مهاجران دانش آموزان USCIS کارگران به تحمل فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های


ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) است که انتظار می رود کردند بیش از 13,400 از کارکنان آن یا 70 درصد از نیروی کار خود را – نشانه روشن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای سرکوب جریان مهاجران و دانشجویان به ما حتی بیشتر از او در حال حاضر است.

این furloughs آمده در بازگشت از کاهش درخواست هزینه است که تنها جریان درآمد برای USCIS. گزارش ها نشان می دهد که برگ برنده دولت محدود کننده سیاست های مهاجرتی منجر به شیب افت در تعدادی از برنامه های دریافت شده توسط USCIS.

بیش از چند سال گذشته دولت ایالات متحده گرفته شده اقدامات متعدد برای محدود کردن مهاجرت مبتنی بر خانواده و تلاش برای قطع وضعیت حفاظت موقت (TPS) و اوباما-دوران اقدام معوق برای ورود دوران کودکی مهاجرت برنامه.

با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط موسسه سیاست مهاجرت USCIS درآمد از درخواست هزینه ها کاهش یافته متوالی طی سه سال مالی.

در بالا از آن Covid-19 همه گیر اضافه شده است به مشکلات مالی این سازمان با ویروس-ترس خارجی ها تشکیل پرونده کاهش مهاجرت دادخواست. USCIS بیشتر از پیش بینی 61 درصد کاهش در درخواست هزینه پایان ماه سپتامبر به دلیل همه گیر.

در حالی که بسیاری از آنها خواستار این یک تراژدی برای 13,400 کارکنان در مورد از دست دادن شغل خود و برخی آن را به عنوان یک مورد کلاسیک کارما.

“وجود دارد هیچ کس در سمت چپ که آژانس که همدست می گوید:” مستقر در نیویورک وکیل Celeste Tesoriero.

با یکی از ترس بودن که گذاشته شده کارگران را از آژانس Tesoriero خواستار این امکان خروج “یک شروع خوب”.

“من نمی دانم تا چه حد [جو] بایدن ممکن است قادر به آوردن همه چیز را به حالت عادی اگر او انتخاب می شود و این همان ماموران در محل باقی بماند.”

Tesoriero یکی از صدها نفر از ما وکلای مهاجرت که احساس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با قرار دادن یک دیوار نامرئی برای مهاجرت قانونی.

با توجه به Fragomen بین المللی مهاجرت شرکت که مقر آن در نیویورک, درخواست برای شواهد (RFE) نرخ بالا باقی می ماند تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نسبت به قبلی رژیم.

H-1B RFE نرخ 0.5% افزایش به 35.8 درصد در سه ماهه دوم سال مالی سال 2020 در مقایسه با دوره مشابه سال مالی 2019. فعلی RFE نرخ بالاتر از نرخ 22.3 درصد گزارش شده در سال 2015.

هنوز هم دیگران نگران هستند که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسیختن مهاجرت به آمریکا, آژانس, آن می تواند یک زمان بسیار طولانی به تعمیر حتی در یک رئيس جمهور جدید است.

عوارض بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود کننده سیاست های مهاجرتی نیز احساس توسط دانشجویان خارجی و کارگران در ایالات متحده است.

اخیر ممنوعیت صدور ویزای کار برای اتباع خارجی است که مجموعه ای را تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از اتباع هند که در حال حاضر حساب برای 70 درصد از 85,000 کار مجوز صادر شده به فن آوری بالا کارگران در هر سال.

به طور مشابه ما مهاجرت و گمرک (ICE) بود و در اوایل این ماه اعلام کرد که دانشجویان خارجی که در کل دوره های منتقل شده اند حاضر به دلیل Covid-19 همه گیر باید بازگشت به کشورهای خود. سیاست شد و به سرعت در دادگاه به چالش کشیده و لغو.

تا به حال سیاست رفته به اثر تعداد زیادی از هند و پاکستان به دانش آموزان حاضر در ایالات متحده برای آموزش عالی بودند در معرض خطر یا اخراج و یا نیاز به کلاس های حضوری قرار دادن یا حرفه خود و یا بهداشت و درمان در معرض خطر است.

تهدید به مراتب بیش از عنوان یخ شعرم از شکست در حال حاضر پرده برداری از برنامه های جدید به انکار ما ورود به آن دسته از دانشجویان خارجی که قصد حضور در کل ترم از کلاس های درس مجازی.

با توجه به باز کردن درب گزارش بین المللی تبادل آموزشی با عنوان 2019 تعداد دانش آموزان هندی در آمریکا می ایستد در 202,014. به طور مشابه با توجه به سفارت آمریکا در اسلام آباد حدود 8000 دانش آموزان پاکستانی در حال حاضر در حال تحصیل در دانشگاه های سراسر ایالات متحده است.

در مجموع ما میزبان بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی خواهد شد که تحمل فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود کننده سیاست های مهاجرتی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de