمدید آن 1.2 میلیون دلار قرارداد با پلیس است.

“من احساس می کنم به عنوان یک دانش آموز است که دفاع از این برای مدت زمان طولانی شاد, و آن را به ارمغان می آورد و من امیدوارم که در این منطقه حاضر به تغییر” رویز گفت: از تاریخ 7 ژوئیه تصمیم گیری است.

فعالان در مدیسون نیز در حال جشن گرفتن یک تغییر از قلب است. ژوئن 29 رای به پاک از بین بردن police از مدارس معرفی شده توسط هیئت مدیره مدرسه جمهور گلوریا ریس یک افسر سابق پلیس که به مدت طولانی در برابر تماس به رها قرارداد.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس ریس گفت: او را درک نژادپرستی نهادی در ادارات پلیس اما معتقد است که آن نیز وجود دارد در مدرسه و ادارات و که خلاص شدن از پلیس در دانشگاه ها در مجموع نمی, همه در یک راه حل.

پس از فلوید مرگ دانش آموزان اعتراض خارج ریس و هنگامی که اتحادیه معلمان سخن گفت او احساس می کرد که زمان برای تغییر است.

“من تا به حال به مرحله خروج از خود من شخصی و حرفه ای اعتقادات در اطراف این موضوع و فقط منعکس کننده بسیاری از صداها و تأمل در جورج فلوید و چه اتفاقی می افتد” ریس گفت. “و در نهایت من تا به حال به انجام آنچه که من احساس در قلب من بود که کار درست را انجام دهد.”

هیئت مدیره مدرسه تاسیس یک کمیته برای ایجاد یک مدرسه جدید ایمنی طرح است. ریس هنوز هم نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مبارزه بزرگ می شکند و پلیس که نمی دانم از دانش آموزان و عدم آموزش های ویژه نشان می دهد.

که یک نگرانی عمده برای Mo canady را از دست مدیر اجرایی انجمن ملی دانشکده منابع افسران.

Canady را از دست می گوید مدرسه منبع: ماموران پلیس با دقت انتخاب و آموزش دیده برای کار با نوجوانان است. آنها معمولا کهنه افسران که داوطلب شده اند با افراد جوان مانند مربیگری ورزشی و یا منجر جوانان کلیسا شدند.

“ما مردم ما واقعا متفکرانه در مورد دستگیری و ما می خواهم به انجام همه چیز را برای جلوگیری از بازداشت” canady را از دست گفت.

سازمان خود را روت 10,000 مدرسه منابع افسران در سال گذشته که او تخمین زده است که حدود نیمی از آن در کشور است. آنها معمولا در حدود 40 ساعت آموزش قبل از آنها اختصاص داده شده به یک مدرسه و مداوم, آموزش canady را از دست گفت.

برای Adams, جوانان, سازمان, در, Madison, مبارزه نشده است. او می گوید: او کار خود را به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و والدین باید بیشتر می گویند در تصمیم گیری و که در این منطقه ایجاد تحول عدالت برنامه نگه می دارد که بچه ها در خارج از زندان است.

“مردمی فقط فکر می کنم که بعد از ما پلیس از مدارس که در آن است و آن را که ساده است. آن را” آدامز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de