هدی قطب نما, جیمی کیمل, ستاره های بیشتری پرداخت ادای احترام به Regis Philbin

ستاره ها از جمله هدی قطب نما و جیمی کیمل پرداخت ادای احترام به Regis Philbin که فوت در پنج شنبه, جولای 24, در سن 88.

قطب نما که لنگر ساعت چهارم از امروز با Kathie Lee Gifford برای بیش از دهه تا 2019 توییتی یک پیام در شنبه, جولای 25, مدت کوتاهی پس از, اخبار شکست از تلویزیون افسانه گذشت.

“دل شکسته. ما را از دست شما رجیس” قطب نما زیر نویس یک عکس از Philbin و Gifford سابق خود را زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee cohost.

“Regis بزرگ پخش یک دوست خوب و مقدار زیادی از سرگرم کننده” کیمل توییتی. “او در پشت برگ زیبا و از خانواده و تلویزیون میراث است که به احتمال زیاد رفتن بی بدیل است. Regis, من امیدوارم که دوستان ما [همین] Rickles ملاقات شما در دروازه مروارید وار با آغوش باز و کشت و توهین شما را بسیار دوست داشت.”

Philbin که شروع به تلویزیون خود را حرفه ای در سال 1961 با بحث نشان می دهد در سن دیگو تنظیم یک رکورد جهانی گینس برای بیشترین ساعت را در سال 2004 با خوراک توییتر خود اعلام, “17,000 ساعت بر روی تلویزیون و شمارش فقط سعی کنید و من را متوقف کند!”

در علاوه بر این به میزبانی زنده! با Gifford و بعد Kelly Ripa تا خروج خود را پس از 23 سال در سال 2011 Philbin شد و همچنین برای اولین بار میزبان که می خواهد به یک میلیونربرنده شدن در یک روز جایزه امی برای بهترین بازی میزبان نمایش در سال 2001. او همچنین به نظر می رسد در کمدی از جمله Seinfeld, Spin City و The Fresh Prince of Bel-Air.

“ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن که ما معشوق Regis Philbin گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 تولد” خانواده او در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در روز شنبه.

“خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او — برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد” بیانیه ادامه داد. “ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را.”

پایین ببینید بیشتر, افراد مشهور, مراسم تجلیل از تلویزیون افسانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de